» »

Crnil ipod classic

Crnil ipod classic

koro13 ::

ko sem si želel predvajati skladbe na ipodu classicu 120 gb, se mi je enkran zamrznil. Sedaj ne odreagira, niti ko ga priključim na računalnik. Kaj naj naredim - prvo se mi zaklene iphone 2g sedaj pa še crknjen ipod classic, aaaaaa, prosim za pomoč. Ga bi lahko kako resetiral in kako, ali je neuporaben?
LP

popster ::

malo bolj podrobno opiši problem, stvar je zaprta in se noče odpret?

koro13 ::

In problem temo lahko zaprete, mašinca (ipod classic), je ze stara okoli 2 leti in pol. Sedaj deluje, na njene "izpade" sem se že navadil.
HVLA
lp

koro13 ::

Popster in ostali, hvala za pomoč, vendar je problem enak pri ipod classicu slika je zmrznjena kaj storiti?

Phoebus ::

1. Toggle the Hold switch on and off. (Slide it to Hold, then turn it off again.)

2. Press and hold the Menu and Center (Select) buttons simultaneously until the Apple logo appears, about 6 to 8 seconds. You may need to repeat this step.

Tip: If you are having difficulty resetting your iPod, set it on a flat surface. Make sure the finger pressing the Select button is not touching any part of the click wheel. Also make sure that you are pressing the Menu button toward the outside of the click wheel, and not near the center.

koro13 ::

Kateri pa je select button?

Dela ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koro13 ()

Limit-sky ::

Koro, kolikor vem, se da vsak iPhone 2g odklenit.

koro13 ::

Sem ga že odklenil in prodal ;)

Veste za kak ipod classic etui?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koro13 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E51 se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
6709 (659) ...:TOMI:...
»

Samsung galaxy note BRICK

Oddelek: Mobilne tehnologije
203634 (3121) CaqKa
»

MP3 Player 16GB

Oddelek: Kaj kupiti
111421 (1270) igor0203
»

[DivXviD] filmi na Divx predvajalnikih brez problemov

Oddelek: Zvok in slika
2122707 (9708) bbbb
»

"Miška" na notesniku (Compaq) je zelo samosvoja !

Oddelek: Strojna oprema
81515 (1422) Cokolesnik

Več podobnih tem