» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
210 / 319
»»

VIP58 ::

No, seveda je 10A čisto preveč za te lučke, ki so sedaj na voljo.
Kakih 5A constant discharge bi bil čisto v redu, za kakšno pomanjšano C8 style z SST40.
GT micro je že kar blizu. Proizvajalci so v zadnjem času precej aktivni v razvoju novih lučk, tako da, če bodo baterije na voljo, nikoli ne veš...
Too much of everything is just enough.

mare85slo ::

Samael je izjavil:


Pošiljatelji se poslužujejo različnih poti / načinov pošiljanja. Fasttech recimo ima za litijeve baterije zgolj opcijo mega počasnega pošiljanja "po zemlji". Traja cca 2 meseca, pa še poštnino plačaš.
BG uporablja za nas v glavnem švedske in nizozemske carrierje. Verjetno jim je en velik % baterij zavrnjen in se pač ne ukvarjajo s tem.
Tudi Vapcell baterij preko njihove trgovine na aliju ni bilo mogoče naročiti v slovenijo kakšne pol leta. Eni smo jih prejeli, pri drugih (tudi iz te teme jih je bilo enih par) ni prišlo skozi oz. so bile nekje na poti zavrnjene in je potem Vapcell enostavno nehal pošiljati v slovenijo. Zdaj so mogoče našli drugo pot, dokler se jim bo pač izplačalo.
Nekateri aliexpress prodajalci zaračunajo poštnino za pošiljanje preko Turčije, itd. Pač odvisno od prodajalca.


Verjetno bo nekaj na tem, ker sem naročil 3 artikle, dva so odposlali danes, medtem ko Vapcell je še vedno "na čakanju". Ni pa na začetku nič pisalo, da ne bi pošiljali. Nkon nima button-top Vapcellov, tko da očitno bom preskočil 14500 baterijo, heh.

Druge EU štacune pa s temi baterijami ne najdem.

Moja Astrolux FT03 še kar nima updejta na BG, kje je. So pa baje odposlali, UK skladišče. Čakanje na svetlobo je hudič :D

taddeo ::

Meni so začeli updejti oz. trackingi številke delovati komaj po nekje desetih dneh..ko roba/kontejner prispe v europo te se začne dogajat..včeraj poslano iz dhl germany danes dobim ft03..tri dni nazaj iz NL včeraj dobim paket.Glede naročanja iz uk pa nevem...sicer pa ne gledaj stanja na BG, ker je zelo počasno osveževanje.

Jaz bi vsem priporočal aplikacijo track checker(uporabljam že nekaj let) za sledenje paketov.Dosti prej včasih celo nekaj ur pokaže nov status, kot pa npr. track17


Opažam, da mi je všečna svetloba 5000k nw ni bela in ne preveč rumena.Primerjam z svetilko xml t6, ko ima 6500k cw in mi deluje vse bolj "umetno" bolj modro.Zdaj si pa želim neko ŽVAD, kot je mf04 in spodaj v videju res vtrga

mare85slo ::

Imaš prav, BG tracking ni zanesljiv. Sem šel na track17 in po malce klikanja sem našel poizvedbo, je še zmeraj nekje v UK. Hkrat pa ista sledilna cifra deluje tudi na naši Pošti, heh.

Na izi, pa bo :)

Tale usmerjena svetloba pri MF04 je res proper :D Batman reflektor, praktično.

Zgodovina sprememb…

gregor ::

Tsunamii je izjavil:

gregor je izjavil:

https://zeroair.org/
https://1lumen.com/

To sem včeraj dobil. Še nisem dosti uporabljal.
Vsekakor pa gre za odlično lučko za 24 usd.



Upam, da bo še kdaj takšna ali nižja cena. ;)

Več slik pa še sledi. :D

LP

Ooo tole pa jaz čakam. Nekam dolgo potuje ..dobil pa danes FT03 SST40-W. Se moram kar bremzat, da ne pokupim vse kar je v akciji/ugodno. Ceprav se kasneje sekiram zakaj le nisem kupil 8-)


Ravno obratno.:)
Jaz pa že kar precej časa čakam na ft03, zeleno, ss, XHP ledica.

Sledilnih številk pa ne preverjam.
Morda bom moral pokukat...;)

Gregor5816 ::

Jaz sem pri EC01 pozabil izbrat EU priority line. Upam da se ne bo paket ustavil na carini. Znesek je sicer manj kot 22€.

FT03 pa je prišla včeraj. Se mi kar dopade, lepo sede v roko, ni ne prevelika ne premajhna. Zdaj pa samo še čakanje na baterije, potem pa izogibanje tej temi...:D

mare85slo ::

Eh no, pa sej vem da se človk lohk zmoti, razumem, vem kako je z zalogami in trgovinski posli ipd. sam vseen :D

Naročil 26650, dobil 21700. - Efest pri Ebatt

Nč, grem dalje, lep je dan...

Samael ::

Zoprno :)
No, saj baterija ni slaba, le kapaciteta je malce švoh za lučko, ampak spet ne tako zelo grozno za high drain baterijo.

3dpt ::

gregor je izjavil:

perci je izjavil:

gregor je izjavil:

To tudi ni slabo:

Gray Convoy S2+ SST40 1800lm 5000K 6500K Temperature Protection Management 18650 Flashlight - 5000K
https://www.banggood.com/Gray-Convoy-S2...

Price: 11,99$
Coupon BGS2PH

expired


Eno neumno vprašanje.
Pri Convoy S2+ je cel kup izvedenk oz. cenovnih variant. To pomeni da je govora o razcličnih ledicah, ki so vgrajene v teh svetilkah? Plus zanima me tudi recimo pri modelu SST40 ... ce prav razumem je lahko ta tip ledice v različnih odtehnik toplote 5000 ali 6500K.

Kaksno barvo največ jemljete?

only this code 14.99$ – BG6416
:'(

Samael ::

45000-5000k je glih nekako "sredina" in bi moralo ustrezati večini populacije.
Potem pa so odtenki... eni imajo raje konkretno toplejše, očem prijetne (rumene) barve v smislu 3500k, drugi spet želijo da lučka da tisto res vizuelno konkretno hlado (belo) svetlobo od sebe v smislu 6000 - 7000k, pri čemer zna slednje vlečti že precej na modrikasto.






SST40 je v tehničnem smislu, precej podobna XML2, vendar je novejša in jo v vsakem pogledu malenkost prekaša. Lahko bi rekli, da je praktično upgrade (ne dobesedno upgrade, pač v specifiki).
Ampak pri S2+ lučki se razlika med njima ne bi smela ne vem kako poznati. Vsekakor ne za 50% razlike v ceni.
Convoy S2+ dizajn (ozke valjaste lučke se hitro segrejejo) je primeren za nekih 500lm realne uporabe (kar ni tako malo). Vse kar je nad tem, je turbo pečica. Tako, da imho komot vzameš cenejšo XML2, katere cena je pogosto 9,99$.
Osebno mi je najljubša v bistvu XPL HI verzija. S2+ ni tip lučke, ki bi posebej profitiral od te throw ledice, ampak mi je vseeno luštno videti nekoliko daljši domet (povsem subjektivna stvar).
SST20 (ki je tudi 9.99$) naj bi bil nekoliko novejši ampak cenejši nadomestek XPL HI, v mnogih pogledih ji je res podobna, ampak vseeno ni to to :P

Polgej, če katera teh dveh promo strani še deluje:
https://www.banggood.com/marketing-High...
https://www.banggood.com/marketing-Hot-...
(vsaka stran ima svojo lastno kodo)

mare85slo ::

Samael je izjavil:

Zoprno :)
No, saj baterija ni slaba, le kapaciteta je malce švoh za lučko, ampak spet ne tako zelo grozno za high drain baterijo.


Sj baje paše v FT03, sam sm izrecno hotu nazivno baterijo, ker mi bo verjetno prav prišla še za Emisar D4SV2. Enkrat letos, počas :D

Sm pisu mejl in prosil za zamenjavo, seveda na njihove stroške, moja napaka pač to ni. Na žalost ne nimam časa za Trzin, ne morm drgač iz šihta.

Drgač pa ne gori voda :)

gregc1 ::

obstaja mogoče kašna lučka z večstopenjskim stikalom. npr. ko pritisnes malo se lucka uzge, ko pritisnes do konca je pa stroboskop ko spustis stikalo pa ugasne?

bmwwww ::

Ima kdo: Convoy M21C sst40?
Banggood:
https://m.banggood.com/Convoy-M21C-SST4...

Koda: flnbG2020

gregc1 ::

bi mogoce tle delal na zanflare f1?
https://www.ebay.com/itm/Hunting-Remote...

Samael ::

Kako že? Navoji/pokrovčki lučk pa res niso univerzalni.
Kakšna je verjetnost, da zaščitno steklo mojega Xiaomija paše na tvojega Samsunga?
Lahko pa seveda poskusiš, pa poročaš :P

VIP58 ::

Ne paše, navoj se sicer ujema, globina je pa čisto druga.
Tele stvari še pri istem proizvajalcu pri različnih modelih velikokrat ne gre skup.
Too much of everything is just enough.

matobeli ::

gregc1 je izjavil:

obstaja mogoče kašna lučka z večstopenjskim stikalom. npr. ko pritisnes malo se lucka uzge, ko pritisnes do konca je pa stroboskop ko spustis stikalo pa ugasne?


najbližje zadevi kar prideš so svetilke ki imajo zadaj dva stikala t.i. taktične svetilke. eno stikalo je klasično on/off, drugo pa je tipka ki deluje dokler je ne sprostiš in se dostikrat uporablja za "instant strobe".

Taka stikala imajo nekatere lučke od Klarus, Olight, Solarforce in mislim da tudi Nitecore, potem pa še veliko dražjih znamk ki se specializirajo za vojsko/policijo npr. Surefire.

Ker take svetilke niso zelo razširjene in je proizvodnja precej bolj zahtevna jih ni tako veliko na tržišču, posledično so tudi praviloma dražje.

Če najdeš ugoden klon kakšne surefire bo še najugodneje, verjetno bo pa težava v slabši izdelavi in precej manjši svetilnosti.

Hint: aliexpress-surefire

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

gregc1 ::

ok. če pravite da ne paše ne bom probou in ne bom poročou. vam popolnoma zaupam. hvala vam za hitri odziv.

se pravi za to lučko ni nobene take varijante?
kaj pa druge lučke z takmu stikalom? da je na isto baterjo mogoče?

matobeli ::

F1 sem jaz predelal tako da sem pressure switch montiral ditektno v obstoječega, vse se da lepo razstavit.

Deluje dobro in je za ta denar najbližje taktični lučki. Nima pa instastrobe.

Poceni pressure switchi so izjemno slabe kvalitete, malo bolj stisneš pa se posloviš od svetilke.

Če ne rabiš instastrobe pa bo v resnici vsaka lučka dobra. F1 je bila tukaj v prednosti z ceno in stranskim gumbom za izbiro svetilnosti.

gregc1 ::

matobeli je izjavil:

F1 sem jaz predelal tako da sem pressure switch montiral ditektno v obstoječega, vse se da lepo razstavit.

Deluje dobro in je za ta denar najbližje taktični lučki. Nima pa instastrobe.

Poceni pressure switchi so izjemno slabe kvalitete, malo bolj stisneš pa se posloviš od svetilke.

Če ne rabiš instastrobe pa bo v resnici vsaka lučka dobra. F1 je bila tukaj v prednosti z ceno in stranskim gumbom za izbiro svetilnosti.

ok. ideja mi je ušeč. rabim materijal in pa načrt kam to zavarit. mogoče maš kej od tega?
kaj misliš stem instastrob? ko pritisneš je srobe ko spustis pa ugasne?

matobeli ::

Ja, to je instastrobe. Edina res uporabna zadeva v CQB situacijah, vse ostalo je podobno med sabo.

Načrt za predelavo: ko razstaviš zadnji pokrovček ti ostaneta dva kontakta (stikalo), povežeš ju na pressure switch. Ni važno kako obrneš žice ker se gre za stikalo. Največji problem predstavlja kako fizično dovolj dobro zavarovati da ponesreči ne cukneš ven vsega. Montiraš uvodnico, konektor, zaliješ z epoksi lepilom, oziroma kakšno drug ustrezno rešitev, tega dela se še nisem zares lotil.

Aja, Zanflare F1 se ne dobi več po nekih normalnih cenah, če se sploh še kje dobi. (kupovali smo jih po 10€ če se prav spomnem)

Macketina ::

Za darilo sem nekaj časa nazaj kupil dve naglavni lučki (AA in AAA) od MANKERja, bil je link tudi tukaj na njihove clearance sale:
http://www.mankerlight.com/clearance-sa...

Kolikor sem testiral, super lučki. Je kaj boljšega v tem razredu za na glavo? Mora biti pa AA ali AAA, ker gre za darilo ljudem ki ne poznajo ostalih tipov baterije :) razen če ima kaka vgrajen polnilec.

perci ::

https://banggood.app.link/wJvbm3TUc3
Bang for a buck. Polnilec vgrajen.

Samael ::

@perci, sold out je :P

@Macketina, mislim da je v AA/AAA formatu za to ceno tole nekaj najboljšega, kar je na voljo na trgu. V tem kontekstu imaš v grobem tri opcije: nezanesljiv cenen plastic fantastic crap s kitajske, nekoliko bolj zanesljiv še vedno precej povprečen plastic fantastic crap iz Decathlona, Hervisa..., dražje AA/AAA čelke bolj znanih proizvajalcev, ki pa še vedno v ničemer ne prekosajo teh Mankerjevih. Pri Mankerju res vedo, kako narediti dobro svetilko ....

Aar2rk ::

gregor je izjavil:

Tsunamii je izjavil:

gregor je izjavil:

https://zeroair.org/
https://1lumen.com/

To sem včeraj dobil. Še nisem dosti uporabljal.
Vsekakor pa gre za odlično lučko za 24 usd.



Upam, da bo še kdaj takšna ali nižja cena. ;)

Več slik pa še sledi. :D

LP

Ooo tole pa jaz čakam. Nekam dolgo potuje ..dobil pa danes FT03 SST40-W. Se moram kar bremzat, da ne pokupim vse kar je v akciji/ugodno. Ceprav se kasneje sekiram zakaj le nisem kupil 8-)


Ravno obratno.:)
Jaz pa že kar precej časa čakam na ft03, zeleno, ss, XHP ledica.

Sledilnih številk pa ne preverjam.
Morda bom moral pokukat...;)


Jaz sem Zgornji Astrolux naročil sredi novembra, poslali so jo včeraj

perci ::

Samael je izjavil:

@perci, sold out je :P


Uff, skoda. tele nabavljam redno, za kolege.

Samael ::

perci je izjavil:

Samael je izjavil:

@perci, sold out je :P


Uff, skoda. tele nabavljam redno, za kolege.


Evo.

https://www.aliexpress.com/item/3301405...

Za kolege! :))

perci ::

Thx. Ampak res je za kolege, no :). Jaz imam samo dve :). Poleg Skillhuntke, imalentke, in nitecore nu10 in nu32. Rekel bi, da je to relativno skromno, za pogoje te teme :).

Macketina ::

Great, thx.

Sej ena Mankerjeva bo po moje romala se k meni :)

mare85slo ::

Evo, danes urejena zamenjava za 26650 Efest. Sem imel čas pobegnt na daljšo "malico" v Trzin :D

Zdej pa še FT03 in bo mir za nekaj časa :)

b4d ::

mare85slo je izjavil:

Zdej pa še FT03 in bo mir za nekaj časa :)


Mhm, vsi to pravimo po vsaki novi svetilki :D
b4d.sablun.org

mare85slo ::

b4d je izjavil:

mare85slo je izjavil:

Zdej pa še FT03 in bo mir za nekaj časa :)


Mhm, vsi to pravimo po vsaki novi svetilki :D


Verjamem, verjetno sem si (nevede) že spekel zarečenega kruha v pečic :D

Lepo počas v šparovček, vsak mesec po mal za Emisar D4SV2. Na izi :D

Macketina ::

Samael je izjavil:


@Macketina, mislim da je v AA/AAA formatu za to ceno tole nekaj najboljšega, kar je na voljo na trgu. V tem kontekstu imaš v grobem tri opcije: nezanesljiv cenen plastic fantastic crap s kitajske, nekoliko bolj zanesljiv še vedno precej povprečen plastic fantastic crap iz Decathlona, Hervisa..., dražje AA/AAA čelke bolj znanih proizvajalcev, ki pa še vedno v ničemer ne prekosajo teh Mankerjevih. Pri Mankerju res vedo, kako narediti dobro svetilko ....


Kaj pa razlika CREE XP-G3 LED vs Nichia 219C LED (CRI>90), kaj je bolje za tako AAA svetilko?

Samael ::

Na hitro (prezgodnja ura za kaj več).
CREE XP-G3 LED bo dala od sebe nekaj več svetilnosti, druga, high CRI ledica pa pomeni da bo reproduciranje barv v temi bolj realistično (oz. naravnejše - tako kot si vajen), kar vliva na hitrejšo zaznavo predmetov v temi.
So še neke druge razlike v specifikaciji (temperatura, ipd...) ampak da skrajšam, vzemi Nichia 219C LED tudi če bo vtis, da je manj svetla kot XP-G3.

b4d ::

@Macketina: poslusaj Samaela, Nichia je zaradi CRI naceloma boljsa izbira za vecino.

Baterijo prilozeno FT03 (HLY 26650 5000mAh 3C (25A) Power Battery ), sem vtaknil v S4+ in preveril kapaciteto. Izmerjena kapaciteta je bila kar 5550mAh.
b4d.sablun.org

gregor ::

To sem dobil na ZS -> BLF

Astrolux EC01 XHP50B-3V 3500LM 298m Anduril UI USB-C Rechargeable IPX8 Waterproof 21700 18650 LED Flashlight - 6000-6500k
https://www.banggood.com/Astrolux-EC01-...



Sicer lučka trenutno ni na zalogi, kot kaže bo spet dobavljiva v začetku Februarja.

Astrolux Flashlight Holster for Astrolux EC01 Protected Bag Waist Bag
https://www.banggood.com/Astrolux-Flash...



Nisem preverjal ali kode delujejo.

LP

gregor ::

Nov test:

Noctigon K1 flashlight review: Osram w1 LED, 600KCD
https://1lumen.com/21700-reviews/noctig...



mn ::

Znalci, dve vprašanji. Lastim si Zanflare F1, ki ima kot izgleda nek problem z gumbom za prižiganje in ugašanje, izgleda kot slab stik. Je to možno podreti?

In drugič, prav tako sem pred leti kupil Led Lenser P14, vendar sem jo pustil dalj časa prazno in so mi razlite baterije pojedle plastični vložek za baterije. Je še kaj možno narediti s to svetilko?

Samael ::

Odgovor na prvo vprašanje:

Samael je izjavil:

V pokrovčku F1 boš moral priviti/odviti feder, pa bo lučka prilagojena bateriji (običajno je ravno obratno in lučka po defaultu ne dela na daljše protected baterije).
Temu sta namenjeni dve luknjici oz. vdolbinici v notranjosti pokrovčka kamor vtakneš špičaste klešče ali nekaj podobnega in zasučeš v eno ali drugo smer.


Samael je izjavil:

Baterije so najbrž ok. Meni je videti kot težava s stikom.
Poskušaj v pokrovčku, tam ki je feder (dve luknjici) malce priviti oz. če še vedno ne dela, razstaviti pa spet lepo nazaj priviti.


(drugo vprašanje ne morem odgovoriti, ker ne poznam lučke in nimam predstave kako to izgleda. @matobeli tu je bolj univerzalc za takšne reči, mini popravila in podobno ;-)

perci ::

To sem dobil na ZS -> BLF

Astrolux EC01 XHP50B-3V 3500LM 298m Anduril UI USB-C Rechargeable IPX8 Waterproof 21700 18650 LED Flashlight - 6000-6500k
https://www.banggood.com/Astrolux-EC01-...

To lučko sem nujno potreboval :)), zato sem jo naročil. Hvala gregor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

gregor ::

Ena izmed bolj "vročih lučk" v zadnjem času (poleg FT03).
Očitno tako popularna, da je zaloga pošla.:'( Upajmo, da BG ne bo prestavljal datuma razpoložljivosti.

Ne pozabi na torbico. ;)

Vćasih smo veliko govorili o Convoy lučkah, sedaj je očitno Astrolux (Mateminco) bolj "popularen".
Škoda, da se ne dobijo kode za nove Convoy 21700 in 26650 lučke.

LP

matobeli ::

mn je izjavil:

Znalci, dve vprašanji. Lastim si Zanflare F1, ki ima kot izgleda nek problem z gumbom za prižiganje in ugašanje, izgleda kot slab stik. Je to možno podreti?

In drugič, prav tako sem pred leti kupil Led Lenser P14, vendar sem jo pustil dalj časa prazno in so mi razlite baterije pojedle plastični vložek za baterije. Je še kaj možno narediti s to svetilko?


1. Podre se relativno enostavno, na notranji strani imaš obroček z dvema luknjicama. Z primernim orodjem (klešče z "špičkam", lahko tudi z majhnim šraufencigrom probaš in se malo jebeš) odviješ ven in pogledaš kaj je narobe, lahko da moraš samo malo privit da bo spet stalo, ali pa je kakšen izmed spojev popustil in je slab stik.

2. če so ti ga tolk pojedle da ne stoji več skupaj ni kaj več za naredit, lahko pogledaš kje dobit novega. Dostikrat pa lahko spucaš kontakte ker jih je kislina oksidirala in bo spet delovalo.

schrack ::

Nevem kaj bo s to Nitecore Tiki, pod mojim naročilom piše Out of stock in Request refund, pričakujejo pa dobavo 22.januarja.
Saj lahko čakam še naprej, da mi odpošljejo? Ali so se odločili da je ne bodo?
 Tiki

Tiki

gregor ::

Odločitev je tvoja.

Jaz sem za čelko HL1 kliknil, da mi dajo denar nazaj in sem ga čez nekaj dni dobil nazaj.

Če pa bodo kmalu imeli zalogo, pa počakaj, morda pa ti pošljejo.

LP

Samael ::

Jaz se pretirano ne vznemirjam, itak nikoli teh reči ne rabim prav ta moment, zdaj :)

Lučka je povsem nova na trgu, najbrž je Nitecore tisti, ki jih še ni dostavil banggoodu al pa kaj v tem smislu, ampak slej ko prej običajno pride.
Malo je zoprno edino, da je zdaj kitajsko novo leto, kjer se cela kitajska ustavi za kakšne tri tedne (ne pa tko kot mi, ki smo frej dva dveva al pa še to ne :P).

bmwwww ::

Katera je boljsa c8: cocnvoy ali astrolux?

Samael ::

gregor je izjavil:

Včasih smo veliko govorili o Convoy lučkah, sedaj je očitno Astrolux (Mateminco) bolj "popularen".
Škoda, da se ne dobijo kode za nove Convoy 21700 in 26650 lučke.
LP


Nič presenetljivega v tem. Astrolux je banggodova hišna znamka (podobno kot Zanflare gearbestova), sami ne delajo lučk, ampak najamejo OEM proizvajalce in pri tem fajn diktirajo ceno. Kot naš Mercator :P
Ne zgolj Mateminco, še več lučk pred tem jim je naredil Manker (saj se spomneš naprimer tvojo "prvo" BLF A6/Astrolux S1), pa še kdo drugi (poglej Astrolux MH10 nato pa Imalent DN11) ...
Precej kul biznis model, kjer v sodelovanju s flashlight community dajo narediti točno toliko lučk, kot predvidevajo da jih bodo prodali. Kdaj poberejo še prednaročila (group buy, presale...). Brez posrednikov, distributerjev itd. In ko poide zaloga, spet malce spustijo ceno, mi navalimo, mašine za nov batch že v teku ... in je win-win za vse. No, razen za naše denarnice ... :)

Sicer pa bog si ga vedi koliko teh znamk prihaja iz istega traku ... Kot tisto Sofirn in ThorFire pred časom, oboji s tremi identičnimi lučkami sočasno in oboji hkrati zanikajoč kakršno koli povezavo :)

Samael ::

bmwwww je izjavil:

Katera je boljsa c8: cocnvoy ali astrolux?


Vse so tam tam (le Ultrafire C8 ne kupi, ta ni tam tam, je sranje od lučke) za kaj več bi moral pa kopirati link do določene lučke. Namreč Convoy ima kar nekaj C8 lučk glede na različen UI in ledico.
Astroluxova ima (če se prav spomnim, nisem 100%) FET driver, kar pomeni, da potegne več iz baterije (za lučkarje), da max power, ni pa nujno najboljše pri nižji svetilnosti (nizka PWM frekvenca), Convoyeva ima po drugi strani reguliran 7135 driver za nas normalne ljudi... Vanilija, čokolada ... oboje bo kul :)

Če tole še dela, so na Convoyeve C8 tle precej dobre cene:

Samael je izjavil:

gregor je izjavil:

32% OFF with code M4X2020 (works only Jan 2020)

https://www.banggood.com/marketing-High...!A&custlinkid=753158

vir:
http://budgetlightforum.com/comment/161...

morda se vmes najde kaj pametnega, nisem vsega gledal...


O, super.
Convoy C8 xml2 je po dolgem času zgolj $10.15 oz. hladnejša temp celo $9.47.
Te mi vedno poberejo sodelavci ...
Pa še eno XPL HI za $14.08 mogoče vzamem. Ta lučka je v svoji kategoriji (low cost pocket thrower) še vedno zgodba zase :)


edit.
Popravek linka (quote jih zmaliči):
https://www.banggood.com/marketing-High...!A&custlinkid=753158

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

schrack ::

Samael je izjavil:

Jaz se pretirano ne vznemirjam, itak nikoli teh reči ne rabim prav ta moment, zdaj :)


Enako razmišljam. Tudi če mi odpošljejo marca. Nebi jih pa rad financiral, oni pa samo čakali da kliknem na refund.

Samael ::

Mislim, da je v zadnjih letih banggood (ali pa je bil to gearbest? - ne spomnim se več) enih dvakrat po dolgotrajnem čakanju res skenslal naša naročila, običajno pa kar pridejo.
Verjetno ima tole slednje tudi kaj veze s temi popusti. Za razliko BG in GB "hišnih" znamk, ti ta večji brandi potem pogosto niso več tako "poceni". Lepo bi bilo edino, če bi prej napisali pre-sale, da človek vsaj ve, da zadev še nimajo v hiši. Ah, ti kitajci ... :)
««
210 / 319
»»