» »

Modem Motorola sm56 z drajverji Xp dela počasneje

Modem Motorola sm56 z drajverji Xp dela počasneje

Doc ::

Za svoj modem Motorola sm56 sem inštaliral drajverje za Win Xp ki končno delajo, samo sedaj se mi zdi da odkar sem jih inšrtaliral, da mi internet dela počasneje in slabše kot prej. Povezuje se mi z isto hitrostjo samo veliko več povezava zmrzuje in tudi download je večinokrat počasnejši. Kaj naj naredim? A je lahko kakšna nastavitev ali so kar se meni tudi bolj zdi krivi drajverji?

Inštliral sem fajl moxp ali motoxp iz nevem točno katere strani. Imam na disku še nekaj teh fajlov vsi vzemejo po 1,48 MB. Nevem točno katerega sem inštaliral. Preden začenjam z menjavo drajverjev sem hotel še vprašat če se vam sanja kaj bi to lahko blo.

AngelOfDeath ::

motorola ma driverje v k...
je že nasplošnno znano da so to eni k... modemi >:D

Zgodovina sprememb…

poga ::

jaz imam tudi mot sm56 v kisti, ki pa mi jo na sreco ni treba vec uporabljati (kabel rulez! :)) ). Ko pa sem ga uporabljal sem pa ugotovil naslenje:

najbolje so se mi obnesli driverji na oroginalnem CDju (ne spomnim se vec katera verzija, ce te zanima lahko pogledam, ker so se vedno instalirani). Cim sem namestil ene novejse driveje, sem imel probleme pri povezovanju in tudi link je bil pocasnejsi - z driverji s CDja se connecta na 54k bps, s tistimi novejsimi pa samo na okoli 46-48k bps.

tako da ce ti delujejo driverji s CDja (za windows 2000)instaliraj te in bi ti mogli najbolje delovati.

PoGa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: poga ()

Cwetto ::

a mi lohkpošleš driverje za win 2000 na grega1@usa.com
lepo bi te ptosil, mam starejši cd, ki ne vsebuje nisti za win 2000 driverjev, samo za nt3.5, ki pa seveda ne delajo na win xp...

Doc ::

Driverji s cdja ne delajo. Nobeni. Niti tisti za WIn 2000 . Kaj tega neveste ?

To je bil znan problem z WinXP, pred kratkim so šele drajverje za XP nardili, ki dealjo.

Poveže se ti samo z 48k/s. Bogi revež. Meni se večinokrat z 33.6. Poleg tega ni probelm v tem. Probelem je v tem ker povezava ful zmrzuje.

Darko ::

Stara tema pa vseeno. Zanima me, kje se da dobiti delujoče driverje za Motorolo sm56 za Win XP. Na spletni strani Motorole piše, da jih bodo naredili v začetku 2003. Ta je pa menda že mimo. Pa še to: Pri Comtronu sem videl Longshinov modem za 3.900 SIT. Ga kdo pozna in če se splača vzet to namesto Motorole? Ali pa kaj drugega?

LP Darko

Vesoljc ::

meni delajo driverji od 2k na win xp
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

R33D3M33R ::

Meni so tud delali od w2k pa ne dolgo, ker je vse skup crknlo pa ne vem zakaj.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422815 (2195) joco
»

Motorola modem, in WInXP povezava

Oddelek: Pomoč in nasveti
121026 (929) mare87
»

Windows was unable to instal modem (code 18)

Oddelek: Pomoč in nasveti
5966 (901) GaPe
»

Problem s motorola SM56voice chipsetom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191523 (1285) Koci
»

En problem z modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
161232 (1049) damirj79

Več podobnih tem