» »

Ionizator, ali deluje???

Ionizator, ali deluje???

JanezH ::

Nabavit si mislim tole zadevo http://www.ionizator.com/
pa bi za mnenja rad povprašal še vas oziroma, če ima že kdo od vas kake izkušnje s tem in če res deluje.
Kupil bi si pa zaradi tega, ker sem doma ves čas zaspan, se slabo počutim, primanjkuje energije,...in skratka vse kar tam piše :(
  • odklenilo: Marjan ()

sloncek ::

Jst sm si kupu tale ionizator s filtrom in lohk mi verjameš da se neboš počutu kokr, da stojis pod slapom.Če se slabo počuts pejt rajs vn na zrk hodt ker boš dosegu bolši efekt.Če pa tud to ne pomaga pol pa sploh ne bit doma :) .

JanezH ::

A pol stvar ne deluje ravno najbolje :( A je opazna kaka sprememba?
Saj sem dostikrat zunaj in se ukvarjam s kakim športom, samo zdaj ko je pa šola sem pa veliko doma in ko se je treba učit, me spanec in utrujenost premagujeta... :O

Kaboom ::

ne takoj od tehnologije zahtevat da te bo držala v 100% pripravljenosti...
čeprav si doma nikjer ne piše da ne smeš kakih 10min porabit za razgibavanje... redna prehrana, pravilen spanec, okolje (svetloba, čistoča,...) in tako naprej...

nimam ionizatorja, pa tudi ne držim se vsega kar sem sam zgoraj napisal, sam pa verjamem da bi delovalo tudi na meni :D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

sloncek ::

Jah jst mislm ,da se ne splača.Preveč dnarja pa premal učinka(nč).Edina stvar ka bi mogoče pomagala je micro klima, ka vzdržuje stalen pritisk v zaprtm prostoru tko, da je skos tak pritisk kokr da bi uzun biu lep vreme.Sam če bi mev to, bi mev tud hišo prihodnosti :D .

JanezH ::

Heh pol je to tko s to stvarjo...nič bomo pa pol še naprej zaspani :D

sketch ::

Če premalo spiš in si ne moreš privoščit več spanja, pomaga, če spiš večkrat, a manj (ponoči 2-3 ure, po prihodu iz šole/faxa uro, zvečer uro). Tako lahko z manj spanja odneseš veliko več od dneva. Moraš pa vedet, da tak ritem zdržijo (oz. jih ne moti) redki - ostalim se pa posledice poznajo po nekaj tednih. Pa živčen in razdražliv postaneš po nekaj časa.

lp
s.

ps. Sicer pa bi jaz pred ionizatorejm raje preveril kaj drugega, npr. krvni tlak, slabokrvnost, hipovitaminozo, yarayara...
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

IceIceBaby ::

Moja mami je kupla en ionizator pa je bil edin efekt umazana stena (ker baje privlači prah al kaj). Jaz se sicer ne počutim slabo ampak noben v družini ni čutil kakšnega izboljšanja.
Zdaj mam ionizator v omari in ti ga lahko prodam če hočeš za ene 5k :)

Drugače pa mam jaz polno sobo kaktusov ker baje pomagajo če je v sobi preveč aparatov in kablov in podobnega.
Tudi kaktusi niso dali nekega posebnega rezultata, ampak je pa dobra stvar ker se malo še s tistem zamotiš. Je treba zalivat pa kdaj kej porezat pa presadit :) Probi s kaktusi, mogoče bo delal.

Sumo ::

Ah, v sobah nas, računalničarjev, je premalo svetlobe da bi kakršnakoli rastlina lahko uspevala :D Sem imel en kaktus, pa revež ni zdržal :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tehnično vprašanje za koncentrator kisika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
746777 (5261) jype
»

Sobni Ionizator / Filter zraka

Oddelek: Loža
115224 (4795) Mare2
»

Ionizator zraka?

Oddelek: Znanost in tehnologija
169925 (9502) antonija
»

Sevanje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538065 (6991) Pyr0Beast
»

Načrt za ionizator?

Oddelek: Znanost in tehnologija
72880 (2647) antonija

Več podobnih tem