» »

Ne dela restart

Ne dela restart

Tzar ::

Vceri sem vtaknu eno ISA mrežno kartico in na novo instaliral winse98se.
Kartico je brez problemov najdu jo poisntlairal in ostalo.
ampak koj ko je blo treba restartat računalnik, se mije ustavil pri oknu (kao tist ponovni zagon pa to).
Moral sem restartat računalnik (trdi restart) in ko se je vse še enkrat zaganjalo, se je med boot sekvenco kr za neki cajta ustavi in čez nekaj 10sec gre normalno naprej.
Z norton utilities preverim mal stanje na compu,popravi neki napak in še enkrat zaženem,a spet isto. Sploh ne morem restartat ali pa it v dos prompt.
Pljiz help,k bom cist pop....du.
pa prosim čimhitreje, thanx
:(
Življenje je lepo!

Can ::

Kadar maš kakšno mrežno kartico v comp. in ta ni glih najboljš nastavljena, se pogosto zgodi, da Windowsi načejo "dol".
Tisto, ko ti stoji 10 sek. pa verjetno išče prosti IP naslov. Pobriši NetBEUI in si sam določi IP, pa tam ne bo več stal toliko časa.

Tzar ::

nimam spljh NetBEUI-ja,sem vse odstranu iz omrežja in ker imam problem z restartom (za katerega mi še nihče ni poslal rešitve).Pol k pa zaženem, pa spet isto.
Zej se mi zadeva še ugasnt noče več.
Grrrr,pljiz help:(
Življenje je lepo!

Krtek ::

Downloadaj tale patch ga zaženi in probaj potem.

rookie ::

Heh.to ti bo delal zmeraj ko bos mel kako mrezno kartico.V nastavitvah si nastimaj ip naslov in stvar bo delvala kot ponavadi ! :)
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Tzar ::

Z Regeditom sem v registru poiskal SHUTDOWN in vrednost nastavil na 2.Zej pa vse dela normalno. In kako sem prisel do tega! Cist preprosto po nekaj urnem matranju in nastavljnju vsega mogocega v Biosu sem obupal in reku,kaj ce bi pa se tam mal posaru. in sem poskusu in je zadeva delala.Jupi:D
Življenje je lepo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnika fizično povezana > Kaj pa zdej?

Oddelek: Strojna oprema
289529 (6465) bastadu
»

3 računalniki v mreži, deluje , vendar pooocasi

Oddelek: Operacijski sistemi
10981 (838) urban
»

hub,2pc,adsl:ok,mreže pa ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
11911 (730) pezo
»

DOMAČE OMREŽJE DVEH RAČUNALNIKOV

Oddelek: Pomoč in nasveti
71101 (985) Mercier
»

Ne dela pa ze 7 dni se ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
141373 (1219) McClane

Več podobnih tem