» »

Twitter dobil novo podobo

Twitter dobil novo podobo

Slo-Tech - Twitter je dobil prvo večjo predelavo vse od svojega nastanka, saj je bil doslej togo omejen na 140 znakov. Ker pa, tako pravijo na Twitterju, "se življenje vedno ne prilega 140 znakom", so ga nekoliko predelali. Bolj pragmatičen razlog je ogromno število obiskovalcev, ki bi jih z dodatno večpredstavnostjo na strani radi zadržali dlje, tako da bi stran postala za oglaševalce še zanimivejša.

Stran ima nov dizajn, preglednejšo časovnico objavljenih čivkov in neskončen drsnik (nič več klikanja Prikaži več). Dodali so podporo za večpredstavnost, tako da lahko uporabniki v čivke sedaj vstavijo slike in videoposnetke neposredno (podprte storitve so DailyBooth, deviantART, Etsy, Flickr, Justin.TV, Kickstarter, Kiva, Photozou, Plixi, Twitgoo, TwitPic, TwitVid, USTREAM, Vimeo, yfrog in YouTube). Nova je še funkcija Sorodna vsebina, ki ob prebiranju čivka kaže dodatne relevantne informacije o avtorju, témi, komentarje, geolokacijo itn. Zadnja izboljšava so še mini profili za hiter dostop do informacij o avtorju in njegovih zadnjih prispevkih.

Spremembe bodo uporabniki videli postopoma, saj nov dizajn ne bo odprt vsem hkrati. Vsi naj bi prišli na vrsto v naslednjih tednih.

4 komentarji

nuclear ::

Ta stran je zaživela samo zaradi tega, ker so ljudje, ki so jo ustvarili imeli dobre prijatelje pri večjih podjetjih.. Ker enostavno ta stran in ti statusi so tako nepregledni, da mi je slabo ko pridem gor.. Naj me nekdo popravi, če se ne strinja.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

js osebno ::

Meni je pa všeč... precej novih/aktualnih stvari izvem..

CyberPunk ::

nuclear je izjavil:

Ta stran je zaživela samo zaradi tega, ker so ljudje, ki so jo ustvarili imeli dobre prijatelje pri večjih podjetjih.. Ker enostavno ta stran in ti statusi so tako nepregledni, da mi je slabo ko pridem gor.. Naj me nekdo popravi, če se ne strinja.

To je tako kot bi rekel, da ti je slabo, ko vidis Facebook stran, ker na njej nic ni (ce se ne logiras noter). Zadeva je OK, samo najti moras pravi nacin uporabe (in ustrezno aplikacijo), to pa je ravno problem, ki ga je Twitter do sedaj imel (t.j. da je vsaka druga web/pc/gadget aplikacija znala tok podatkov iz njihovih baz bolje prikazovati in iskati kot sama njihova).

Tear_DR0P ::

Naj me nekdo popravi, če se ne strinja.

twitter je čisto uporaben, ampak moraš sledit ljudem, ki twitajo zanimive reči. twitter je mesto, kjer okrog šibajo različna sporočila ljudi in ti se pač naročiš na tiste, ki te zanimajo. lahko dobiš na kupe free prona, lahko najdeš oglase za stanovanja al pa za job.
deluje pa tudi v drugo stran - če si zanimiv človek, bodo ljudje poslušali kaj ti čebljaš in boš veliko lažje spushal svojo idejo, ali oddal stanovanje ali našel nov job, ko boš napisal da iščeš :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Twitter odslej z 280 znaki v čivku

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
187177 (5131) Markoff
»

Twitter bo nekoliko omilil omejitev 140 znakov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
83900 (3133) Gregor P
»

Twitter dosegel dvajset milijard sporočil

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
73779 (3224) Jst
»

Twitter raste

Oddelek: Novice / Rezultati
4313101 (11862) 3p

Več podobnih tem