» »

Port 25

Port 25

timmy123 ::

Zdravo. Mam en problem in sicer: inštaliral sem si en program za e-mail kampanje (podobno kot bulk e-mail sender) in vse lepo in prav, dokler nisem prišel do zadnjega koraka-pošiljanje e-mail sporočila na e-mail listo (500 naslovov)...Za celo e-mail listo je pisalo: sending failed. Spodaj je bilo opozorilo, da preden začneš pošiljati, se prepričaj, da imaš odprt port 25. Ker je najbrž problem v tem, me zanima, kako naj ta port zdaj odprem? Pa prosim, čim bolj enostavno, ker nisem expert. Hvala. :)

OmegaBlue ::

Nevem če je pametna ideja, da pošiljaš bulk mail, če se ti sanja ne kako email deluje in kaj s tem počneš.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

gkovac ::

pošiljanje maila na 500 naslovov meni smrdi na spam...
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

timmy123 ::

spam je, če se prejemnik ne strinja s tem, da mu pošiljaš. ne pa, če je prijavljen na novice pa obvestila. kakorkoli, mogoče kdo ve kako se da narest? al je najbolš da kontaktiram internetnega ponudnika da kej pomaga zrihtat? pa prosim za odgovore, ne za debato o spamu.

AndrejS ::

Nekateri ponudniki imajo celo tako narejeno, da če pošlješ veliko mailov / časovno enoto , ti avtomatsko blokirajo port za mail server in ne moreš pošiljati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10524035 (10665) donvito
»

Težava @ zanesljivo pošiljanje večje količine e-mail sporočil

Oddelek: Izdelava spletišč
91809 (1616) gregy
»

Spam

Oddelek: Omrežja in internet
91230 (948) Self-Defence
»

Pravna pitalica

Oddelek: Loža
51681 (1493) Brane2
»

Kaj naj uporabi za očistit mašino pred špijuni

Oddelek: Pomoč in nasveti
111218 (922) roscha

Več podobnih tem