» »

tiskalniki

tiskalniki

MRtwister ::

Kateri tiskalnik je po vasem mnenju najboljsi:lexmark z52, epson 680, hp 930c, ali kaken drugi v tem ranku?

ChiefThunder ::

Jaz bi se za epsona 680 odloču, čeprav tudi druga dva ne morta bit slaba.



Ribicija ::

Jaz bi vzel HP-ja.

lp

kockish ::

Jaz sem se odlocu za HP 930c. In mi ni niti malo zal. Zanj sem dal 38K SIT...

luni ::

Hp, itak
Artificial Intelligentia

NiggerBob ::

Tudi jaz prisegam na HP 930c med naštetimi...
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

sadarj10 ::

Jap,HP je še najbolj
Bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kej,...???!!!

Lith ::

Sem imel možnost videt in probat vse tri, pa rečem da se mi je Epson malo zameril (dost pocen kartuše, al kaj ko enkrat malo dalj časa ne rabiš gre vse u ... servis pa DRAG ko sam nov printer). Osebno mi je Lexmark priljubljen (menjaš kartušo z glavo skupaj, čeprav 10k SIT ni malo za barve, natisneš pa okol 500 strani 5% pokrite - po testih). HP rulz (al samo za bogate).
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

AlchemY ::

lexmark

DanKick ::

Epson !!!

Tzar ::

HP po kvaliteti, samo kartuše so mal drage,sam če pogledaš razmerje cena/količina vidš da je vse isti šmorn.
Osebno mam HP-ja in sem ful zadovoljen.
Eni prisegajo na Cannona,posebej zej na teha 6000, ima vse kartuše posebej,pa baje so ful čip,sam sem vidu kako printa, morš dat ful kvaliteto da dobiš ornk sliko.Moj HP to nardi pri NORMAL-u.
Amapk to je le moje mnenje :D
Življenje je lepo!

whatson ::

HP...

kn3z007 ::

Vidim, da je tukaj večina za HP. Bom še jaz nekaj za Epsona napisal. Res, da je 680 malo dražja, ampak uporablja inteligentna črnila. Večina tega ni vedela? In kaj to pomeni? To pomeni, da lahko kartuše menjavaš kadar hočeš, ker se v čiš zapiše koliko črnila še ima. Kartuše so sicer okoli 7-8k SIT zdržijo pa okoli 600 str. črna (5% pokritost), barvna pa okoli 300 (15% pokritost). Glava se ti pa zasuši, če uporabljaš neeoriginalna črnila ali če res dolgo ne tiskaš. To ne bi smel biti problem. V navodilih ti piše da enkrat na 10-14 dni nekaj stiskaj pa bo vredu. HP je sicer poceni so pa kartuše zato dražje. Raje dvakrat premisli o tem in poglej kaj se ti splača dolgoročno.

NiggerBob ::

ja, pri HP hkrati menjaš kartuše + glavo
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Ark4nge| ::

Sam mam HP-ja in mi že več kot 2 leti dela BP. Enkrat je tut okoli 2 mesecev stal in ni blo nobenga problema. Sam print in dela. Glede karuš je res da so mal dražje z normalnim printanjem ti pa zlo dolgo zdržijo.

Z Epsonom nimam izkušenj, Cannon mi pa gre na k****, vsaj te poceni modeli, sam problemi..
Višje! Hitreje! Močneje!

OZZY ::

Vzem Hpja. Jaz mam doma sicer Lexmarka ampak ne z52. Je pa z52 tud cool, sam so kartuše svinjsko drage. Nisem pa čist prepričan v to, da lahko kupiš za njegove kartuše tudi samo barvo in ga potem sam polniš (poglej pri Adi&Peter).

kn3z007 ::

Mr twister, če rabiš dober, kvaliteten tiskalnik bo to epson. Če si kja bral rač. revije boš videl, da ima epson najmanjšo piko na svetu. Kvaliteta ti je torej zagotovljena. Če te pa zanimajo cene pa poglej na www.repro.si. Drugače pa najbolje, da greš v trgovino in si pogledaš demo izpise katerega koli proizvajalca z epsonovimi izpisi. Boš takoj vedel kaj kupiti. Jaz imam doma SC 600 in mi dela zelo dobro. Včasih tudi po 2 meseca nisem tiskal. Tiskalnik ma notri vgrajeno uro, ki sama gleda kdaj si tiskalnik nazadnje uporabil in sam izvede cleaning.Vglavnem če hočeš kvaliteto, bo tiskalnik zate sigurno epson.
8-)

RoMar ::

vzami HP in ne bos nikol obzaloval

kn3z007 ::

Romar, koliko pa stanejo kartuše za 930?

Smorny ::

Jaz mam prvega epsona stylus color (še brez številke). No, neoriginalno barvo (Pelikanovo) uporabljam že od vsega začetka, pa mi printa brez problema, tudi ko nekaj časa stoji. Kolega pa ma 460 pa mu tudi dela vse OK. EPSON RULA !
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

karma ::

imam hp 690c že 2 leti in dela kewl...sam raster je precej viden...kartuše zanj dobiš original pakirane na bolhi za 3500-4000 sit..tud za 720 majo...no zdej mi je pa frend uvalu epson stylus 680 kr ma sam USB, ki ga on nima...takoj za mejo(Škofije - TRONY) ga majo za 165.000 Lir brez vračila IVE....1440X720 resolucija nardi svoje...rastra ni vidnega, barve se lepo zlivajo...barve so menda po 3500 sit (neoriginalne)...sicer pa cca 5000 sit originalne v Italiji...sem mel pa prej še 2 HP pljuvača pa so vsi delal b.p.....heh kaj sem hotu reč na začetku?!?!:\8-O:\

karma ::

upppss...epson je stylus 580 ne 680....;):'(:(

MadMax ::

Prisegam na HP. Dalec najbolj zanesljiv.:))

fictionel ::

jst mam epsona stylus color (str 4 leta)

Nkol ni biu na servisu, polet k sm na morju po 2 mesca ne tiskam, ce ces res lepo fotografijo das mal vecjo loclivost pa original papir ap je taka k slika.
Sam kartuse so mal drage(moje: cb 4ksit, b: 8ksit original, se razume)...
hpja pa se nism probu (doma), ampak tut dobr zgleda (ga ma frend)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP DeskJet 920c ali Epson C60?

Oddelek: Kaj kupiti
162117 (1906) Jux
»

Printer - EPSON ali HP?

Oddelek: Kaj kupiti
142352 (2160) Pisk
»

Kaksen tiskalnik mi priporocate?

Oddelek: Kaj kupiti
201838 (1659) -=/Law_007\=-
»

epson ali hp ali kaj drugega?

Oddelek: Kaj kupiti
241677 (1439) 1309976
»

Kateri Inkjet tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
151852 (1676) kockish

Več podobnih tem