» »

zvočiki do 42k ?

zvočiki do 42k ?

Wolfram ::

Kaj mi predlagate? Seveda morjo bit 5.1 in čimbolj močni, vendar temu ne sme biti posledica slaba kvaliteta zvoka! Ogledujem si Geniusove SW-5.1 home theatre, ki so iz lesa itd. baje ful dobri (brat jih je v bigbangu poslušal), čeprav ne najdem nobenga testa na netu ??? No, v glavnem, kaj bi blo še kaj pametnega pogledat za ta cenovni razred ?

LP in hvala za odg.

Wolfram
www.igralec.com

TechFreak ::

Vzemi v roke zadnjo številko PC Formata kjer imaš teste 10 različnih zvočnih sistemov.

Mislim da je za dan znesek ena boljših izbir (ceprav malo drazja) Creative INSPIRE 5.1 5300 - 47K. Imaš 6 zvočnikov - nizkotonec 18W, sateliti po 6W moci (sinusne seveda).
Tvoja izbira navaja sicer višje zmogljivosti, vendar pa verjamem da v kvaliteti ni primerjave!

Samo moje skromno mnenje!

LP, Matjaz

V-i-p ::

Toplo priporočam Altec Lansing AL 5100 ki stanejo 44 tisočakov. Niso slabi...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

nojus ::

creative inspire 5300 oem za 24.500 v sunrise lesce.

matej97 ::

Sam imam te Genius Home Theatre wood pa sem zelooo zadovoljen. Pred pol leta sem dal za njih 38K sit, kak je pa zdaj cena pa ne vem.

Wolfram ::

Lepo je slišati dobro besedo za te zvočnike, saj se mi zdijo d-best. Cena je sedaj enaka - sem jih že včeraj naročil pri gambitu in bodo v torek že pri meni :)
Komaj čakam :D !!!
LP
www.igralec.com

italjan ::

TechFreak,cena pri gambitu je za creative 5.1 5300 OEM - 26k ,zdej ne vem al obstaja vec verzij tega al kje si ti videl,da je 47 k
8-)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zvočnike za PC kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
211528 (1268) Urajmal
»

Tezave s Creative Live 5.1 in zvočniki Creative Inspire 5.1 5300

Oddelek: Zvok in slika
121829 (1448) igorjan
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332699 (2009) partysound
»

KAKŠEN SISTEM ZVOČNIKOV ?

Oddelek: Kaj kupiti
9963 (684) aambro
»

zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
361668 (1166) FANATIK

Več podobnih tem