» »

Nakup prenosnika

Nakup prenosnika

JesusChrist ::

Pozdravljeni!

Upam, da sem temo uvrstil v pravilen podforum.

Torej kupujem (NOV!) prenosnik za tam nekje med 500-600 EUR (oz malenkost čez) z vsaj 3GB rama in 320GB diska. Zadeva naj ima dvojedrnik z vsaj 2GHz taktom. Je pa nujno, da ima laptop dokaj spodobno grafično kartico (lepo bi bilo če bi laptop imel tudi bluetooth, ni pa nek nujen pogoj). Gledal sem Asuse, saj se najbolj nagibam k njim (enega že imam in me do zdaj ni pustil na cedilu). Iskal sem ... veliko jih je, ki izpolnijo vse zahteve razen dokaj dobre grafične kartice. HP-ja nebi rad kaj preveč, ker ima preveč znancev probleme s pregrevanjem le-teh. Kako je pa kaj s temi MSI laptopi ter kakimi Acer eMachine-i? Ima kdo kake izkušnje?

LP,
ninjeti
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

SimplTech ::

Zdravo

Jaz sem vzel Acer Aspire AS5741G. Za 589 EUR se dobi kar nekaj (i5 procesor, grafika ATI Radeon HD 5470, 3 GB RAM-a, 320 GB diska, bluetooth, HDMI izhod...).

Zraven prenosnika sem dobil še torbo in miško (sicer niso nevem kaj ampak če je za 0 EUR se ravno ne pritožujem).

Vzel sem ga tule: link

Uporabljam ga dobra 2 meseca in za enkrat ni težav in sem zadovoljen. Bo pa čas pokazal svoje.

JesusChrist ::

Nekako najbolj ne zaupam Acerju. HP bi kupil ampak se bojim, da se bo pregreval.

Razmišljam o nakupu tega Della:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

hator ::

Mogoče Toshiba Satellite C650-1EP, čeprav ima le 15,6 zaslon.

JesusChrist ::

Bi prišla v poštev če bi imel taki budget :D
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

JesusChrist ::

Ima kdo kake informacije o teh prenosnikih:

http://www.mimovrste.com/artikel/275028...

Majo kake probleme s pregrevanjem?
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Mentalist ::

Pozdravljeni!

Kupujem prenosnik za okoli 200-300EUR, za nezahtevno rabo word, kakšen film, muzika, pa za kakšen cod2 da bi delal gor. Kaj priporočate, mora pa imeti čimvečji zaslon, dobro paterijo predvsem pa mora biti LAHEK pa da ima brezžični internet.

Pripročajte malo.
Lool.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mentalist ::

Še kak predlog?
Lool.

Likalnik ::

Tudi sam kupujem prenosnik, vendar čim manjši...Nekako sem gledal 10inčne vendar so po specifikacijah zelo slabi, res je da ne bi ne vem kakšne zahtevne operacije izvajal na njem (internet, office....filmi to je pa to več ali manj) zelo rad bi, da ima hdmi, da bi ga priklopil na tv...Potem sem gledal 13inčne in sem prišel do tega: http://www.mimovrste.com/artikel/275028... vendar mi je čudno nima ne hdmi vhoda ne cd predvajalnika, vso drugo šaro pa ima. Mi lahko svetujete oziroma podate kakšen predlog, ker res ne vem več kaj naj kupim..hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
195185 (4643) boogie_xlr
»

kupujem prenosnik za igre in ostalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517212 (5537) Grey
»

prenosnik za 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579405 (7415) Leks
»

Kateri prenosnik do 599€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9411392 (9516) trek@s

Več podobnih tem