» »

MP3 CD

MP3 CD

nebi ::

A se da zapečt mp3 CD, da ne bodo skladbe po abecedi izvajalcev? Ker imam trenutno inštaliran Nero 6 in mi zmeraj vse skladbe razvrsti po abecedi izvajalcev (datotek).
  • spremenil: nebi ()

Modiano ::

Pa klikn na track lenght zavihek, pa ti jih bo po dolžini:)

DeeCoy ::

pa ponavad ma radio narjen, da lahka daš auto mix..

ST-777 ::

nebi je izjavil:

A se da zapečt mp3 CD, da ne bodo skladbe po abecedi izvajalcev?
Preden zapečeš CD, spremeni naziv datoteke MP3-ja tako, da spredaj dodaš številko: 01_C. ime, 02_A. ime, 03_B. ime, .... in ti bo payer predvajal po vrsti, kot so številke napisane in ne po imenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ST-777 ()

nebi ::

Po dolžini sem že izprobal in ne deluje, radio lahko predvaja le po vrstnem redu, o tem, da bi pa pisal številke pred naslovi, sem razmišljal, vendar sem ugotovil, da je to čista izguba časa (pa še vse datoteke bi imele spremenjene naslove...).

Bolj sem upal na to, da bo kdo predlagal, s katerim programom bi lahko zapekel MP3 CD, da bi se skladbe predvajale, tako kakor bi jih jaz razvrstil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nebi ()

Valentin ::

nebi je izjavil:

A se da zapečt mp3 CD, da ne bodo skladbe po abecedi izvajalcev? Ker imam trenutno inštaliran Nero 6 in mi zmeraj vse skladbe razvrsti po abecedi izvajalcev (datotek).


Ja, jih pa razvrsti sam, z miško...

Mare3 ::

Kaj pa varianta da bi vsako skladbodal v svojo mapo in mape označil z 1.2.3... Tako ti bodo nazivi ostali nespremenjeni predvajalo ti bo pa mape po vrstnem redu kot jih boš označil. Tako jaz naredim pri sebi in se obnese pa še vzame ti 2min časa...

Valentin ::

Mare3 je izjavil:

Kaj pa varianta da bi vsako skladbodal v svojo mapo in mape označil z 1.2.3... Tako ti bodo nazivi ostali nespremenjeni predvajalo ti bo pa mape po vrstnem redu kot jih boš označil. Tako jaz naredim pri sebi in se obnese pa še vzame ti 2min časa...


Zakaj?

Ko potegneš skladbe v Nerota, jih lahko razvrščaš po mili volji...

solatko ::

Media Monkey ti zapeče skladbe v katerem koli formatu in kakršnemkoli redu, ki ga izbereš. Lahko ti avtomatčno oštevilči vrstni red predvajanja in tako tudi posname ali pa si vrstni red narediš sam.

huek111 ::

Valentin je izjavil:


Zakaj?
Ko potegneš skladbe v Nerota, jih lahko razvrščaš po mili volji...


MP3 se ne da sortirat z miško, le avdio CD-je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

Valentin ::

Ja, res je. Sem spregledal, da sprašuje za MP3...

Mare3 ::

No se pravi da moja varianta še vedno velja ;)

DeeCoy ::

solatko je izjavil:

Media Monkey ti zapeče skladbe v katerem koli formatu in kakršnemkoli redu, ki ga izbereš. Lahko ti avtomatčno oštevilči vrstni red predvajanja in tako tudi posname ali pa si vrstni red narediš sam.

Še tole prbite no, pa ne ignorirat omg..

nebi ::

DeeCoy je izjavil:

solatko je izjavil:

Media Monkey ti zapeče skladbe v katerem koli formatu in kakršnemkoli redu, ki ga izbereš. Lahko ti avtomatčno oštevilči vrstni red predvajanja in tako tudi posname ali pa si vrstni red narediš sam.

Še tole prbite no, pa ne ignorirat omg..


A je to zdej res, da ne bom izgubljal časa?

solatko ::

Medija monkey je plačljivi program in res dela vse kot sem navedel zgoraj - dobil sem ga za smešno ceno 10EUR pri neki reklamni akciji. http://www.mediamonkey.com/
Gold verzija je 20$, verjemi, da je vredna vsakega $.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sorting files by name

Oddelek: Pomoč in nasveti
16962 (665) SeMiNeSanja
»

CD Audio - Nero

Oddelek: Pomoč in nasveti
102801 (2687) teidy
»

Radionomy kupil Winamp

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4614376 (10359) slovenec_89
»

mozzila firefox 4.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
21788 (647) Gray_Warden
»

Snemanje audio cd-jev (muske)

Oddelek: Programska oprema
51703 (1652) Matev

Več podobnih tem