» »

Aktivacija windows viste

Aktivacija windows viste

AlfaDog ::

Pred nekaj časa sem ponovno naložil windows vista in sedaj mi je napisalo da rabim aktivacijski ključ(pisalo je da je na računalniku ali cd-ju) ampak jaz kode nisem našel in me zanima če veste kje bi jo lahko našel in kaj naj naredim če je ne najdem.

Hvala za odgovore!
  • polepsal: bluefish ()

neeno ::

V primeru, da ključa izdelka nimaš na nalepki ali ob namestitvenem mediju ti ne moremo pomagat bo treba kupiti OS.

chittax ::

Lahko še jaz izkoristim temo za eno vprašanje?
Imam en starejši računalnik Fujitsu Siemens, na katerem je nalepka za original windows xp professional licenčno kodo (ključem).
Originalnih CD-jev nimam, ker sem dobil rabljenega. Kje bi lahko dobil cd, s katerega bi ponovno naložil windows xp in uporabil licence key iz nalepke?
Ko sem poskusil s "travniškim" in MSDN-AA mi je napisalo, da ta licence key ni veljaven....
Hvala za odgovor(e) in lep pozdrav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chittax ()

neeno ::

chittax je izjavil:

Lahko še jaz izkoristim temo za eno vprašanje?
Imam en starejši računalnik Fujitsu Siemens, na katerem je nalepka za original windows xp professional licenčno kodo (ključem).
Originalnih CD-jev nimam, ker sem dobil rabljenega. Kje bi lahko dobil cd, s katerega bi ponovno naložil windows xp in uporabil licence key iz nalepke?
Ko sem poskusil s "travniškim" in MSDN-AA mi je napisalo, da ta licence key ni veljaven....
Hvala za odgovor(e) in lep pozdrav.


Potrebuješ OEM medij ker gre za OEM licenco. XPji so zelo občutljiva zadeva kar se tiče ključev in ni nobenega uradnega pravila za orientacijo "kateri ključ za keri medij" vem pa, da se splača biti pozoren na servisne pakete, torej če je tvoj računalnik bil kupljen v času SP0 se splača preizkusiti z medijem ki nima integriranega servisnega paketa.

AlfaDog ::

Sedaj sem našel ključ ampak ko sm ga vnesel mi je napisalo da ključ ni veljaven.

AndrejS ::

Meni so zmeraj tukaj pomagali :
http://www.microsoft.com/slovenija/msce...

Wox ::

Ključ ti morajo resetirat in potem lahko ponovno aktiviraš. Pokliči na MS Slovenija in povej da si naredil reinstall.
Commodore 64

AlfaDog ::

Nisem vedel, hvala.

agus_abr ::

Moje vprašanje je upam da vsaj mal podobno zgornima dvema in da nism čist falila teme in lepo prosm če je kdo ka mi loh pomaga?

Spravla sm se delat neki v Word, pa mi napiše da je sistem zapadu in da če želim nadgradnjo naj vpišem klučk.

Vse lepo in prav, vpišm kluček, pokaže se zelena klukica in pa Namesti zdaj.

Vse se namesti in potem piše naj ugasnem Word in ga še enkrat prižgem. In kaj se spet pokaže: Sistem je zapadel, prosimo vnesite ključ,...

Tko da lepo, lepo prosm, vem da je že pozna ura ampak če je kdo ka mi loh pomaga???

bluefish ::

Nmesti zdaj?
Lahko narediš screenshot?

agus_abr ::

blueFish res ful hvala za pomoč, ampak mogoče sm pozabla oment da sm baba ka nima pojma o računalnikih, tko da če bi vedla kako se nrdi screenshot bi ga nrdila, pa ne vem, kljub usemu ne obupat pa se plis še mal ukvarji z mano

Cold1 ::

Pritisni Print screen - PrtScn - tipko, nato pa odpri Slikarja ter izberi prilepi, shrani sliko ter odidi na spletno stran ki omogoča nalaganje slik recimo:
http://www.slikomat.com/
Ko naložiš sliko nam sem prilepi link do te slike.

agus_abr ::

Noče prilept:'(

Cold1 ::

Ok. za zajem slike zaslona uporabi raje namenski program, recimo:
Capture View 4.7.0.0
http://www.softpedia.com/get/Multimedia...

Sorry, prejšnje orodjece ni bilo zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

agus_abr ::

Tut to noče, zarad ne vem kakšnih varnostnih sistemov

Sam ka drgač ni nč posebnga? Okvirčk ka not piše Namesti zdaj, pa kliknš, pol pa konfigurera. In piše konfi.. je bila uspešno opravljena, zaprite in znova zaženite vse aplikacije ki jih uporablja M.Office System. Ob vnovičnem zagonu boste morali aktivirati programsko opremo. - Men osebno se zdi sumljiv zadni stavek???

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: agus_abr ()

Cold1 ::

Ah ja.
Morda pa bi bilo dobro da nam poveš:
Kateri operacijski sistem imaš.
Katero verzijo pisarniškega paketa imaš.
Kakšne napake se dogajajo - kaj natančno piše v oknu napake itn.

Oziroma, morda je najbolje, da pošlješ svojemu najbližjemu "računalniškemu znalcu" SMS in ga poprosiš če ti pride čimprej na pomoč, kajti pri forumski pomoči se predpostavlja da lahko slediš navodilom, kar pa, seveda zahteva nekaj računalniške pismenosti.
Če je nimaš, sicer ni nič hudega, le mi ti najbrž ne bomo mogli pomagati.:8)

Cold1 ::

Če se ti zelo mudi pa ne moreš več shranjevati dela v Wordu, pač kar še imaš za narediti napiši v Wordpadu, potem pa jutri na faxu na enem izmed šolskih računalnikov odpri tako wordovo datoteko kot tudi wordpadovo datoteko in današnje delo pač skopiraj v Worda.
Nato še popraviš oblikovanje in neseš printat.

agus_abr ::

:| ne me opominjat da sm blont, ka se vsak dan vidm v ogledalu.:D
Naslov teme je Aktivacija windows viste, tko da pišm tle ker mam Windows visto, verzija paketka je pa Microsoft office 2007, če kj pomaga???
Pa napakic nč ne kaže.

Ne, sj se ne mudi tok, sam usen, enkrat bo mogl delat

A, pa dobro jutro!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: agus_abr ()

Cold1 ::

Aah si blond, no fino potem bo računalničar hitro prispel.:))
Windows Vista ti za zajem slik namizja ponuja že vgrajen pripomoček - "Orodje za izrezovanje" (oziroma snipping tool).
Sicer pa menim da ti bodo jutri še najlažje pomagali pri Microsoft Slovenija, lepo jih pokliči in naj te vodijo skozi postopek ponovne aktivacije pisarne.8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje - this copy of windows is not genuine

Oddelek: Pomoč in nasveti
263454 (600) Aston_11
»

HP product key

Oddelek: Pomoč in nasveti
204300 (3894) Tomay
»

Pozor pri nakupu prenosnikov z prednameščeno licenčno programsko opremo

Oddelek: Programska oprema
71325 (736) dkucic
»

Win XP re-install

Oddelek: Operacijski sistemi
102273 (1847) Jakka
»

Kako zamenjati CD KEY za Windows XP z legalnim??

Oddelek: Operacijski sistemi
204613 (4482) zk_eu

Več podobnih tem