» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
96 / 324
»»

Samael ::

perci je izjavil:


Zdej razmišljam še o Klarus XT12GT. Kdo pozna zadevo?


Klarus XT12GT je nekoliko starejša sestra nove KLARUS XT12S.
V tem rangu imaš opcijo treh (XT11GT, XT12GT, XT12S) in vse so super, s tem da je XT12S pobral ta boljše iz obeh (kompaktnost manjše, moč večje).

http://www.klaruslight.com/index.php?m=...

Samael je izjavil:

Moderna, zmogljiva, ne pretirano velika, vendar na videz nič posebnega KLARUS XT12S (CREE XHP35 HI D4) je meni osebno svetilka leta. V preorderju sem dal zanjo 56.52USD - kar še vedno ni tako malo, ampak je skorajda v vsakem pogledu popolna svetilka. Vse v njej je vrhunsko, hkrati pa še vedno dovolj preprosto, lahko, kompaktno za uporabo.
Je tudi edina od mojih, ki ima magnetno polnjenje - čeprav to še zdaleč ni odločujoči faktor.


Za ta nakup sem se odločil po pozitivni izkušnji s sestrsko Klarus XT2CR CREE XHP35 HD E4, ki je pa nekoliko bolj floody različica. Obe svetilki sta zadnje, kar je Klarus na tem področju ponudil in dovršeni do maksimuma.
Za lučkarja vajenega gromozanskih svetilk sicer ni nekega posebnega wow efekta, ampak če človek pomisli... na turbo 1600 lm in potem recimo ustalitev na podobnem stepdownu (cca 1000lm) kot ga ponujajo večje, težje lučke ... kaj sploh še potrebuješ ob takšni lučki?
Če jo boš naročil nujno, vsaj za poskus preklopi iz privzetega Tactical mode na Outdoor mode. To slednje šele meni naredi iz teh dveh lučk popolnost :) Pa nikar, za božjo voljo, je ne nosi kazati očetu, svaku ... in ostali žlahti!

Mogoče, če še omenim, pri obeh svetilkah dobiš trenutno menda najboljšo 18650 baterijo na trgu (NCR18650G 3600mAh - oz. ni niso ravno na trgu - Tesla je pokupil večino).
Edina in to res edina slaba stvar, ki jo pri teh lučkah vidim je ... cena :) Ne glede na vse, ju za to ceno, kot jo trenutno držita, ne bi priporočal nikomur.
Sam sem imel srečo, da sem obe ujel na groupbuyu (tudi tu nekajkrat objavil - pa z izjemo okapija in dani8oya, ki sta menda naročila XT2CR CREE XHP35, ni bilo nekega interesa, kar je razumljivo, ne glede na to, da je cena, pa čeprav s popustom, pri tem hecu konkreten dejavnik)



levo: Klarus XT12S XHP35 HI D4
desno: Klarus XT2CR CREE XHP35 HD E4



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Tsunamii ::

TA KLARUS XT12S CREE XHP35 HI D4 zgleda res superca. Ce bo kaksen popust za to luč bi te prosil ce me dregnes :) ker mi bo prav prisla za na pusko. Plus vidim da ima se O-ring zraven. Ima tudi remote switch zraven ne ? NUJNO jo moram kupiti do Aprila 8-)

pLUS ce mi kdo razlozi kvaliteto OLIGHT ( in podobnih top znamk) recimo Olight M20SX (120EUR) napram KLARUS in podobnih nizko zvenecim? Se res 'splača' dat toliko vec za lucko .. ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tsunamii ()

koyotee ::

Tsunamii je izjavil:

TA KLARUS XT12S CREE XHP35 HI D4 zgleda res superca. Ce bo kaksen popust za to luč bi te prosil ce me dregnes :) ker mi bo prav prisla za na pusko. Plus vidim da ima se O-ring zraven. Ima tudi remote switch zraven ne ? NUJNO jo moram kupiti do Aprila 8-)

pLUS ce mi kdo razlozi kvaliteto OLIGHT ( in podobnih top znamk) recimo Olight M20SX (120EUR) napram KLARUS in podobnih nizko zvenecim? Se res 'splača' dat toliko vec za lucko .. ?


Olight ni nič posebnega, in večina ima grdo zeleno tinto, za kozlat :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

s1m0n ::

Se dobi kakšno solidno svetilko, ki ima tudi nosilec za picatinny rail?
Tam do 50€ pa obvezno, da ima stroboskop funkcijo in, da ni prevelika (tam 10cm)

perci ::

Samael, tole Klarusko si bo zgleda treba res omislit, ampak 75 EUR je pa mal močna. A Bilakos Klarusov nima?

koyotee ::

s1m0n je izjavil:

Se dobi kakšno solidno svetilko, ki ima tudi nosilec za picatinny rail?
Tam do 50€ pa obvezno, da ima stroboskop funkcijo in, da ni prevelika (tam 10cm)


https://olightworld.com/olight-pl-1-ii-...

perci je izjavil:

Samael, tole Klarusko si bo zgleda treba res omislit, ampak 75 EUR je pa mal močna. A Bilakos Klarusov nima?


Klarus ni ravno nek vrhunec, sploh pa ne za tak denar.
Pros: - Magnetic charging is fantastic - no dealing with USB port covers - Dual switch design is nice I like being able to access low and high instantly in Outdoor mode - Good throw for such a compact light Cons: - Coil whine from the driver is present when switching modes with the paddle switch (not present when activating High mode with the mechanical switch) - Tactical ring spins freely and is not secured when the tail cap is removed. - Output isn't really much higher than XP-L based lights
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

perci ::

Boljša alternative?

Tsunamii ::

Klarus ni ravno nek vrhunec, sploh pa ne za tak denar.
Pros: - Magnetic charging is fantastic - no dealing with USB port covers - Dual switch design is nice I like being able to access low and high instantly in Outdoor mode - Good throw for such a compact light Cons: - Coil whine from the driver is present when switching modes with the paddle switch (not present when activating High mode with the mechanical switch) - Tactical ring spins freely and is not secured when the tail cap is removed. - Output isn't really much higher than XP-L based lights


In katera je ?

koyotee ::

perci je izjavil:

Boljša alternative?


A more met vgrajen polnilec? Oziroma kake so zahteve?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

Ja, bi bilo fajn :). Zahteve so nekaj takega kot ta Klaruska :). All round svetilka, ki ima tudi nekaj throwa.

koyotee ::

perci je izjavil:

Ja, bi bilo fajn :). Zahteve so nekaj takega kot ta Klaruska :). All round svetilka, ki ima tudi nekaj throwa.


To bo vrh glave zate pomoje https://m.banggood.com/Astrolux-C8-XP-L... za razliko v ceni pa nabaviš 10 baterij in se ne rabiš j**** s polnjenjem ene baterije v svetilki, poleg tega pa je niti uporabljat ne moreš med polnjenjem.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

Tole je nekaj podobnega kot Convoy C8 XPL-HI, ki ga imam na poti. Ali se motim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

koyotee ::

Ja sej je, ampak una za 80$ je čisto isti k. Da ne boš slučajno mislil, da se tistih 300 lumnov kaj pozna. In c8 ima verjetno večji reflektor, kar pomeni da nese dlje.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

Jaz sem dal 56,52USD (cca 47EUR) zanjo. Toliko nekako bo najbrž cena, ko bodo v igri kuponi. Še vedno drago, ampak že bližje.
Baterija v njej (če jo dobiš kje na trgu - jaz je nisem našel nikjer, menda je Tesla vse pokupil) bi verjetno na nkonu z ddvjem in poštnino stala tam nekih 7 eur.
Ni poceni svetilka, ampak mene je prepričala (čeprav znam biti še kako kritičen tudi do dražjih fancy svetilk - hitro me kaj zmoti) hkrati pa ravno zaradi cene raje priporočam kaj v smislu C8 + mini polnilec ali pa F1 brez polnilca.

Tule je v drugi polovici videa nekaj outdoor testov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

Tsunamii je izjavil:


pLUS ce mi kdo razlozi kvaliteto OLIGHT ( in podobnih top znamk) recimo Olight M20SX (120EUR) napram KLARUS in podobnih nizko zvenecim? Se res 'splača' dat toliko vec za lucko .. ?


Po mojem ne. Pri nas v službi imajo na varnostnem oddelku Streamlight-ove svetilke. Cca 100 eur po kosu za orjaško svetilko, za katero se ti zdi, da je s tistimi 200 lumni iz nekega drugega obdobja ... Nekateri nosijo s seboj že svoje privatne Convoy C8 lučke - pravijo, da vsaj kaj vidijo :)

Tu je en cel kup znanih, velikih znamk kot so napr. maglite, surefire, olight, led lenser, streamlight.. ki jih kitajci prehitevajo po levi in po desni, ampak stare uveljavljene znamke se pač držijo. Problem je najbrž tudi distribucijska mreža - javna uprava (policija, vojska, itd..) pač ne more preko paypala naročiti s kitajske, ampak preko domačih javnih razpisov in tu pridejo pač zraven samo ti omenjeni. pa tudi sicer nekaj, kar si ne moreš ogledati v domači trgovini ali pa nesti na domači servis, še vedno velja za neko eksotiko. Saj pri drugi elektroniki je isto.
In če potegneš črto in res ne želiš kupiti nekaj samo ker je res poceni pa vseeno Ok, so tu super, kvalitetne, svetilke znamk Nitecore, Klarus, Imalent .. ki napram zgoraj omnenjenih za neko zmerno ceno ponujajo vse to kar one zgoraj in še več.

koyotee ::

Jaz bi rekel, da sta Klarus pa Imalent malo pod nivojem Nitecore, Thrunite, Fenix.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tsunamii ::

Samael je izjavil:

Tsunamii je izjavil:


pLUS ce mi kdo razlozi kvaliteto OLIGHT ( in podobnih top znamk) recimo Olight M20SX (120EUR) napram KLARUS in podobnih nizko zvenecim? Se res 'splača' dat toliko vec za lucko .. ?


Po mojem ne. Pri nas v službi imajo na varnostnem oddelku Streamlight-ove svetilke. Cca 100 eur po kosu za orjaško svetilko, za katero se ti zdi, da je s tistimi 200 lumni iz nekega drugega obdobja ... Nekateri nosijo s seboj že svoje privatne Convoy C8 lučke - pravijo, da vsaj kaj vidijo :)

Tu je en cel kup znanih, velikih znamk kot so napr. maglite, surefire, olight, led lenser, streamlight.. ki jih kitajci prehitevajo po levi in po desni, ampak stare uveljavljene znamke se pač držijo. Problem je najbrž tudi distribucijska mreža - javna uprava (policija, vojska, itd..) pač ne more preko paypala naročiti s kitajske, ampak preko domačih javnih razpisov in tu pridejo pač zraven samo ti omenjeni. pa tudi sicer nekaj, kar si ne moreš ogledati v domači trgovini ali pa nesti na domači servis, še vedno velja za neko eksotiko. Saj pri drugi elektroniki je isto.
In če potegneš črto in res ne želiš kupiti nekaj samo ker je res poceni pa vseeno Ok, so tu super, kvalitetne, svetilke znamk Nitecore, Klarus, Imalent .. ki napram zgoraj omnenjenih za neko zmerno ceno ponujajo vse to kar one zgoraj in še več.


Hvala za odgovor. Je pa res da pri nas prodajajo samo te znamnke in posledicno je tudi 'marza' visja. Recimo.

Okapi ::

koyotee je izjavil:

Jaz bi rekel, da sta Klarus pa Imalent malo pod nivojem Nitecore, Thrunite, Fenix.
V čem se meri ta nivo? Ledic itak nihče nima svojih, baterij tudi ne, tisto rezkanje "aeronautic grade" aluminija pa tudi ni neka huda znanost in jaz kakšnih bistvenih razlik ne opazim.

Od teh treh "boljših" znamk imam sicer samo dve Nitecorovi čelki, tako da težko primerjam, ampak se mi kakovost izdelave ne zdi čisto nič posebnega. Pač nek malce boljši kitajski "plastik fantastik." (v primerjavi z recimo čelko za 5 evrov iz Hoferja).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Samael ::

koyotee je izjavil:

Jaz bi rekel, da sta Klarus pa Imalent malo pod nivojem Nitecore, Thrunite, Fenix.

Jaz osebno sem pristaš Nitecore svetilk, ampak se mi zdi, da se jim je Klarus s temi štirimi zgoraj omenjenimi po kvaliteti kar močno približal. Recimo če primerjaš zadnji taktični krik mode NITECORE EC23 (CREE XHP35 HD) in KLARUS XT2CR (CREE XHP35 HD) boš hitro ugotovil, da sta tam tam. Človek bi na hitro pomislil, da z istega tekočega traka :) Nitecore dokaj drži ceno, Klarus napihne ceno in nato niža z rednimi popusti, tako da sta tudi cenovno tam-tam.
Ima pa Nitecore, ki nove modele vseh formatov in velikosti izdaja kot po tekočem traku, precej precej večji nabor.

Glede Imalenta imam mešane občutke. Njihovih $250 svetilk ne poznam in mi na kraj pameti ne pade, da bi to kupoval (ne vem kakšni senzorji, elektronika, zaslončki, to ono tretje...), so pa v taktičnem segmentu že nekaj časa nazaj naredili dve obetavni, cenovno dostopnih lučk tipa IMALENT DM21T (dobil sem jo za $27.99), pa se žal pri tem zaustavili na račun večjih, dražjih svetilk.
Fenix pa v tem cenovnem razredu (50 eur) tako ali tako ni vsaj zadnje čase izdelal kaj boljšega. Ali pač?

Ko začne človek podrobneje spremljati te brand svetilke iz istega cenovnega segmenta, kar hitro ugotovi, da vse novejše izgledajo kot iz istega tekočega traka, materiali, kakovost izdelave je vse tam-tam, razlike so edino v detajlih tipa UI, kar je pa tako ali tako oseba preferenca vsakega posameznika.

matobeli ::

Vsaj na razpisih meriji ta nivo v kriterijih ki jih morajo dosegati. Torej vsi zahtevani certifikati požegnani vsaj na nacionalni ravni, dobavljivost, servisna mreža, ponavadi je potrebno dobavit tudi dodatno opremo, kot so pripomočki za nošenje, polnilci, difuzorji (lizike), dobavljivost rezervnih delov... ter vse skupaj vgradit in izpeljat izobraževanje za pravilno uporabo. Na koncu pa je potrebno bit še najcenejši.

V končni fazi, je cena same svetilke dost nepomembna ker so vse ostale stvari dražje. Pa tudi priznani proizvajalci krepko spustijo svoje marže če govorimo o več kosih.

gregor ::

meni pa je očitno odpovedal LK LII 500 polnilec
najprej je zaštekal med polnjenjem, na pritisk tipk se ni odzval, ko sem ga izključil iz omrežja in nazaj priključil pa tema, se več ne vklopi
očitno bo potrebno pisat GB da mi vrnejo kupnino oz pošljejo novega...

sem iskal na netu če je kakšna reset opcija, vendar ni nikjer omenjena, tudi v navodilih ni nič na to temo

LP

koyotee ::

gregor je izjavil:

meni pa je očitno odpovedal LK LII 500 polnilec
najprej je zaštekal med polnjenjem, na pritisk tipk se ni odzval, ko sem ga izključil iz omrežja in nazaj priključil pa tema, se več ne vklopi
očitno bo potrebno pisat GB da mi vrnejo kupnino oz pošljejo novega...

sem iskal na netu če je kakšna reset opcija, vendar ni nikjer omenjena, tudi v navodilih ni nič na to temo

LP


Gearbest ni kriv da ti ne dela, pomoje boš moral kar proizvajalca kontaktirat
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gregor ::

dvomim, da je temu tako...

ko sem dobil DOA imalent lučko, so mi tudi vrnil denar, sem pa moral posnet film, verjetno bom spet moral posnet kaj se dogaja ko priključim napajalnik

_ _ _ _ _ _ _

čisto sveža 26650 lučka:

http://www.thrunite.com/thrunite-tc20-3...
http://budgetlightforum.com/node/58040


koyotee ::

Ja sam ta ima spet glupe jakosti, sem jo ravno gledal.
Turbo (3800 lumen; 130 minutes)
-High (1800 lumen; 145 minutes)
-Medium (320 lumen; 10.2 hrs)
-Low (38 lumen; 46 hrs)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

Ja, tale prepad med 1800lm in 320lm izgleda gromozanski, čeprav po drugi strani v praksi 320lm deluje povsem solidno za večino zadev v gospodinjstvu in okoli bajte.
Kar je meni padlo v oči v sami debati je omenjen dober heat management in pa ugibanje, da pri 1800ln ni stepdowna. To bi bilo za tako relativno majhno lučko naravnost fantastično.
Je pa za počakati prve teste, pa potem še kakšne pol leta - leto, da cena s popusti pade na $55 :P

koyotee ::

Samael je izjavil:

Ja, tale prepad med 1800lm in 320lm izgleda gromozanski, čeprav po drugi strani v praksi 320lm deluje povsem solidno za večino zadev v gospodinjstvu in okoli bajte.
Kar je meni padlo v oči v sami debati je omenjen dober heat management in pa ugibanje, da pri 1800ln ni stepdowna. To bi bilo za tako relativno majhno lučko naravnost fantastično.
Je pa za počakati prve teste, pa potem še kakšne pol leta - leto, da cena s popusti pade na $55 :P


Na popuste pri Thrunite lahko kar pozabiš, ker so kar striktni glede MAP, razen tiste, ki jih sami ponujajo na svoji strani.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

phixion ::

A vam vsem delujejo F1 svetilke? Meni je kar na lepem začel nagajati stranski gumb. Ga pritisnem pa se ne zgodi nič. Potem jo ugasnem pa nazaj prižgem in gumb dela, vendar še vedno ne vsakič ko ga pritisnem:S

Samael ::

Jaz ne morem nič rečti, uporabljal sem jo enih 5x (uporabljal, ne bežno testiral) kar je čisto premalo... zaenkrat pač dela.

Če rabi kdo spodoben mini thrower podobne kvalitete in dimenzije, kot C8 z XPL HI ledico, je tole zelo dobra cena:
Eagle Eye X6 Cree XPL - HI V21A 1200LM koda "bilakosWK36" za $12,99USD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Grega255 ::

Jst sem dal za zgoraj omenjeno Klarus XT12S XHP35 HI D4 v novembru cca 50 eur.
Pisal sem na BLF za kodo - http://budgetlightforum.com/node/56144

Nimam pripomb glede lučke, zaenx jo lahko samo pohvalim.

Tsunamii ::

Grega255 je izjavil:

Jst sem dal za zgoraj omenjeno Klarus XT12S XHP35 HI D4 v novembru cca 50 eur.
Pisal sem na BLF za kodo - http://budgetlightforum.com/node/56144

Nimam pripomb glede lučke, zaenx jo lahko samo pohvalim.


Mislis da se da se dobiti kodo.. in ja vem da moram pisat na njihov forum..sam tako info :D

gregor ::

samael, to bi bilo za tebe;):

http://acebeam.com/l16





in še 26650 lučka:

http://acebeam.com/ec50-gen-2





sam imam acebeam K40M lučko in lahko rečem, da je kvaliteta izdelave na visoki ravni

LP

Samael ::

Ja, obe sta luštni :) Samo nekoliko drago :)

Malce mi je žal, da sem kakšen teden nazaj tale Wuben T046R 3 x XP-G3 pre-sale za 25EUR (vključno s priloženo 18650 baterijo) izpustil.

Že dolgo nisem videl v tem cenovnem rangu lučke, ki bi mi bila tako zelo všeč (mala, kompaktna, tri XP-G3 ledice, USB filanje, eleganten dizajn, stranski dual switch - to mi je sploh zelo ljubo..) pa sem si rekel da po še enem ekstremnem tednu naročanja s kitajske res ne rabim še ene več ... zdaj je pa kar konkretno dražja :)
Če je vsaj približno tako dobro narejena, kot je videti, pa če ima človeku prijazen dual-switch UI s hitrimi bližnjicami, bi mi bila lahko idealna. Bom bil v prih. malce pozoren, če bo v kakšni novi akciji podobni tisti iz pre-sale obdobja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

Tsunamii je izjavil:

Grega255 je izjavil:

Jst sem dal za zgoraj omenjeno Klarus XT12S XHP35 HI D4 v novembru cca 50 eur.
Pisal sem na BLF za kodo - http://budgetlightforum.com/node/56144

Nimam pripomb glede lučke, zaenx jo lahko samo pohvalim.


Mislis da se da se dobiti kodo.. in ja vem da moram pisat na njihov forum..sam tako info :D


Standardna banggood koda 2017FNL za 30% off tudi deluje in jo spravi ravno na 50EUR. Sem ravno poskusil :)
(ma še vedno je drago :)

phixion ::

A ima kdo kakšne izkušnje z Gearbestom in disputi? Ne vem kaj naj naredim z F1.

Ne vem če je že bilo v tej temi, ampak ali bi lahko tisti ki imate več lučk napisali katere so vam TOP 5 (pa recimo da niso pretirano drage - do 20€ ali pa tam nekje).

matobeli ::

Nismo še pisali all_time_top smo pa 2017_top pisali nekaj strani nazaj. Ampak ni bilo tako velikega odziva :)

Garancija:
https://www.gearbest.com/about/warranty...

Nimam pa izkušenj.

impre ::

phixion je izjavil:

A ima kdo kakšne izkušnje z Gearbestom in disputi? Ne vem kaj naj naredim z F1.

Meni še odpisali niso... Upam da se bom le nekako zmenil, potem sem jaz zaključil z GB...

Samael ::

Po pričakovanju zavlačujejo in raztegujejo...

I am sorry to hear you haven't received the items yet.

Please note this timeframe is only decided by the carrier to consider the item lost. Only when you can not receive the parcel on this date, we can consider it lost.

With international surface mail the delivery is slower than with expedited shipping.
There are some external factors which may cause some delay on the delivery time, such as remote locations, peak shopping and shipping periods, Holidays and Festivals, weather, customs clearance.

Please wait for some days, if you still can not receive on Jan 08, 2018, please contact with us, we will surely provide you a satisfied solution.

Thank you for your patience and collaboration.


Torej glede na to, da se ta datum bliža bom še počakal, potem pa konkretno zatežil. V skrajnem primeru odprem paypal dispute, ampak ne prej dokler ne izčrpam vsa sredstva dogovarjanja - zato čakanje na datum, ki so ga določili sami.

FireSnake ::

Nekdo je zadnjič spraševal, zakaj traja tako dolgo, da zadeva pride do naslovnika:


Electronic information,receive--05-Dec-2017 09:43 PM
Small package Center, receive--05-Dec-2017 11:43 PM
Parcel centre,sealing--06-Dec-2017 02:43 AM
Small package Center, left--06-Dec-2017 04:16 AM
Exchange Bureau, have been exported to open--07-Dec-2017 12:16 PM
Exchange Bureau, have been exported directly--08-Dec-2017 06:19 AM
Transit Center,left hand navigation--08-Dec-2017 11:53 AM
SLOVENIA, Arrived --20-Dec-2017 11:53 AM
SLOVENIA, the transfer of customs-- 20-Dec-2017 03:33 PM


Zakaj ta zadnja postavka traja tako dolgo (zdaj že 7 dni)?
Je to normalno?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Tac20 ::

jaz sem cakal 14 dni +, sem pa dobil vse razen čelke (to še čakam). Uporabniki so rekli da je tracking buča, da dejansko ni pravi tracking to :)

FireSnake ::

He he he, fake tracking.
Zakaj se sploh čudim? :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

igor0203 ::

Si mogoče kdo lasti Astrolux S42 in bi jo bil pripravljen posodit za kak dan ali dva? Mika me da bi jo kupil, pa še nimam nobene podobne lučke in ne vem kaj od nje pričakovat. Iščem pa nekaj kot zamenjavo za Roche F6 in ta Astrolux-ova mi je zelo všeč + kombinacija 4x Nichia 219.

Tac20 ::

FireSnake je izjavil:

He he he, fake tracking.
Zakaj se sploh čudim? :D


Tole piše za mojo svetilko meni:

Electronic information,receive--21-Nov-2017 10:18 PM
Small package Center, receive--22-Nov-2017 12:18 AM
Parcel centre,sealing--22-Nov-2017 03:18 AM
Small package Center, left--22-Nov-2017 04:51 AM
Exchange Bureau, have been exported to open--23-Nov-2017 12:51 PM
Exchange Bureau, have been exported directly--24-Nov-2017 06:54 AM
Transit Center,left hand navigation--24-Nov-2017 12:28 PM
SLOVENIA, Arrived --06-Dec-2017 12:28 PM
SLOVENIA, the transfer of customs-- 06-Dec-2017 04:08 PM

Tsunamii ::

Samael je izjavil:

Tsunamii je izjavil:

Grega255 je izjavil:

Jst sem dal za zgoraj omenjeno Klarus XT12S XHP35 HI D4 v novembru cca 50 eur.
Pisal sem na BLF za kodo - http://budgetlightforum.com/node/56144

Nimam pripomb glede lučke, zaenx jo lahko samo pohvalim.


Mislis da se da se dobiti kodo.. in ja vem da moram pisat na njihov forum..sam tako info :D


Standardna banggood koda 2017FNL za 30% off tudi deluje in jo spravi ravno na 50EUR. Sem ravno poskusil :)
(ma še vedno je drago :)


REs prime ja. Sam skoda ker ima Banggood samo airmail..docim ima GearB moznost Unregistered Air Mail, kar predvidevam da veliko vecjo moznost, da ne carinijo paketa ? Ker potem je spet preko 70/80€ luc...kar je spet zame prevec za tak hobi. ATM.

VIP58 ::

Medtem ko čakam na naročene baterije sem pogoglal teste, morda bo komu uporabno:
http://www.dampfakkus.de/index.php
Too much of everything is just enough.

phixion ::

impre je izjavil:

phixion je izjavil:

A ima kdo kakšne izkušnje z Gearbestom in disputi? Ne vem kaj naj naredim z F1.

Meni še odpisali niso... Upam da se bom le nekako zmenil, potem sem jaz zaključil z GB...


Kakšno težavo pa imaš? Jaz sem potem kar dispute odprl, pa priložil filmček zraven.

alkoo ::

Tac20 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

He he he, fake tracking.
Zakaj se sploh čudim? :D


Tole piše za mojo svetilko meni:

Electronic information,receive--21-Nov-2017 10:18 PM
Small package Center, receive--22-Nov-2017 12:18 AM
Parcel centre,sealing--22-Nov-2017 03:18 AM
Small package Center, left--22-Nov-2017 04:51 AM
Exchange Bureau, have been exported to open--23-Nov-2017 12:51 PM
Exchange Bureau, have been exported directly--24-Nov-2017 06:54 AM
Transit Center,left hand navigation--24-Nov-2017 12:28 PM
SLOVENIA, Arrived --06-Dec-2017 12:28 PM
SLOVENIA, the transfer of customs-- 06-Dec-2017 04:08 PM


I can beat that!
Electronic information,receive--11-Nov-2017 09:08 AM
Small package Center, receive--11-Nov-2017 11:08 AM
Parcel centre,sealing--11-Nov-2017 02:08 PM
Small package Center, left--11-Nov-2017 03:41 PM
Exchange Bureau, have been exported to open--12-Nov-2017 11:41 PM
Exchange Bureau, have been exported directly--13-Nov-2017 05:44 PM
Transit Center,left hand navigation--13-Nov-2017 11:18 PM
SLOVENIA, Arrived --25-Nov-2017 11:18 PM
SLOVENIA, the transfer of customs-- 26-Nov-2017 02:58 AM

:)

To je shipping preko ChinaPost in še vedno čakam. Začuda je F1 (po dolgem čakanju na zalogo) prispela v manj kot treh tednih! Ampak tam je pisalo BelgiumPost...

impre ::

phixion je izjavil:

impre je izjavil:

phixion je izjavil:

A ima kdo kakšne izkušnje z Gearbestom in disputi? Ne vem kaj naj naredim z F1.

Meni še odpisali niso... Upam da se bom le nekako zmenil, potem sem jaz zaključil z GB...


Kakšno težavo pa imaš? Jaz sem potem kar dispute odprl, pa priložil filmček zraven.

Sploh je nisem še prejel od 8.11.

firbec ::

impre je izjavil:

phixion je izjavil:

impre je izjavil:

phixion je izjavil:

A ima kdo kakšne izkušnje z Gearbestom in disputi? Ne vem kaj naj naredim z F1.

Meni še odpisali niso... Upam da se bom le nekako zmenil, potem sem jaz zaključil z GB...


Kakšno težavo pa imaš? Jaz sem potem kar dispute odprl, pa priložil filmček zraven.

Sploh je nisem še prejel od 8.11.


Piši jim, teži jim, ne se pustit.
jaz sem dobil polomljeno zadevo, itak je bilo samo v kuverti, pa sem poslikal in jim poslal.
Najprej so mi hoteli vrniti samo vrednost izdelka, poštnine pa ne. Poštnina je bila pa 3/4 vrednosti izdelka, ker je bil izdelek v akciji. Pa sem jim najedal, da hočem tudi vračilo poštnine, nakar so mi odpisali, da mi bojo poslali nov izdelek. Sem rekel, ok, imam cajt, bom počakal. Po enem mesecu in pol še veno nič, sem jim spet pisal, da nisem pozabil, sledil je odgovor, da pa ravno po tem izdelku je veliko povpraševanje in da ga bojo poslali takoj, ko dobijo novo zalogo. Spet je sledila tišina, nakar čez ene 14 dni sledi nakazilo na moj Paypal račun celotne kupnine, vključno s poštnino.

Torej, moraš jim težit, ne obupat.

impre ::

Kam točno si jim pa pisal?

FireSnake ::

F1 naj bi bile v akciji.
Jaz jih moram kupiti par.

Ali je kdo na relaciji Zreče - Maribor, ki bi tudi kako naročil, pa bi mu jaz denar vrnil (ali pa vnaprej nakazal).
Ker sam lahko izkoristim samo en kupon.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
96 / 324
»»