» »

Severna Koreja grozi z jedrskim orožjem

Severna Koreja grozi z jedrskim orožjem

««
40 / 40
»
»»

Samuel ::

Ok, ker je lastno podjetje 6x bankrotiral, bo sedaj poizkušal z Ekonomijo države. Sem upal da boš napisal da so (si) bili zaveden. Bi bilo vsaj malo resen odgovor.

In kakšni so gospodarski rezultati zadnjega leta?

Morda v Sloveniji, zagotovo pa zanima to kapitaliste, pa tiste ki vlagajo lastni dnar, v EU in Ameriki.

Vežde, da mi Slovenci ne bomo Američanom razlagali kako pa kaj v podjetništvu. Ne pridemo jim do gležnjev. Važno je edino to, ali je bil v zaporu zaradi gospodarskega kriminala ali ne. Kot je meni znano, ni bil.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Ok, ker je lastno podjetje 6x bankrotiral, bo sedaj poizkušal z Ekonomijo države. Sem upal da boš napisal da so (si) bili zaveden. Bi bilo vsaj malo resen odgovor.

In kakšni so gospodarski rezultati zadnjega leta?

Morda v Sloveniji, zagotovo pa zanima to kapitaliste, pa tiste ki vlagajo lastni dnar, v EU in Ameriki.

Vežde, da mi Slovenci ne bomo Američanom razlagali kako pa kaj v podjetništvu. Ne pridemo jim do gležnjev. Važno je edino to, ali je bil v zaporu zaradi gospodarskega kriminala ali ne. Kot je meni znano, ni bil.

Če boš uspel do konca prebrati, boš razumel zakaj je Donnyjev progrma postaviti njegovo desjtvo Amerika edina država, ki odkrito trdi da jo poizkuša Kitajska in Rusija napasti... kot primer ekonomije države.

Važno je edino to, ali je bil v zaporu zaradi gospodarskega kriminala ali ne. Kot je meni znano, ni bil.

Ko ti bo ob tvoji plači ostala kaj dnarja, ti kar investiraj v trumpovo podjetje... Človek je sposoben da 6x postavi podjetje iz bankrota.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nevone ::

Še vedno nisi odgovoril na tole vprašanje: Kako so UN reševale/rešile krizo v YU?

Vseeno je malo bolj on topic, kot tvoje nabijanje o Trumpovih bankrotih.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mr.B ::

nevone je izjavil:

Še vedno nisi odgovoril na tole vprašanje: Kako so UN reševale/rešile krizo v YU?

Vseeno je malo bolj on topic, kot tvoje nabijanje o Trumpovih bankrotih.

o+ nevone

A sta z Samuel ti. Tag team.

Kako so UN reševale/rešile krizo v YU?
kaj a teme na to tematiko na forumu nisi našel.. imamo en par tem na dogajanje ex juge, vključujoč nostalgično.

Vseeno je malo bolj on topic, kot tvoje nabijanje o Trumpovih bankrotih.
Zagotovo nisi prebral linka, katerega sedaj Samuel debunka.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nevone ::

kaj a teme na to tematiko na forumu nisi našel.. imamo en par tem na dogajanje ex juge, vključujoč nostalgično.


Kar še enkrat ti povej. Če druge mantre lahko ponavljaš v nedogled, pa daj še to.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mr.B ::

nevone je izjavil:

kaj a teme na to tematiko na forumu nisi našel.. imamo en par tem na dogajanje ex juge, vključujoč nostalgično.


Kar še enkrat ti povej. Če druge mantre lahko ponavljaš v nedogled, pa daj še to.

o+ nevone

Izberi relevantno temo, pa začnemo debato. Bo šlo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nevone ::

Tema je dovolj relevantna. Če ni, naj moderatorji brišejo, zaklenejo, karkoli. Če ne bodo, potem je povsem relevantna.

Tudi, če bodo brisali ali zaklenili, lahko odgovoriš v po tvoje relevantni temi. Meni ta povsem ustreza.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mr.B ::

nevone je izjavil:

Tema je dovolj relevantna. Če ni, naj moderatorji brišejo, zaklenejo, karkoli. Če ne bodo, potem je povsem relevantna.

Tudi, če bodo brisali ali zaklenili, lahko odgovoriš v po tvoje relevantni temi. Meni ta povsem ustreza.

o+ nevone

Upeljava UN v tvojo idejo, bi bilo recimo relevantno, če bi UN danes nadziral v SK njen jederski programa, pomagala da Kim nebi več izvbažal meth, nadzirala razelejvanje hrane pri njihovih naravnih nesrečah, upeljevala začasno sodno oblast, lovljenje vojnih zločinov, ki so jih naredili SK vojaki nad Južnjimi...... In ostalo.
Tvoja ideja skupne povezave delovanja UN-a v Ex YU pa oprosti, nisi podal niti ene relevantne informacije, kako naj to skupaj v konekstu komentiram.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samuel ::

Mr.B je izjavil:

Če boš uspel do konca prebrati, boš razumel zakaj je Donnyjev progrma postaviti njegovo desjtvo Amerika edina država, ki odkrito trdi da jo poizkuša Kitajska in Rusija napasti... kot primer ekonomije države.


Bedarija. Nič tukaj na tem linku ne piše o Kitajski niti Rusiji trol trolasti.

Ko ti bo ob tvoji plači ostala kaj dnarja, ti kar investiraj v trumpovo podjetje... Človek je sposoben da 6x postavi podjetje iz bankrota.


Bedarija. Živim in delam v Sloveniji. Jasno, da mi ob moji plači tudi kaj ostane na koncu meseca.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Če boš uspel do konca prebrati, boš razumel zakaj je Donnyjev progrma postaviti njegovo desjtvo Amerika edina država, ki odkrito trdi da jo poizkuša Kitajska in Rusija napasti... kot primer ekonomije države.


Bedarija. Nič tukaj na tem linku ne piše o Kitajski niti Rusiji trol trolasti.

Ko ti bo ob tvoji plači ostala kaj dnarja, ti kar investiraj v trumpovo podjetje... Človek je sposoben da 6x postavi podjetje iz bankrota.


Bedarija. Živim in delam v Sloveniji. Jasno, da mi ob moji plači tudi kaj ostane na koncu meseca.

Pozabil, da se moram prilagoditi tvojemu miselnemu kontekstu.

Samuel :: danes, 18:36:21 izjavil
In kakšni so gospodarski rezultati zadnjega leta?


Torej sklepam, da si ti z
In kakšni so gospodarski rezultati zadnjega leta?
hotel pokazati uspešnost enoletnega predsedovanja Donalda. Kot kaže no ni potrebno mislit.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Poldi112 ::

Samuel je izjavil:


2. SK Koreje , zaradi impulzivnih dejan Amerike, odgovarja skladno z nivojem inteligence njihovega sogovornika

Pravzaprav se SK ni držala nobenih dogovorov zadnjih 20 let. Za razliko od nasprotne streni.


To so te pa fejst nategnili...

http://www.independent.co.uk/voices/nor...

Pa saj ne, da je to kaj čudnega - zgolj njihov modus operandi. In da jim nevone pravi policaj, ko niso nič drugega kot imperialist, je kar malo smešno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nevone ::

Kdo je končal vojno v ex-YU?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mr.B ::

nevone je izjavil:

Kdo je končal vojno v ex-YU?

o+ nevone

Preseneti me to sedaj v kontekstu s.k.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nevone ::

Preseneti me to sedaj v kontekstu s.k.


Zakaj in čemu pa? Sicer pa če bi znal razmišljati z lastno glavo, bi ta kontekst lahko videl sam.

Sploh pa ne vem, čemu ne odgovoriš na preprosto vprašanje? Aja preveč si izobražen, da bi razumel preproste zadeve.

In nehaj s temi forami o kontekstu in podobne finte, ki niso namenjene ničemur, razen temu, da me zajebavaš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mr.B ::

nevone je izjavil:

Preseneti me to sedaj v kontekstu s.k.


Zakaj in čemu pa? Sicer pa če bi znal razmišljati z lastno glavo, bi ta kontekst lahko videl sam.

Sploh pa ne vem, čemu ne odgovoriš na preprosto vprašanje? Aja preveč si izobražen, da bi razumel preproste zadeve.

In nehaj s temi forami o kontekstu in podobne finte, ki niso namenjene ničemur, razen temu, da me zajebavaš.

o+ nevone

Vidim da je un v sk ful aktiven, not. Ampak ti ze ves.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nevone ::

Zakaj in čemu se stalno izmikaš konkretnemu odgovoru na konkretno vprašanje?

Glej, meni se ne da več it te igrice s teboj. Lp

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mr.B ::

nevone je izjavil:

Zakaj in čemu se stalno izmikaš konkretnemu odgovoru na konkretno vprašanje?

Glej, meni se ne da več it te igrice s teboj. Lp

o+ nevone

Po tvoje je najbolje, da se ukine teme in se vse vodi pod eno temo. Potem bo vseeno ce bo objava severna koreja in naslednja objava UN v ex YU.
V nasprotnem primeru, se bos pa moral potruditi in postaviti vprasanje v kotekstualno obliko, da bom (bomo) sploh razumel, kako je UN v exYu povezan z UN v severni koreji, ker razen nekih sankcij korelacije ne vidim. Lahko pa das istočnico. Na primer UN v ex Yu je deloval/vplival/implementiral/poslal ..... v S.K, pa je Un,.....
Torej sem dovol jasen za tvoje razumevanjem, ker povezave ni.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

roCkY ::

A bi vidva na privat. Valentin bo kmalu.

Poldi112 ::

nevone je izjavil:

Kdo je končal vojno v ex-YU?

o+ nevone


Verjetno US? In kaj potem? Pri koreji ga serjejo, tako kot pri večini držav. A zdaj pa ne smemo reči bobu bob, ker sem pa tja tudi kaj pametnega naredijo? (pa niti ne vem dosti, da bi lahko trdil, da je bil njihov poseg v YU pozitiven, ampak ajde, recimo)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nevone ::

A zdaj pa ne smemo reči bobu bob,


Kar recite, jaz bom pa tudi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Fritz ::

Ne glede na pozitivno vlogo v primeru Yu, so kršili mednarodno pravo. Zato se je tedaj razvil koncept Responsibility to Protect, ki je dovoljeval poseg v primeru, da država bodisi izvaja masovno nasilje nad lastnimi državljani ali pa ga ni sposobna preprečiti a tudi v tem primeru je potrebna odobritev VS OZN.

Če tega ne spoštujemo, dobimo Irak, Libijo, Gruzijo, Sirijo, Ukrajino...tako pač je, če se mednarodno pravo ne uveljavlja, potem ni pravil in če ni pravil, kraljujejo nasilneži.

Kar se bivše Juge tiče, je to bil predvsem debakl EU.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

nevone ::

a tudi v tem primeru je potrebna odobritev VS OZN


Saj, naj opravljajo svoje delo.

Lahko se pa sklofamo še med seboj, pa na ta način naredimo svet mirnejši.

Kot rečeno pred EU pragom so morale pomesti ZDA. Ne vem, čemu mislite da EU oziroma VS OZN debakl ni možen še v kakšnem drugem primeru. Samo drugi primeri so trši oreh, ker se še drugi vključijo, pri ex-YU se na srečo niso.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

fikus_ ::

"Kot rečeno pred EU pragom so morale pomesti ZDA."

Ker ni na območju Ex-YU nafte, so to naredile šele tedaj, ko je bilo v igri Kosovo in s tem so pridobile novo vojaško oporišče blizu Ex-USSR. Kosovarji pa ful hepi!

Je pa res, da je na svojem pragu EU popolnoma zatajila!

nevone ::

Je pa res, da je na svojem pragu EU popolnoma zatajila!


V resnici ni, saj je zaveznikom dovolila, da so vojno ustavili. Tudi Evropa oziroma VS OZN sama ne more spucati vsega, sploh pa ne na povsem miroljuben način.

Pa povej, kaj bi v okviru ex-YU lahko storila brez vojaškega posredovanja? Saj so poskušali, ampak ko imaš ti norce v akciji, jih lahko ustaviš samo nasilno. Ker če bi se jih dalo na lep način prepričati, bi to pomenilo samo to, da ne bi že in first place šli v takšno akcijo.

Ko se nekdo odloči za agresijo se ponavadi ne zato, da bi ga drugi lahko odvrnili od tega.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

Mr.B ::

nevone je izjavil:

Je pa res, da je na svojem pragu EU popolnoma zatajila!


V resnici ni, saj je zaveznikom dovolila, da so vojno ustavili. Tudi Evropa oziroma VS OZN sama ne more spucati vsega, sploh pa ne na povsem miroljuben način.

Pa povej, kaj bi v okviru ex-YU lahko storila brez vojaškega posredovanja? Saj so poskušali, ampak ko imaš ti norce v akciji, jih lahko ustaviš samo nasilno. Ker če bi se jih dalo na lep način prepričati, bi to pomenilo samo to, da ne bi že in first place šli v takšno akcijo.

Ko se nekdo odloči za agresijo se ponavadi ne zato, da bi ga drugi lahko odvrnili od tega.

o+ nevone

~e vidim Severno korejci stradajo Severno korejce.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Ojej...
Zgleda je Trump malo reality show spilal z jedrskim orožjem...No ok populista.
State media says Pompeo's unilateral calls go against spirit of the Singapore summit
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tikitoki ::

Ha, ha, ...
So nekateri res mislili, da je dosegel sporazum o razorozitvi

Pac-Man ::

Profesor, ki se s tem poklicno ukvarja

najprej marec

https://twitter.com/ArmsControlWonk/sta...

Trump still thinks Kim Jong Un offered to denuclearize. He hasn’t.

This what scares me. Trump has decided that Kim wants to give up the bomb. Kim has said no such thing. When Trump realizes this, he’ll won’t blame himself but rather he will think Kim double-crossed him.
https://foreignpolicy.com/2018/03/09/ni...

At this point, I think we need to seriously consider hiring a Kim Jong Un impersonator to come to the White House, “agree to give up his nukes”, and then hope Fox & Friends is every bit as gullible as we think. 😂


in zadnjih par dni

https://twitter.com/ArmsControlWonk

This sounds reasonable — it is reasonable — but my sense is that we’re still don’t grasp what North Korea wants out of the process. We’re still focused on asking for things North Korea is unlikely to give, while neglecting those things it might.

We’re debating between outcomes that range from Libya in 2003 to South Africa in 1992. But the more relevant choices are the ones that Nixon faced with Israel and China, Reagan with Pakistan, and George W. Bush with India. How do we improve relations without disarmament?

So what was on offer was an ICBM test and production freeze, with demolition of the Sohae test stand as a goodwill gesture. Not nothing, but hard to justify suspending military exercises for a freeze on only ICBMs and not other missiles like the Pukguksong-series.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
««
40 / 40
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So Kim Jong Una pospravili? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5617125 (10662) ADIJOOO
»

FBI: Imamo dokaze za vpletenost Severne Koreje v vdor v Sony

Oddelek: Novice / Varnost
3010714 (8196) srus
»

severna korea ''grozi'' z napadom na washington dc (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12025095 (22575) Osprey
»

Poslovil se je Kim Jong Il (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620050 (16654) Double_J
»

Iran - naslednja tarča zahodnih imperialistov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15540036 (37279) Mipe

Več podobnih tem