» »

Severna Koreja grozi z jedrskim orožjem

Severna Koreja grozi z jedrskim orožjem

««
23 / 40
»»

ziga1990 ::

Kaj ali se Trump in Un se nista ohladila?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Poldi112 ::

Nope, Kim je ravno testiral novo raketo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Telbanc ::

Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

mtosev ::

Poldi112 je izjavil:

Nope, Kim je ravno testiral novo raketo.
Un testira kolk je trump nor. lahko se za Una slabo konča
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Telbanc ::

mtosev je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Nope, Kim je ravno testiral novo raketo.
Un testira kolk je trump nor. lahko se za Una slabo konča


Lah se konča za vse skup žalostno. Tud za amerikance. SK je l. 2010 mislim da z podmornico potopila raketno fregato JK.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Samuel ::

Telbanc je izjavil:

http://www.counterpunch.org/2017/04/17/...


"Washington has never made any effort to conceal its contempt for North Korea. In the 64 years since the war ended, the US has done everything in its power to punish, humiliate and inflict pain on the Communist country."

Tu sem nehal brat ta crap od članka. Vmes smo imeli Hladno vojno, halo!??!
Mimogrede.. Južna Koreja je bila sprva precej revnejša kot pa Severna, pa lahko vidimo kako se je končalo (socializem/komunizem suportiran s strani Kitajske in Rusije).
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

fikus_ ::

Samuel, najprej preberi do konca in potem komentiraj članek! Ni potrebno, da se strinjaš s člankom, ampak tvoj komentar bo imel večjo težo.

Looooooka ::

Clanek ma cisto prav.
Ce ne bi bilo sankcij bi bili tudi komunajzerji pripravljeni/prisiljeni ravnati drugace. Se zmeraj bi lahko furali svojo diktaturo na nek kitajski nacin in vmes celo kaj ustvarili...poleg kipov.
In glede na pizdarije, ki jih je na svetu uspelo ustvariti ZDA bi verjetno bilo najbolje, da ima vsaka drzava, ki ni ravno versko mahnjena, vsaj eno jedrsko konico. Potem bi bilo verjetno precej mank sranja s strani CIE in Mosada. Preden bi sli podtikat teroriste in poskusat iu vsakega Assada delat Huseina bi verjetno 2x pomislili. Mogoce bi celo zaceli scoj dolg zmanjsat z dejanskim delom in sparanjem ne pa iskanjem novih nacinov kako se temu izogibat z izvazanjem demokracije vsakemu revezu s par litri lastnega vira nafte.

7982884e ::

Washington has subjected the DPRK to starvation, prevented its government from accessing foreign capital and markets, strangled its economy with crippling economic sanctions

itak, tipicno levicarsko bluzenje nesmislov. americani so krivi, da imajo severnokorejci lakoto, zato ker jim ne pustijo dostopa do tujega kapitala (ker sicer vemo, da bi korejsko vodstvo zelo rado kapital, kajneda) pa ker majo sankcije.

severni korejci imajo kar lepo in dolgo mejo s kitajsko, v cem je torej problem? saj niso na otoku, okoli katerega imajo americani svoje ladje in jih oblegajo. seveda so kitajci lep cas moderne zgodovine bili izjemno revna drzava, iz priblizno enakih razlogov kot severni korejci, in v casu ko so jim lastni ljudje pomirali od lakote, niso mogli kaj dosti financirat se kimija in familijo.

Ce ne bi bilo sankcij bi bili tudi komunajzerji pripravljeni/prisiljeni ravnati drugace. Se zmeraj bi lahko furali svojo diktaturo na nek kitajski nacin in vmes celo kaj ustvarili...poleg kipov.

severna koreja je tehnicno od korejske vojne naprej v vojni z juzno. na vsake toliko cajta izstreli kaksno artilerijsko barazo ali potopi juznokorejsko ladjo. zakaj tocno je narobe, da se jih sankcionira?
ja, kura in jajce problem. ampak nobena drzava na mestu ZDA ni v taki situaciji nikoli ravnala nic drugace.

zakaj morajo bit americani in juzni korejci tisti, ki "ratajo dobri" in pozrejo ponos in ponudijo hrenovko steklemu psu? zakaj severni korejci niso dolzni nicesar na njihovi strani? sej jim noben nic noce. bombardira jih noben, kapitalisticnih produktov pa itak nocejo. na vsake toliko cajta od kapitalisticnega sveta dobijo psenico, sicer jim je pa prepusceno, da delajo, kar cjo.

Mogoce bi celo zaceli scoj dolg zmanjsat z dejanskim delom
ekonomijo prosim pusti zunaj, ker ti je ocitno tuja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7982884e ()

Samuel ::

Looooooka je izjavil:

Clanek ma cisto prav.
Ce ne bi bilo sankcij bi bili tudi komunajzerji pripravljeni/prisiljeni ravnati drugace. Se zmeraj bi lahko furali svojo diktaturo na nek kitajski nacin in vmes celo kaj ustvarili...poleg kipov.
In glede na pizdarije, ki jih je na svetu uspelo ustvariti ZDA bi verjetno bilo najbolje, da ima vsaka drzava, ki ni ravno versko mahnjena, vsaj eno jedrsko konico. Potem bi bilo verjetno precej mank sranja s strani CIE in Mosada. Preden bi sli podtikat teroriste in poskusat iu vsakega Assada delat Huseina bi verjetno 2x pomislili. Mogoce bi celo zaceli scoj dolg zmanjsat z dejanskim delom in sparanjem ne pa iskanjem novih nacinov kako se temu izogibat z izvazanjem demokracije vsakemu revezu s par litri lastnega vira nafte.


Ta klobasaraj o ZDA dolgu.. ffs...

tukaj en novejši tekst o kitajskem dolgu:
https://www.nextbigfuture.com/2017/04/k...

"Key Metrics for China’s future economic growth

* China’s Debt to GDP is about 260% now – China can keep pushing GDP growth until debt to GDP is about 350% of GDP. Then it will be whatever the natural sustainable GDP growth rate level is
* The Sustainable growth rate for the next 10-15 years seems to be between 3 to 5%
* If China can get private consumption up from about $5 trillion now to $12-15 trillion in 2025 then China will be able to sustain a higher GDP growth rate level"
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

7982884e ::

o (ameriskem) dolgu klobasajo samo tisti, ki ocitno niso dosti slisali o ekonomiji. z dolgom ni nic narobe, ker obstajajo obveznice. americani placujejo obresti za njihov dolg, zato druge drzave in predvsem privatniki/firme kupujejo ta dolg. ce bi koga izmed njih dolg motil, ga pac cez nekaj casa ne bi bilo vec.

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dice7 ::

Priblizno tretjina US debta oz tretjina njihovega GDPja je foreign debt. Ne poslusat bluzatorjev o tem kako xy drzave drzijo zda za jajca glede dolgov

mtosev ::

Telbanc je izjavil:

mtosev je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Nope, Kim je ravno testiral novo raketo.
Un testira kolk je trump nor. lahko se za Una slabo konča


Lah se konča za vse skup žalostno. Tud za amerikance. SK je l. 2010 mislim da z podmornico potopila raketno fregato JK.....
tega se spomnim ja. n korea morilci.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

mtosev ::

en troll proti drugem

Trump leaves door open for military action against North Korea
http://edition.cnn.com/2017/04/29/polit...
kdo je večji troll ne vemo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Spajky ::

Telbanc je izjavil:

...Lah se konča za vse skup žalostno. Tud za amerikance...

Komur se da čitat v angleščini : o NK, o financah US + China, ali "shit has hit the fan" zadevah :

http://www.shtfplan.com/

http://www.24hgold.com/english/news-gol...

http://www.24hgold.com/english/news-gol...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Samuel ::

Samo ne teh strani, kjer na veliko propagirajo zlato.. RES.. just GTFO.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Poldi112 ::

Si jih sploh odprl? Jaz se že kakšno uro prebijam čez zanimive kitajske analize. Tako da hvala za linke, so poučni.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

next3steps ::

But do you even
官话
?

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Trump, Kim's standoff on the Korean Peninsula keeps region on edge

http://edition.cnn.com/2017/05/01/asia/...

slabo izgleda za Una
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

ziga1990 ::

^^zakaj že saj USA nebo naredila nič, ker bo imela več težav, če reagira z vojsko
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

mtosev ::

ziga1990 je izjavil:

^^zakaj že saj USA nebo naredila nič, ker bo imela več težav, če reagira z vojsko
ne vem. podcenjevati trumpa ni dobro. sirijo je bombardiral.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

Zanimivo je gledati, kako se USA repenči. Kim se jim pa roga v glavo. Z malo sreče USA niso tako zabite, da bi sprovocirale spopad, sam pri teh kavbojih nikoli ne veš. Saj še sami ne vedo, kaj bi radi.

Trump je kot pes, ki teče za mačko. In ko se mačka ustavi, zgolj bedasto gleda in ne ve kaj bi.

mtosev je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

^^zakaj že saj USA nebo naredila nič, ker bo imela več težav, če reagira z vojsko
ne vem. podcenjevati trumpa ni dobro. sirijo je bombardiral.


Sirija je itak na kolenih in z enim takim napadom je takoj iz nesposobneža doma postal "presidential", pa še afere z Rusijo so potem malo potihnile.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Mr.B ::

Poldi112 je izjavil:

Zanimivo je gledati, kako se USA repenči. Kim se jim pa roga v glavo. Z malo sreče USA niso tako zabite, da bi sprovocirale spopad, sam pri teh kavbojih nikoli ne veš. Saj še sami ne vedo, kaj bi radi.

Trump je kot pes, ki teče za mačko. In ko se mačka ustavi, zgolj bedasto gleda in ne ve kaj bi.

mtosev je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

^^zakaj že saj USA nebo naredila nič, ker bo imela več težav, če reagira z vojsko
ne vem. podcenjevati trumpa ni dobro. sirijo je bombardiral.


Sirija je itak na kolenih in z enim takim napadom je takoj iz nesposobneža doma postal "presidential", pa še afere z Rusijo so potem malo potihnile.

Vse je skupaj paö le kalkulacija Excelice. Glede da so jih bombardirali v kameno dobo, pa je dane spet problem, je potrebno povprašati, ali se lahko dogovori s Kitajsko, kje bo nova meja. Če ne, potem je to bolj tako. Verjetno Južna koreja nima vojakov da zasede uspešno severno korejo, ne glede na količino izstreljenih raket s strani Amerike. Na koncu moraš pač finančno to tudi opravičiti, ker vršti ene dvajset miljard v explozivu, na koncu pa nimaš nič, potem pač to ni kot Afganistan, ko so na koncu našli po čudežu neke rudnike in zelo bogate regije "ne opija":)). Kaj šele da bi se karkoli vpletla kitajska, potem južna koreja rabi še kaj več kot Ameriško podporo v ztakih in drugačnih oblikah bomb...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Telbanc ::

http://pravda.rs/lat/2017/05/01/tramp-b...

TRAMP: Bio bih počastvovan ako bi Kin DŽong Un pristao na sastanak sa mnom!
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

mtosev ::

Telbanc je izjavil:

http://pravda.rs/lat/2017/05/01/tramp-b........k-sa-mnom/

TRAMP: Bio bih počastvovan ako bi Kin DŽong Un pristao na sastanak sa mnom!
zanimivo bi bilo, če bi se srečala face to face, a to malo verjamem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mr.B ::

Na kitajskem, zakaj ne. Razen če se bo pri tem Kim v Luft vrgu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

7982884e ::

Telbanc je izjavil:

http://pravda.rs/lat/2017/05/01/tramp-b...

TRAMP: Bio bih počastvovan ako bi Kin DŽong Un pristao na sastanak sa mnom!

zakaj bluzenje s srbskimi mediji? daj originalen source ali pa ne lepi takih linkov.

konspirator ::

--

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

Poldi112 je izjavil:

Zanimivo je gledati, kako se USA repenči. Kim se jim pa roga v glavo

Razen tega, da se ne. Kim je v najboljšem primeru en đanki, ki ni dobil šusa in se sedaj v kotu trese, ko ga preganjajo loan sharki.
Prebivalstvo mu od lakote umira kot po tekočem traku, elita je vedno bolj obrnjena proti njemu, čajna samo še čaka, da mu obrne hrbet.

7982884e ::

konspirator je izjavil:

Ne znaš sam poiskati ?

https://www.bloomberg.com/politics/arti...

clinton news network:
http://edition.cnn.com/2017/05/01/polit...

a ne vidis pointa?
point je, da ne vem zakaj lepi povzete novice v srbscini iz portalov, ki majo do kupa tematik zelo pristransko porocanje. ce je to izvorna srbska vsebina, ce ta portal naredi ekskluzivni intervju z nekom, ok. ce samo v srbscino prevedejo in malo zacinijo tuje novice, potem je pac slab link.

r3dkv1c4 ::

Mr.B je izjavil:

Samuel je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:


Zakaj?Zakaj le......cilj kavbojev je napad na Rusijo......


Napad na jedrsko velesilo?? 8-O
A si prizadet v glavo?

A je potrebno ponoviti, kaj bi se zgodilo po napadu na Rusijo? Ali obratno, ob ruskem napadu na ZDA.

Mr.B je izjavil:


Sorry 1935
Although China has not provided an official account, the first dashed-line map is widely reported by scholars and commentators to pre-date the existence of the People's Republic of China, having been published in 1947 by the Nationalist government of the Republic of China. That map, which shows 11 dashes. Scholarly accounts indicate that the 1947 map, titled "Map of South China Sea Islands," originated from an earlier one titled "Map of Chinese Islands in the South China Sea" (Zhongguo nanhai daoyu tu) published by the Republic of China's Land and Water Maps Inspection Committee in 1935, and that Chinese maps produced after the establishment of the People's Republic of China in 1949 "appear to follow the old maps." The maps published by the People's Republic of China, however, removed the two dashes originally depicted inside the Gulf of Tonkin. Although not visible on the 2009 map, modern Chinese maps since at least 1984, including the vertically oriented maps published by China in 2013 and 2014 also include a tenth dash located to the east of Taiwan.[


Najboljš, da še Nemčija zahteva meje do Poljske iz leta 1935. In tako naprej. In vemo kako se bo to končalo.

Sej je samo obratno to zahtevajo od Kitajcev, odkar so ugotovili da se morda da tam kaj zaslužiti.

Ne ti si prizadet in to močno, da si zaslepljen s pošteno Ameriko.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

7982884e ::

mislim, da kdor bluzi o napadu na rusijo, je precej mentalno omejen in ne koristi debati.

Samuel ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ne ti si prizadet in to močno, da si zaslepljen s pošteno Ameriko.


Buksenj, zakaj jo pa niso napadli konec 1990 ih, ko je bila bankrotirana Rusija na tleh in ko so ji Američani zrihtali denar, da se je pobrala na noge?

Ah.. takrat se še rodil verjetno nisi, ane...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

r3dkv1c4 ::

Samuel je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Ne ti si prizadet in to močno, da si zaslepljen s pošteno Ameriko.


Buksenj, zakaj jo pa niso napadli konec 1990 ih, ko je bila bankrotirana Rusija na tleh in ko so ji Američani zrihtali denar, da se je pobrala na noge?

Ah.. takrat se še rodil verjetno nisi, ane...

Ne nisem se....ti si se sigurno ravno takrat ali pa še kasneje.đ

Cel svet gleda zlaganje kock ravno v tej smeri....samo ti in tebi enaki tulite kontra.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Samuel ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ah.. takrat se še rodil verjetno nisi, ane...
Ne nisem se....ti si se sigurno ravno takrat ali pa še kasneje.đ
Cel svet gleda zlaganje kock ravno v tej smeri....samo ti in tebi enaki tulite kontra.


Kaj, da tulimo bebček? Tako kot ti je povedal 7982884e. Čekiraj tisto, kar imaš v glavi, ker ti ne funckionira dobro. Nihče ne bo napadel jedrske velesile. Obratno se pa dogaja ja. Rusija si prilašča ozemlja drugih držav. Leta 2008 Gruzije in leta 2014 Ukrajine.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

ziga1990 ::

https://www.rt.com/news/386875-global-h...

Ali USA pripravlja kakšno vojaško operacijo, da so poslali izvidniški dron na Japonsko?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

mtosev ::

zdaj gledal na cnn in je eden od strokovnjakov je reko, da bodo imeli missile with nuclear warhead v 5tih letih.

not looking good.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Scaramouche ::

mtosev je izjavil:

zdaj gledal na cnn in je eden od strokovnjakov je reko, da bodo imeli missile with nuclear warhead v 5tih letih.

not looking good.


kakšen doseg ?
Će dobijo ICBM dosega tam 8000 plus je Eu potencialna tarča, treba jih taktično napasti, mislimda če bi enostavno uničili debeljkota da nebi bilo veliko odpora,ko bi jim dali demokracijo...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

krneki0001 ::

Počakaš, da bo imel eno veliko praznovanje, pa ga takrat z vsem njegovim vodstvom skupaj zbrišeš iz tega sveta.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Mr.B ::

Se mi je zdelo da so kitajci nasi prijatelji>:D
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mtosev ::

Scaramouche je izjavil:

mtosev je izjavil:

zdaj gledal na cnn in je eden od strokovnjakov je reko, da bodo imeli missile with nuclear warhead v 5tih letih.

not looking good.


kakšen doseg ?
Će dobijo ICBM dosega tam 8000 plus je Eu potencialna tarča, treba jih taktično napasti, mislimda če bi enostavno uničili debeljkota da nebi bilo veliko odpora,ko bi jim dali demokracijo...
ne vem. nič rekli.

drugače, če koga zanima je včeraj na cnnu bil ta tip
Siegfried S. Hecker @ Wikipedia
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

zdaj gledal na cnn in je eden od strokovnjakov je reko, da bodo imeli missile with nuclear warhead v 5tih letih.

not looking good.



Če je bilo na CNN potem že ni res.

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

zdaj gledal na cnn in je eden od strokovnjakov je reko, da bodo imeli missile with nuclear warhead v 5tih letih.

not looking good.



Če je bilo na CNN potem že ni res.
aha. ti že veš ja. gor maš link na strokovnjaka, ki je bil na cnnu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

zdaj gledal na cnn in je eden od strokovnjakov je reko, da bodo imeli missile with nuclear warhead v 5tih letih.

not looking good.



Če je bilo na CNN potem že ni res.
aha. ti že veš ja. gor maš link na strokovnjaka, ki je bil na cnnu.


Kdo a Siegfried S. Hecker ?

mtosev ::

da
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

da


Kot kaže CNN ni imel denarja, da bi na intervju povabil pravega strokovnjaka.

Poldi112 ::

In kaj konkretno imaš proti stricu?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

da


Kot kaže CNN ni imel denarja, da bi na intervju povabil pravega strokovnjaka.
če bi pogledal wiki bi vido, da je že bil v n korea kot neki iz UNa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

7982884e ::

ce izstrelijo tak ICBM, potem bi ga morala kombinacija THAAD/Aegis/GMD sestreliti, ker se lahko prestreznih raket v primeru severne koreje komot izstreli vec.
««
23 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So Kim Jong Una pospravili? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5617118 (10655) ADIJOOO
»

FBI: Imamo dokaze za vpletenost Severne Koreje v vdor v Sony

Oddelek: Novice / Varnost
3010712 (8194) srus
»

severna korea ''grozi'' z napadom na washington dc (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12025077 (22557) Osprey
»

Poslovil se je Kim Jong Il (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620044 (16648) Double_J
»

Iran - naslednja tarča zahodnih imperialistov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15540010 (37253) Mipe

Več podobnih tem