» »

Kateri mobitel?

Kateri mobitel?

Fadil ::

Vem da je bila tema že večkrat prežvečena, vendar bom tokrat jaz vprašal malo drugače. Želim kupiti nov mobitel, vendar sam ne potrebujem gor Facebook-a, MSN, pa MP4, QWERTY tipkovnice in ostale navlake. Želim mobitel z normalno tipkovnico, možnost pošiljanja Email-ov ( WLAN ), MMS, povprečen fotoaparat, GPS... Najbolj mi je všeč Nokia E66, vendar sem danes bral na netu, da ima katastrofalno baterijo in da ga je potrebno polniti skoraj vsak dan. Ne mislim plačati več kot 200-250€, saj imam tudi službeni telefon. Ker imam trenutno privat eno bedno Motorolo, ki tudi MMS-a ne omogoča, sem popi...Grem v tujino in v hotelu je Wi-Fi, moj mobitel pa je peace of shit! Prosim za vaša mnenja in nasvete, kaj kupiti!?

Lep pozdrav :)

bluefish ::

E52

Fadil ::

Tudi za Nokio E52 sem bral da je bolj slabe kvalitete in da zmrzuje! Kaj od vsega tega je res?

JamesQ ::

Lep pozdrav.

@Fadil: Lastim si Nokio E52 iz onega obdobja(lani novembra kupljena naprava), ko naj bi ogromno nagajale. Zaenkrat vse BP. Tako da se nimaš kaj sekirat. To ej res dober telefon. :)


LDŽ

bluefish ::

Z zmrzovanjem je imela težave prva revizija. Pozneje se je to popravilo. Glede kvalitete izdelave je res slabša od predhodnega modela, vendar še vedno daleč pred drugimi telefoni.

Fadil ::

Koliko pa drži baterija pri E52? Dejansko mi je bolj všeč E66 slide, ampak baterija...?

Scarface ::

Da ne odpiram nove teme, ker imam isti problem, bi si sposodil tole (Fadil upam, da te ne moti).

Recimo, da imam na voljo vse telefone, ki so pri Si.Mobilu. Všeč mi je Nokia N97 ampak je že malo zastarela. Najbolj se nagibam k SE Xperia X10 ampak je par stvari, ki me motijo. Kaj sploh še ostane? Kateri telefon bi človek lahko označil kot trenutno najboljšega? Čem počakat na Nokio N8? Ali kdo ve, če v kratkem pride še kakšen kvaliteten telefon?
Been there, done that....

M-XXXX ::

Samsung Galaxy S

jinzo ::

@Scarface
vsekakor ti X10 nebi priporočal, je pa seveda vse odvisno od budgeta in tudi potreb/osebnih preferenc (predvsem touch/non touch/full qwerty).
Glede na to da gledas touch-e, je kak HTC Desire kar kul, Samsung Wave (mičkeno riskantno zna bit), Motorola Milestone (kot touch/full qwerty telefon, se splača počakat na 2-ko ki je ze naprodaj v USA).
Osebno touch nokij (trenutnih) res nebi priporočal, ker ne GUI ne sama tehnologija nista dorasla pri nokii.

svetetko ::

M-XXXX je izjavil:

Samsung Galaxy S

Še en glas za Galaxyja. Fenomenalen telefon. Najboljše kar se da dobiti v Sloveniji trenutno.

jinzo ::

ja, samo ne v simobilovi ponudbi, če odgovarjamo Scareface-u, se pa strinjam ja, da evropski Galaxy-i verjetno najboljsi hardware trenutno zunaj.

svetetko ::

Pardon, nisem opazil da želi ravno pri simobilu. Sem jim pa pisal pred časom in so omenili, da naj bi dobili Galaxyja nekje septembra.

Scarface ::

Hvala vsem za reply..

@jinzo Zakaj odsvetuješ X10? Danes ga dobim za test čez vikend. Bomo videli kako se bo kej izkazal. Mene moti velikost in zvočnik. Mi je pa všeč, da napovedujejo upgrade na Android v2. Budget načeloma ni problem. Telefon mi bo vzela firma. Kolikor sem gledal je najdražji pri SiMobilu Nokia N97 mini pa bi ga lahko brez problema naročil. Je pa dejstvo, da bom imel ta telefon potem 2 leti in zato nočem naročiti kar nekaj. Iščem pa načeloma smartphone bolj kot multimedia phone....se mi zdi, da je bila Omnia bolj telefon za multimedijo....

Za Samsung Galaxy S sem prebral nekaj testov in se je načeloma res povsod izkazal. Se bom pozanimal, če obstaja kakšna možnost, da se ga kljub vsemu dobi na preizkus...
Been there, done that....

jinzo ::

@Scarface
Eden razlogov je ravno da poganja 1.6 in bogve če bo prišlo to kdaj na 2.2 in s tem marsikaj zamujaš, potem tudi sam zaslon ob mojem preizkušanju (res da, kratkortrajno) ni bil na nivoju. Saj načeloma ni slab telefon, ampak menim da se da za ta dnar dobiti kaj boljšega. (P.S: for the record, sem dolgoleten SE owner, ampak me z x10 niso prepričali).

dmk ::

za info, sam čakam na Nokio N8. Me matra Android sistem, samo mi je ta Nokia kot sam telefon najbolj pisana na kožo - fotoaparat, oblika,...
i7-860@stock|Scythe|4GB|4670|1TB+80GB-SSD|P55-UD2|Scythe-650W
HP-30"|Creative-700W|3Dconnexion|WIN7-64|multimedia|3D-CAD-CAE
T2-100/10.............there's no home like 192.0.2.299.........

Scarface ::

@jinzo Kateri aparati pa po tvojem mnenju še spadajo v kategorijo "boljše od X10"? Poleg Galaxy-a?

Sej bi jst tud počakal na Nokio N8, če bi bla vredna čakanja. Pa kar sem prebral o njej ni nič kaj spodbudno...
Been there, done that....

jinzo ::

@Scarface
praktično tisti ko sem jih že omenil: HTC Desire, Motorola Milestone mogoče celo nokia n900 - ampak samo če si "power user" in te ni strah flashat in nosit celega kamna v zepu :)

sebas4 ::

Da ne odpiram nove teme, bom kar tu vprašal. Gledam Nokio N8, ful se mi dopade E7, zanimiv mi je tudi iphone 4, vendar ker sem pripravljen zapraviti okoli 400€ sem mi zdi best buy Samsung Galaxy S, moti pa me ker nima bliskavice. Pomemben mi je zaslon, da lahko kolikor toliko normalno surfaš in dober fotoaparat. Pa splošno dober OS in procesor. Galaxy s je 420 v trgovini,

1. ali za ta denar dobim trenutno kaj boljšega.
2. ali se mi splača kak mesec počakati, da pade cena oz. da za isti denar dobim kako novejšo stvar.

Hvaležen sem vsakega mnenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

Ciklamen ::

Em, počakaj da dobijo HTC Desire HD :)

Potem pa boš videl, ali bo cena kaj padla, kakšen review poglej pa tak :)
- End of the Post ->


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549478 (7419) krneki0001
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028494 (22657) leiito
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714377 (11940) Thunder wave
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232693 (22366) LuGi

Iščem telefon, nujno

Oddelek: Mobilne tehnologije
413745 (2641) koro13

Več podobnih tem