» »

Najbolsi telefoni?

Najbolsi telefoni?

1
2
»

Lonsarg ::

Pri Nokijah ne zdrži nič kaj bistveno dlje. Meni je zdržala E90, ko sem jo imel stalni internet, MSN itd, pač isto kot zdaj uporabljam 2 dni na EDGE in dober dan na UMTS. Trenuten telefon mi pa res tudi na edge ne zdrži čisto dva dni, ampak crkne ponavadi tam prot večeru. Ampak ima Milestone 1400mAh, medtem, ko je E90 imela 1500mAh. Torej razlika mogoče 30%. Ampak ja večino razlike izhajalo iz ekrana, je bil pač bolj varčen, ni bil tok svetel, resolucije itd. Tak da ne mi govort, Nokia pa kr zdrži, po defultu že, ko ima manj vklopleno, tako kot jaz telefon uporablam večjih razlik ni, vse je isto kar se baterije tiče,Androdi,Windows Mobile 6.5,Symbian.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

SmeskoSnezak ::

6 mesecev je mimo in me zanima, kakšno stanje je sedaj. Ven so prišli novi modeli. Kateri so vaši favoriti med najbolšimi telefoni? :P
@ Pusti soncu v srce... @

dvihtelic ::

imam nokio n8 in mi baterija drži 4 dni oz 4. dan dam polnit. pri desiru oz galaxy pa mi je 1-2 dni, prav tako iphone.tko da nokia ima zame dobro baterijo

SmeskoSnezak ::

Kje pa si jo kupil? Kakšen OS ima ta Nokia?
@ Pusti soncu v srce... @

ZaLoMaT ::

Karkoli z Windows Phone 7 ;)

koro13 ::

Jaz imam Samsung Wave in je poleg Galaxy S zastavonosec...
Saj aplikacij za bado bo vedno več...

amacar ::

Zaenkrat ostajam na iphone 4. Sem ga že prodal, imel tudi vmes galaxy S, a sem se sedaj vrnil nazaj. Ko ga enkrat uporabljaš, šele vidiš, kako hiter je. Da količine aplikacij sploh ne omenjam... Priporočam v glavnem.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022707 (11555) boris82
»

Nov pametni telefon z dobro baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
449040 (7489) MajorM
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714381 (11944) Thunder wave
»

kateri mobitel bi imeli?

Oddelek: Mobilne tehnologije
222926 (2337) RejZoR
»

Dvojedrniki na voljo za mobilne telefone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5615680 (13866) smash

Več podobnih tem