» »

Iščem nekoga, ki bi mi vodil računovodstvo za popoldanski s.p.

Iščem nekoga, ki bi mi vodil računovodstvo za popoldanski s.p.

photot ::

Živjo,
odpiram popoldanski s.p. in sem ugotovil, da se nočem sam ukvarjati z vodenjem računovodstva.

Vsaj v prvem letu letu bom imel le eno stranko, 1-2 izstavljen račun za storitve na mesec, prometa pod 10k EUR...

Iščem torej nek poceni računovodski servis (firmo, posameznika), ki bi mi vodil osnovno računovodstvo.
Ogledal sem si ponudbo podjetja data.si, pa se mi zdi mesečno 65EUR+DDV nekam veliko za moje poslovanje (1-2 izstavljena računa na mesec).

Če se kdo s tem ukvarja, ali pa lahko priporoči kak ne predrag računovodski servis, naj me kontaktira oziroma napiše kako svojo izbiro.


Kontakt: 031/338-973, TadejX(afna)gmail.com ali pa ZS.

Hvala!
Tadej

cekr ::

65€ na mesec je zelo ugodna ponudba. Ne pričakuj, da boš kje prišel ceneje skozi. Vsak, ki vodi knjige, nosi del odgovornosti in za male denarje ti tega ne bo nihče počel. Podjetja imajo neko fiksno ceno do 10 računov/ mesec. Ostale pritekline morajo biti pa itak narejene za vse enako. Se moraš pa zavedat, da ti lahko nekdo z nekakovostnim opravilom naredi precej več škode in kazni, kot je 65€.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

matej12xx ::

Mislim, da bi tukaj Računovodski servis Profit dobil kar ugodno ponudbo
www.mediaplay.si

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Prosi nekoga, naj ti pove, kako se napiše račun in vodi enostavno knjigovodstvo. Je čisto preprosto - podatke iz računov prepisuješ v eno tabelo, račune spravljaš v fascikel in to je to.

Za 1-2 izstavljena računa (prejetih boš verjetno imel nekaj več) na mesec računovodstva res ne potrebuješ. Boš pa moral enkrat na leto vse skupaj urejeno dati nekomu, da bo naredil bilanco. Ker to pa je rahlo prekomplicirano, da bi sam počel.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Knjigovodja ::

Pozdravljeni,

če imate manjši obseg poslovanja in ponavljajoče se mes. dogodke ni nobenih ovir, da poslovnih knjig ne bi zmogli voditi sami. potrebujete dober program in dobre smernice. če želite priporočilo ali nasvet vam z veseljem pomagam (info.knjigovodstvo@gmail.com).
če pa nimate želje sami voditi posl. knjige vam z veseljem pomagam tudi glede tega ;)

lp!

koyotee ::

hahahahah lol, sam kok so eni debili, da se morjo nanovo registrirat, sam zaradi par EUR
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

c3p0 ::

S kakim s.p.-jem se da vse zmenit. Kolegica plača okoli 150EUR/leto (razen bilanc), pa izda še kak račun več.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ima kdo firmo, koliko plačujete računovodstvo?

Oddelek: Loža
255285 (1318) Steinkauz
»

S.P. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577776 (5616) Kleemen
»

Odprtje s.p. -ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
4112217 (11140) BlaY0
»

Ustanovitev s.p-ja+vodenje posl.knjig

Oddelek: Programiranje
338451 (7698) chrush
»

Enostavno knjigovodstvo za popoldanski sp in ostale obveznosti

Oddelek: Loža
2616060 (15343) St235

Več podobnih tem