» »

Baterija za čuka

Baterija za čuka

LojzePek ::

Pred 14 dnevi sem se odločil kupit novo baterijo za čuka. Zadevo sem pustil filat čez noč. Baterija se mi še zdej ni spraznala. Telefon dosti uporabljam, tak da se mi zdi full čudno. Garancijo mam 6 mesecev, sam razmišljam da bi jo nesel nazaj. Baterija je 600 mAh.Pa zraven ,ko sem kupil piše, da ne smem ponovno filat dokler se popolno ne sprazne. Zdej pa sem že full nervozen s čakanjem za ponovno filanje.
Ma kdo kako idejo, je možno da je bilo kej v el. toku, da je pokvarilo baterijo, al pa da pokvarjene prodajajo?

Matek ::

Sej tak majster kot ti bo pa že napisal en brogram za globinsko praznjenje v assemblerju
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

SubOrbit ::

ja ja pek!

al-kaida je zdej napisala en virus, ki se siri po el. omrezju in napada vse zivo!
nazalost se ti baterija ne bo nikol spraznla... a niso teroristicne organizacije prasice?

AlienGT ::

eni majo pa res probleme da se jim baterija še po 14 dneh ne sprazne, lol

Baja ::

priporočam ti da na baterijo prikloopiš en industrijski švasaparat in poskušaš narediti 234,5 kilometra vara.(seveda na maksimalni amperaži8-O ) Če se še te ne bo spraznila, pa mislim, da si pozabil, da si nabavil nuklearno baterijo za čuka, saj si imel preveč dela z obračanjem satelitov.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

totimato ::

Pek, preberi navodila. Ti tam lepo piše, da če se baterija ne sprazni v 4 dneh, greš v čuku v meni settings/CMD in v Tahoma fontu napišeš EmptyBat (pazi na velike male)

lp

Spajky ::

EmptyBat? To je komanda, da se ti šišMiš usere na glavo... :-))) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

McHusch ::

LOL :P :P

perci ::

Pek: A je nokia? Sm slišu, da majo nokije zlo dobre baterije, tko da je mogoče v tem stvar. Če pa ni nokija, je pa ziher pokvarjena.
Men je šlo mal na jetra, da se baterije ful hitro praznijo, pa sem se odločil, da navežem na avtomobilski akumulator, pa zdaj dela cel mesec. Imam pa seveda dva, da lahko zamenjam, ko se prvi sprazni. Akumulatorji so Topla.

Spajky: omgrotfl >:D

totimato ::

Spajky: prva liga :D :D

borinho ::

Jest nimam s polnenjem problemov, samo en(mal dalsi) kabel za sabo vlecem(tece do hidroelektrarne Hrušica). Pek poglej če ni kje kšn mikrokabel in se vleče za tabo.
Se pa zanimam za nakup take baterije (akumulator pr avtu je zanič)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borinho ()

LojzePek ::

Ma Siemensa mam. Zdej sem pa šel telefon narazen dat, pa sem nardil še večji drek. Kontakti mi zdej ne štimajo glih najboljš, pa se mi ugaša kdaj se mu pač zljubi. Za popizdit. Baterije pa še zdej nisem filal, ker mi kaže da je polna, za "Batery care" pa pravi da ni potreben. Takrat ko sem filal sem zajebal ker sem štekal polnilc v tro-fazni tok, pa sem verjetn baterijo čist prekuril.

ABX ::

Jaz pa teh problemov nimam ker imam telefon na agregat. Edina slaba točka je ta, da je ene malce težji od ostalih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko se vam sprazne telefon čez noč?

Oddelek: Mobilne tehnologije
456044 (4642) DMouse
»

ASUS K73E, Ko baterija pade na cca 45% se računalnik izklopi ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
212358 (1992) sočan
»

Polnjenje Android telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
272790 (2296) an3333
»

Prosim !!! nujno potrebujem pomoč glede telefona

Oddelek: Pomoč in nasveti
161666 (1160) boogie_xlr
»

Prvo polnjnje GSM-a - zakaj 16 ur?

Oddelek: Loža
264606 (3765) boych

Več podobnih tem