» »

Tuštelekom - kabelski modem

Tuštelekom - kabelski modem

Oldboy ::

Pozdravljeni,

V kratkem mi pridejo priklopit tuštelekom trojček preko kabelske povezave (lokacija: blizu Medvod).

Ker nočem biti vezan za 2 leti (pogoj če ti oni nudijo kabelski modem)...razmišljam da bi ga kupil sam. Sedaj pa me zanima katere modeme (TV, Internet, telefonija) priklaplajo pri tuštelekomu zadnje čase (da ne bom kupil kakšna stara j****).

hvala za odgovore

lp
Gani.

logout ::

Pa si dobro prebral pogoje priklopa? Kolikor se mi zdi, v vsakem primeru oni prinesejo modem. Razlika je v tem, da v primeru če se vežeš za 24 mesecev, priključnine NI, če se ne vežeš pa plačaš nekaj čez 100€.

L.p., Kloko

miki133 ::

Priklapljajo Cisco EPC3212 modeme , ki imajo tudi porte za telefonijo ..

LP M.

Oldboy ::

logout je izjavil:

Pa si dobro prebral pogoje priklopa? Kolikor se mi zdi, v vsakem primeru oni prinesejo modem. Razlika je v tem, da v primeru če se vežeš za 24 mesecev, priključnine NI, če se ne vežeš pa plačaš nekaj čez 100€.

L.p., Kloko


Se ne, so mi pa po telefonu zaleli nekaj sikat da to pa ne gre da bi si svoj modem zrihtu.
Ceprav mi ni jasno ce dobim cisto tak model kje bi bil problem?!

@miki133: hvala za info
lp
Gani.

ttommy ::

Jaz imam T-2:ni časovne vezave,modem je njihova last,priključnine nisem plačal.Po enem letu so prišli preventivno menjat napajalnik za modem.Za linijo 10/1 preko bakra pa plačujem 29 evrov.
Gamer

Oldboy ::

ttommy je izjavil:

Jaz imam T-2:ni časovne vezave,modem je njihova last,priključnine nisem plačal.Po enem letu so prišli preventivno menjat napajalnik za modem.Za linijo 10/1 preko bakra pa plačujem 29 evrov.


tudi jaz imam na drugi lokaciji T-2, in sem tudi tu poslal pogodbo, ampak so na žalost vse parice zasedene. in nimam izbire.
Gani.

Yacksy ::

Oldboy je izjavil:


Se ne, so mi pa po telefonu zaleli nekaj sikat da to pa ne gre da bi si svoj modem zrihtu.
Ceprav mi ni jasno ce dobim cisto tak model kje bi bil problem?!

@miki133: hvala za info
lp


Običajno modemi niso ravno neumne naprave in jih je potrebno nastaviti, da delujejo na omrežju. Slovenski operaterji pa teh podatkov po večini ne dajejo radi ;) Pač s tem si zakomplicirajo support, saj je veliko več potencialnih problemov, če bi vsak uporabnik svoje modeme začel priklapljat.
Shit happens


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach + Cisco EPC 3925

Oddelek: Omrežja in internet
318630 (3014) Vanadium
»

Telemach - modem/router

Oddelek: Pomoč in nasveti
1112242 (11953) Mavrik
»

Siol Trio 10 M ali Amis Trojka Maxi

Oddelek: Omrežja in internet
174398 (4107) lebang1
»

Kateri paket za zamenjavo džabesta???

Oddelek: Mobilne tehnologije
112490 (2031) Dr_M
»

Telefoni9ja internet in izsiljevanje ponudnikov-tehnični nasvet rabim

Oddelek: Omrežja in internet
51164 (1011) BlaY0

Več podobnih tem