» »

Gmail - sporošilo o vdoru

Gmail - sporošilo o vdoru

KaLuMi ::

Pozdravljeni,

temo odpiram z razlogom, ker sem se pred dvema dnevoma prijavil v gmail, da bi preveril pošto, nakar me je presenetilo rdeče obarvano sporočilo, izpisano v polju za obvestila o pošiljanju ali prejemanju pošte, da se je na mail prijavla izpisana ip številka iz kitajske, ki bi lahko zlorabila podatke nahajajoče se na poštnem strežniku, nakar mi priporočajo menjati geslo.
Čudi me, kako se je lahko nekdo prijavil na mail, kljub 12-mestnem geslu sestavljenemu mešano iz številk in črk.

Ali je kdo zasledil podobno sporočilo na gmailu ali kje druglje in kakšno geslo bi mi moral uporabnik imeti, da se zadeva ne bi ponovila.


Hvala za odgovor

popster ::

najboljše da si daš novo unikatno geslo in preveri kaj imaš nastavljeno za sekundarni mail.

kihc ::

Tega še nisem zasledil, ampak če maš trojanca, se na vse možne strani prijavljaš z istim geslom ipd ... ti tudi 128 mestno random geslo ne pomaga.
x

Sims ::

Morda tole?

Gmail Now Warns You If It Thinks Someone Else Is Using Your Account

http://techcrunch.com/2010/03/24/gmail-...

Carmack ::

Meni se je to tudi pokazalo, je pisalo da je bil dostop izvršen iz Francije. Na teh datumih sem prvič prišel do e-pošte prek mobilnega telefona, lahko je kaj zbrkalo...
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...

zee ::

Tudi jaz sem imel tak vdor iz Francije.

@Carmack: kdaj se ti je to zgodilo? Tam okrog 20. junija letos morda?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v Gmail?

Oddelek: Pomoč in nasveti
173802 (2910) shintaro
»

Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
475907 (4118) tattoo
»

gmail vdor

Oddelek: Pomoč in nasveti
223254 (2512) Mesar
»

Vdor v gmail?

Oddelek: Pomoč in nasveti
378315 (7689) ttommy
»

hotmail password crack (not a joke)

Oddelek: Informacijska varnost
224166 (2825) bluefish

Več podobnih tem