» »

Gostliniška blagajna (+program)

Gostliniška blagajna (+program)

Kurzweil ::

Ima kdo boljši predlog, kot ga bom navedel spodaj za gostilniško blagajno, ki mora vsrbovat touch screen, namenski software in tiskalnik za prinatanje računa, ne potrebujem pa POS terminala za plačevanje s bančnimi/kreditnimi karticami.

Sekundarno pa me zanima kakšne so opcije (cena) za isti kmplet, ki bi vseboval vse prej našteto in terminal za plačevanje s karticami...

Hvala za predloge, najceneje kar sem našel je:
Blagajniški komplet

Leks ::

Hehe, na smeh mi je potegnilo zato, ker grem prav danes zmontirat tale komplet :)
EEETOP 1602 Bel + SAVA 2002U USB priklop Skupna cena je bila nekaj pod 700EUR
Nerazumljivo je pa bel EEETOP nekoliko cenejši od črnega.

Gor bom namestil Microcoktail software, katero licenco že imajo, saj imajo že 2 enaka kompleta. Če želiš kontakt od distributerja za microcoktail mi piši na ZS.

POS terminal ti pa zastonj uredi banka na katero se bodo zlivali zneski iz kartic.

Kurzweil ::

Kolikšna pa je cena Microcoktala ? ...je morebiti možno tu voditi poleg gostilničke blagajne še klasično računovodstvo?

Vse skupaj je namenjeno za društvo, kar je malce bolj preprosto, obstaja kakšna odprtokodna/zastonjska rešitev po kakšni možnosti ?

Hvala za odgovore!

Leks ::

Žal za programsko opremo pa ne vem cene, ker jo že imajo, jaz samo prenesem iz glavne blagajne na ključek, nato pa na novo mašino, ter spremenim določene fajle in nastavim SAVA tiskalnik.

Da bi vodil klasično računovodstvo na microcoktailu pa ne verjamem da je omogočeno.

Če ni veliko prometa bi bila možnost tudi "ročnega" vodenja računovodstva, brez uporabe programov (birokrat, pantheon,...).

bosmla ::

Pravkar sem oddal oglas ce te zanima kontaktiraj na napisan mail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple Pay prispel v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
16948181 (6242) Apple
»

Apple Pay bo tudi v Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11025961 (5537) Curve Ball
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14946254 (18826) Excavator
»

Davčna blagajna in bančna kartica

Oddelek: Kaj kupiti
386340 (5036) OldSkul

Več podobnih tem