» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
267 / 267
»
»»

mat xxl ::

Ma čudesa, so tudi znotraj EU. Na pošiljko iz Poljske, po trackingu poslali 2.6.2019, sem čakal, do danes 14,.7.2021 celih 44 dni, zadeva je pa po sledenju šla v 4 delavnih dneh iz Poljske, potem pa nič, vse dni, do danes, ko se je pojavila in tracking sedaj piše, da je dostavljena v SLO ??? 44 dni ??? Kaj je tem Poljakom ? Po drugi strani pa na Bangood naročil v nedeljo neko zobno ščetko iz skladišča CZ in ja danes 3 dan že dostavljena....

lubej1 ::

Iz FB:

To je pravi "lučkar"! :D;)

LP

Samael ::

Po mojem smo nekateri kar tam-tam, al kaj? :)
Samael != Samuel

gregor ::

Jaz jih imam velikoooo več. :));)
Je pa res, da nimam toliko Sofirn lučk, oz bolje povedano, nimam nobene. :'(
Ta ima celo polico za Sofirn rezervirano.
LP

Samael ::

Zanimiv deal po dolgem času.

KLIK.

Astrolux EA01 SST40 3500lm SST40 616m Anduril UI s kodo BGASEA01 $34,27
Astrolux EA01 XHP50.2 3500lm SST40 616m Anduril UI s kodo BGASEA01 $39,38

Zdaj pa zanimivi del.
Zraven ob naročilu Astrolux EA01 lučke zgoraj dobiš gratis še SEEKNITE ST04 XPL HI 1200LM 21700 USB polnjenje ($33,99) ki je za razliko tistih plastic fantasic Xanes lučk, ki jih dodajo običajno, v bistvu prav solidna lučka. (mora biti avtomatsko dodana v košarico)

EU priority shipping poštnina je po pričakovanju nabita US$7.58, vendar DDV že obračunan. V najslabšem primeru tako plačaš pošti 2,5eur za izvedbo carinskega postopka, v najboljšem pride preko EU skladišča (EU priority shipping) in ne plačaš nič.

Astrolux EA01 odstopa od večine podobnih lučk po dveh tubah (26650 in kratka 26350) ter zanimiva TIR optika, ki mi je osebno (sam imam nekaj podobnega na Olight lučki) precej všeč.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Samael ()
««
267 / 267
»
»»