» »

Hostli v Londonu

Hostli v Londonu

mojca18 ::

Zdravo!
Zanimajo me vaše izkušnje s hostli v Londonu, katerega priporočate? Iščem cenovno dokaj ugodnega, pa nekje v centru. Ima kdo izkušnje z Piccadilly Backpackers Hostlom.
Najlepša hvala za odgovore!

IceIceBaby ::

Ne vem do kam lahko greš s ceno, ampak jaz sem večkrat spal v EasyHotelih. Lahko dobiš zelo poceni sobo, pa vsi so na odličnih lokacijah v centru, blizu Tuba.

http://www.easyhotel.com/

NazgulRR ::

http://www.st-christophers.co.uk/london...

Jaz sem bil letos v London Bridge hostlu in grem naslednji teden spet tja. Solidno, nobenih pripomb, tuši itd. ok. Zelo blizu do podzemn itd. Splača se "weekly deal" vidim da je 105funtov. Zgleda, da so podražili, ker pred nekaj mesci je blo še 85funtov.

Invictus ::

Poskusi london30.com

Daleč najcenejši hoteli (cene so celo nižje kot če greš direktno preko hotela rezervirat).

LP I.

PaJo ::

Ko sva lani bila v Londonu, sva spala tukaj:
Alhambra hotel.
Čisto ugodna zadeva za prespat in angleški zajtrk, soba res ni bila velika bila pa čisto solidna, pa še zelo blizu do podzemne si, od koder vozi skoraj na vse konce Londona. Verjetno bi šel še 1x v ta hotel/hostel, ker bilo vse na dosegu roke.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

STASI ::

PaJo je izjavil:

Ko sva lani bila v Londonu, sva spala tukaj:
Alhambra hotel.
Čisto ugodna zadeva za prespat in angleški zajtrk, soba res ni bila velika bila pa čisto solidna, pa še zelo blizu do podzemne si, od koder vozi skoraj na vse konce Londona. Verjetno bi šel še 1x v ta hotel/hostel, ker bilo vse na dosegu roke.

Kot pravi PaJo. Super hotel za svoj denar. Res dobro se naješ zjutraj. Edino slaba izkušnja mojega enotdenskega bivanja v hotelu je, da sem moral še 2x menjati sobo, zaradi napake pri prijavi.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

borutz ::

bil v Piccadilly Backpackers Hostlu 2x.
enkrat v skupnih leziscih in enkrat v privat sobi.
skupni wc-ji kot povsod,cistoca je zadovoljiva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanje - LONDON

Oddelek: Loža
234654 (2682) Invictus
»

London

Oddelek: Loža
184711 (3532) AnriK
»

Potovanje v London januarja

Oddelek: Loža
359605 (8703) Phantomeye
»

London poceni hoteli/hostli

Oddelek: Loža
129246 (8695) mroz88
»

Jeseni greva s punco v London... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7638295 (34859) strictom

Več podobnih tem