» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
258 / 319
»»

Samael ::

Nobena ni boljša ali slabša, le drugačna.
Dobi se z obema ledicama. Pač najdi jo na Bangooodu. Ni pa nujno, da bo popust.

Drugače pa glej, tu imaš eno kul lučko, pa drugo, pa tretjo ... Prav vsaka zadosti vsem potencialnim kriterijem, ki bi jih lahko imel ampak iz nekega razloga nobena teh ni dovol dobra, ker gotovo nekje obstaja še ena boljša :) Boljša v čem? Kje je tvoje izhodišče? O vseh teh smo že toliko povedali. Pluse, minuse, razlike. Praktično ni stvari, ki ne bi bila o Ec01, FT03 ... tu že zapisana.
Iskreno, niti ne vem več, kaj bi ti sploh še odgovoril, dokler sam ne boš vedel zakaj točno nečesa ne želiš in bi raje mogoče tisto drugo.
Samael != Samuel

mare85slo ::

Sem dobil danes Angie-M Quad LED optiko za Emisar D4SV2, direkt od Hanka. Šlo čez brez carine, čeprav naj bi bojda sedaj vse, kar ni EU based, spadalo pod carino. Se je pa tudi Hank znašel in v Belgiji prepakirajo, tako da v Murlgah vidijo "FROM BE", pa je očitno ok.

Optika naredi snop bolj floody, opazno floody. Za EDC super, vsaj kar sem lahko sprobal v sobi. Sledi še kak test v "divjini" :D Ob priliki pa foto-test, se še odločam za primeren "štender".

matobeli ::

Pošta še ni tega čist implementirala, mamo še par mescov časa.

gregor ::

Samael je izjavil:

Ja, res je, moj odgovor se je nanasal na EC01. Nisem opazil preskoka na FT03.


Jaz sem tudi odgovarjal za EC01.

Nabaviti obe (FT03 + EC01) in zadeva je rešena. :)

matobeli ::

Sam pol ne sme manjkat ena klasika, convoy s2+, pa magar če jo maš sam za psu metat.

Pa smo tam...

perci ::

Moje osebno mnenje je, da bi vsak pošten lučkar moral imeti Convoy L6.

Vsak, ki da kaj nase pa tudi BLF Q8.

Mimogrede, a je 50 EUR za baterije velik? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

VIP58 ::

V zadnjih treh letih je cca 270€ šlo na Nkon. Polovica od teh baterij je šlo naprej. Decembra 2017 sem za par Enerpower 26650 dal 25.90€ brez poštnine, danes dobiš par za 11.90€. nabavil za L6, drugih ni bilo na zalogi takrat.
50€ je za eno baterijo veliko, za deset pa ne...
Too much of everything is just enough.

hunter01 ::

Najboljša je vedno tista lučka, ki je še nimaš :)

matobeli ::

Še boljša pa je tista ki je ni mogoče več dobiti :P

GupeM ::

Najboljša je tista, ki jo imaš pri roki ko jo rabiš :D nekaj podobnega velja za fotoaparate.

radmansdorf ::

Problem je, ko imaš pri roki 10 ali več lamp. Ostale pa po predalih. Haha! :)

gregor ::

perci je izjavil:

Moje osebno mnenje je, da bi vsak pošten lučkar moral imeti Convoy L6.

Vsak, ki da kaj nase pa tudi BLF Q8.

Mimogrede, a je 50 EUR za baterije velik? :D


Imam L6 + Q8, torej sem pravi lučkar :D

--------

še to, če morda koga zanima kdaj bo zopet na voljo na nkon.nl:
iJoy INR26650 4200mAh - 40A

sem dobil odgovor, da čez 6 tednov :'(

LP

silon42 ::

perci je izjavil:

Moje osebno mnenje je, da bi vsak pošten lučkar moral imeti Convoy L6.


Meni je osebno precej boljsa kot FT03 (imam obe, L6 v 4000k, FT03 pa 5700k).

Bi pa nekoc imel kaksno podobno z 2x21700. ?

barakus ::

Mene pa zdaj skrbi glede L6, to je svetilka ki bi lahko bila aktualna za vecno, ampak ce bodo nehali delat 26650 baterije, kaj bomo z njo :-(

koyotee ::

Res ne vidim nobene posebnosti pri L6, veliko raje imam Q8, daljša avtonomija, in manjših dimenzij.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Okapi ::

barakus je izjavil:

Mene pa zdaj skrbi glede L6, to je svetilka ki bi lahko bila aktualna za vecno, ampak ce bodo nehali delat 26650 baterije, kaj bomo z njo :-(

Naj te nič ne skrbi. Praktično vse velikosti baterij, kar so jih kdajkoli naredili, se še vedno dobijo. Nekatere eksotične so sicer nekaj dražje, ampak dobijo se še vedno. Ali pa se vsaj dobi adapter, v katerega daš neko po napetosti ustrezno in velikosti manjšo baterijo.

gregor ::

še nekaj slik:

BLF Q8
https://imgur.com/a/gSrkT

BLF Q8 holster - FLYYE INDUSTRIES
https://imgur.com/a/WY6pj



Convoy L6
https://imgur.com/a/APPCj3i

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Okapi ::

Če bi se moral odločit za eno, bi bila to Q8. Ampak na vikendu ali barki bi imel pa obe. V avtu pa verjetno samo L6.

gregor ::

Za samoobrambo je L6 boljša. :)

firbec ::

na barki bi jest imel eno hudo bejbo poleg, al pa obe, na vikendu pa ta najboljše prjatle.Lučke bi v obeh primerih pustil doma

b4d ::

Zebralight SC64c LE, odjava desno zgoraj :D
b4d.sablun.org

perci ::

Jst L6 nimam več, ker mi jo spizdil svak (potrebuje za fotografijo).

Bil pa sem pravi lučkar včasih. Q8 še imam ampak, honestly, praktična mi ni. Ne razumem te, Okapi. Pa imam tudi difuzor.

gregc1 ::

Samael je izjavil:

Nobena ni boljša ali slabša, le drugačna.
Dobi se z obema ledicama. Pač najdi jo na Bangooodu. Ni pa nujno, da bo popust.

Drugače pa glej, tu imaš eno kul lučko, pa drugo, pa tretjo ... Prav vsaka zadosti vsem potencialnim kriterijem, ki bi jih lahko imel ampak iz nekega razloga nobena teh ni dovol dobra, ker gotovo nekje obstaja še ena boljša :) Boljša v čem? Kje je tvoje izhodišče? O vseh teh smo že toliko povedali. Pluse, minuse, razlike. Praktično ni stvari, ki ne bi bila o Ec01, FT03 ... tu že zapisana.
Iskreno, niti ne vem več, kaj bi ti sploh še odgovoril, dokler sam ne boš vedel zakaj točno nečesa ne želiš in bi raje mogoče tisto drugo.


ja saj vem. preberem vse kar napišete. obe lučki so super. kaj bi jaz rad? nekaj močnejšega kot ec01.

gregor je izjavil:

Samael je izjavil:

Ja, res je, moj odgovor se je nanasal na EC01. Nisem opazil preskoka na FT03.


Jaz sem tudi odgovarjal za EC01.

Nabaviti obe (FT03 + EC01) in zadeva je rešena. :)


tudi to sem že razmišlaj. vendar bi ec01 mel z XHP50.2 ledico.

matobeli je izjavil:

Sam pol ne sme manjkat ena klasika, convoy s2+, pa magar če jo maš sam za psu metat.

Pa smo tam...


haha. si me nasmejal :)

gregc1 je izjavil:

Samael je izjavil:

Nobena ni boljša ali slabša, le drugačna.
Dobi se z obema ledicama. Pač najdi jo na Bangooodu. Ni pa nujno, da bo popust.

Drugače pa glej, tu imaš eno kul lučko, pa drugo, pa tretjo ... Prav vsaka zadosti vsem potencialnim kriterijem, ki bi jih lahko imel ampak iz nekega razloga nobena teh ni dovol dobra, ker gotovo nekje obstaja še ena boljša :) Boljša v čem? Kje je tvoje izhodišče? O vseh teh smo že toliko povedali. Pluse, minuse, razlike. Praktično ni stvari, ki ne bi bila o Ec01, FT03 ... tu že zapisana.
Iskreno, niti ne vem več, kaj bi ti sploh še odgovoril, dokler sam ne boš vedel zakaj točno nečesa ne želiš in bi raje mogoče tisto drugo.


ja saj vem. preberem vse kar napišete. obe lučki so super. kaj bi jaz rad? nekaj močnejšega kot ec01.

gregor je izjavil:

Samael je izjavil:

Ja, res je, moj odgovor se je nanasal na EC01. Nisem opazil preskoka na FT03.


Jaz sem tudi odgovarjal za EC01.

Nabaviti obe (FT03 + EC01) in zadeva je rešena. :)


tudi to sem že razmišlaj. vendar bi ec01 mel z XHP50.2 ledico.

matobeli je izjavil:

Sam pol ne sme manjkat ena klasika, convoy s2+, pa magar če jo maš sam za psu metat.

Pa smo tam...


haha. si me nasmejal :) čeprav convoy mi ni všek, ker nima vgraviranega polnilnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

mat xxl ::

perci je izjavil:

Moje osebno mnenje je, da bi vsak pošten lučkar moral imeti Convoy L6.

Vsak, ki da kaj nase pa tudi BLF Q8.

Mimogrede, a je 50 EUR za baterije velik? :D



S BLF Q8 se popolnoma strinjam, sam imam celo dve, res zakon piksna ...., kot zanimivost prvo sem plačal 85 usd z poštnino in je kitajec deklariral samo brez poštnine, se pravi 78 usd, bila zelena deklaracija na zunanji strani paketa, pa se zgleda niti gledati ni nikomur ljubilo, ker je prišla kar čez, brez vsega....

perci ::

Gregc, mal povadi tole citiranje, prosim.

gregc1 ::

perci je izjavil:

Gregc, mal povadi tole citiranje, prosim.

ja sem videl da je nekaj ni šlo tako kot sem jaz hotel :)

GupeM ::

Se zgodi. Včasih namesto "popravi" klikneš citiraj, po pa nastane štala, če ne opaziš.

gregc1 ::

GupeM je izjavil:

Se zgodi. Včasih namesto "popravi" klikneš citiraj, po pa nastane štala, če ne opaziš.

ja... pa še nič ne piše kaj je kaj in potem takoj nastane štala :) bo že. nobeden ni v življenski nevarnosti.

VIP58 ::

Ali je kdo naletel na tako stikalo? Spreminja barve, tale na sliki je na Convoy L2, uporabljen je tudi na M21A.

Simon pravi "It is not produced by me"
Too much of everything is just enough.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VIP58 ()

Samael ::

Jaz imam nekaj S2+ lučk z modrimi. Simonove. S spreminjajočimi barvami pa še nisem videl.
Samael != Samuel

VIP58 ::

Te, enobarvne imam, ta večbarvna sta pa res nekaj posebnega.
YT link me nekaj heca, search: L2 SST40 Dedomed VS M21A Osram CSLNM1.TG
Too much of everything is just enough.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VIP58 ()

lubej1 ::

Dober dan

Ali se morda kdo spozna na prenosne UV lučke za dezinfekcijo?

Npr:
https://www.amazon.de/Sterilisationslam...



Je to smiselno nabaviti?
Sprašujem za sodelavca, ki išče tako zadevo.

Hvala

LP

Brainstorm ::

Cena 32,75 usd s kuponom za Skilhunt H04 s TIR lečo se mi zdi kar ugodna in ne vem če jo ne bom kar nabavu. Samo še ne vem ali bi vzel newtral white ali high cri led.

https://www.aliexpress.com/item/3299632...

Zgodovina sprememb…

perci ::

Hja, v taboljsih cajtih smo jih kupovali za 25 usd. Ali je bilo 25 eur, se ne spomnim več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Brainstorm ::

H04 ne vem če je bIla kdaj 25usd, H03 je bila tam nekje ja. Sem imel H03 naročeno pred leti na GB za okoli 23usd,vendar jo niso odposlali. Nato so dvignili ceno in je nisem ponovno naročil.
Imam nitecore NU25 z vgrajeno baterijo, vendar rabim še eno čelko na izmenljivo 18650 baterijo.

Zgodovina sprememb…

perci ::

h03, ja, ofkors.

barakus ::

H02 s TIR lečo je še vedno moja go-to čelka. Kar mikavna tale H04, če bi le bila pod 30 USD...

lubej1 ::

ali mi lahko prosim kdo razloži kaj pomeni "buck driver"
kakšne vrste "driverjev" so v lučkah?

hvala

LP

matobeli ::

Analog Devices step-down (buck) LED drivers are ideal for applications where the input voltage is above the LED voltage, as in many automotive or industrial applications. These LED drivers offer the highest efficiency, lowest noise, and the smallest footprints.


https://budgetlightforum.com/node/33820

lubej1 ::

hvala za link, to je cela znanost :D

gregor ::

danes je prispela EC01 + darilo polnilec SC01
je še kdo dobil?

nerro32 ::

Si vzel EU Priority Line? Šment, mi je že žal, da sem vzel najcenejšo opcijo pošiljanja :))

Dimnik ::

gregor je izjavil:

danes je prispela EC01 + darilo polnilec SC01
je še kdo dobil?


Ja jaz, ampak brez polnilca, pa sem naročil na tisti povezavi, ki je bila linkana

nerro32 je izjavil:

Si vzel EU Priority Line? Šment, mi je že žal, da sem vzel najcenejšo opcijo pošiljanja :))


Najcenejšo opcijo in brez zavarovanja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

gregor ::

nerro32 je izjavil:

Si vzel EU Priority Line? Šment, mi je že žal, da sem vzel najcenejšo opcijo pošiljanja :))


Noben priority line.
To je moja četrta EC zato je imelo moje naročilo prednostno obravnavo.;)

LP

perci ::

Tudi jaz dobil. Tudi polnilec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

nerro32 ::

Zanimivo...jaz sem naročil 2. februarja, kar je verjetno 1 dan pred vami, pa (še) ni prispelo ;(

radmansdorf ::

Tudi moja naročena 2.2.2021 je prispela danes.

gregor ::

zvečer pa test in noč se bo spremenila v dan :D

sedaj pa lahko še nabavš flood verzijo EC01, to je EC03

https://www.banggood.com/Astrolux-EC03-...

38 USD + poštnina
flash deal

Astrolux EC03
https://imgur.com/a/oTYfbnw





več slik pa na zgornjem linku

LP

gregc1 ::

gregor je izjavil:

zvečer pa test in noč se bo spremenila v dan :D

sedaj pa lahko še nabavš flood verzijo EC01, to je EC03

https://www.banggood.com/Astrolux-EC03-...

38 USD + poštnina
flash deal

Astrolux EC03
https://imgur.com/a/oTYfbnw





več slik pa na zgornjem linku

LP

ali obstaja z XHP50.2 ledico? trenutno je ni na zalogi, niti ne vem če je kdaj bila. ?

gregor ::

nisem siguren ampak verjetno je bila na voljo samo na začetku
nisem opravil nakupa ob splavitvi te lučke

EC01 je bila na voljo z to ledico čisto na začetku prodaje, od takrat dalje, torej že zelo dolgo časa, je na voljo samo v SST40 ledico

če boš čakal, se boš verjetno kar načakal, ni pa nič 100% :D, mogoče se že jutri pojavi ;)

LP
««
258 / 319
»»