» »

Nakup računalniškega stola oz. fotelja

Nakup računalniškega stola oz. fotelja

Dekinio ::

Rad bi si nabavil res udoben fotelj, katerega bi koristil predvsem takrat ko sem za računalnikom in ko tudi pogledam kakšen film...Malo sem iskal po netu in pri nas nism nič kaj zanimivega zasledil.
Zanima me še kako je z samo višino...po naročilu si bom dal delat tudi računalniško mizo pa me zanima kako so fotelji (tile res extra, ko imajo možnost nastavitve za dvig nog) in računalniška miza. So fotelji dosti nižji? VErjetno kaj kupiš...pa ne želim, da je preveč nizko in pol da se tipkovnica in miška nahajata previsoko. Pomagala bi mi tudi kakšna slika za primerjavo.
Upam, da razumete kaj želim.

Hvala!

popster ::

Višji fotelj sigurno dobiš kje k je velika izbira foteljev ali pa podstaviš svojega.
Sicer pa imaš možnost nabave brezžične tipkovnice.

Dekinio ::

Brezžično tipkovnico in miško mam...

popster ::

tole poglej tudi za udobno gledanje filmov iz postelje.

FCbarcelona ::

Dekinio je izjavil:

Rad bi si nabavil res udoben fotelj, katerega bi koristil predvsem takrat ko sem za računalnikom in ko tudi pogledam kakšen film...Malo sem iskal po netu in pri nas nism nič kaj zanimivega zasledil.
Zanima me še kako je z samo višino...po naročilu si bom dal delat tudi računalniško mizo pa me zanima kako so fotelji (tile res extra, ko imajo možnost nastavitve za dvig nog) in računalniška miza. So fotelji dosti nižji? VErjetno kaj kupiš...pa ne želim, da je preveč nizko in pol da se tipkovnica in miška nahajata previsoko. Pomagala bi mi tudi kakšna slika za primerjavo.
Upam, da razumete kaj želim.

Hvala!


Kupi fotelj in naredi mizo po meri :) fotelji so povprečno približno enako visoki.

Spajky ::

Takole sem jest pred leti rešil problem utrujenosti pred kompom >:D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Xserces ::

Spajky je izjavil:

Takole sem jest pred leti rešil problem utrujenosti pred kompom >:D


HAHAHA xD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokal za zmenek

Oddelek: Loža
185996 (4146) noraguta
»

kako izboljšati domet routerja

Oddelek: Omrežja in internet
4011900 (9754) Pyr0Beast
»

Eizo se ugasne sam

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
184333 (3351) PrimozR
»

Postelja za težke računalniške odvisnike

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
164959 (3365) C_maniak
»

Načrtovanje dnevnega prostora

Oddelek: Loža
51439 (1337) Jose

Več podobnih tem