» »

Windows 7 se ne zažene

Windows 7 se ne zažene

Carmack ::

Pozdravljeni!

Imam težavo z Windows 7 Pro. Namreč kar naenkrat se nočejo zagnati, pokaže se System recovwry options. Tam sem poskusil vse možne funkcije, vendar brez uspeha. Sicer se mi je isto pojavilo včeraj, nevdar je po dver rebootih šlo naprej, danes nič.
Problem je, ker imam na disku občutljive podatke (fotografije), ki jih nebi smel izbrisati. Zato me zanima, kako bi lahko podatke dobil z diska, ali je možno s kakšnim programom ali mi ne preostane drugega kot da pošljem disk k podjetju, ki se ukvarja z restavriranjem podatkov?

Hvala za pomoč!
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...

Rotaidal ::

Sprobaj kak live cd od ubuntu ali windows live cd.

Carmack ::

Evo, sprobal BartPE, deluje, vendar ne morem pripravit da bi namestil mrežni vmesnik, da bi skopiral datoteke...
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...

LuGi ::

usb?

Carmack ::

Nekako mi uspelo naložit gonilnike, sedaj pa ne vem gesla za dostop do računalnika z BartPE...
USB-ja ne zazna
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...

fosil ::

Namesto bartpe uporabi hirens boot cd ali ubuntu.
Imaš noter že vgrajene gonilnike, tudi za usb.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

thorvat ::

Če imaš fotografije v mapi "moji dokumenti" lahko brez probleme namestis ponovno windows 7 brez formatiranja in vse datoteke ti bo premaknil v windows.old mapo.

Carmack ::

Hvala za pomoč, nekako sem uspel dodati gonilnike za mrežno kartico in mi je uspelo povezati računalnika skupaj, prav tako je "čudežno" oživel USB, tako da že ves popoldan prenašam podatke po crossover mrežnem kablu. Sicer je počasno, vendar zanesljivo. Jutri frišna kopija Sedmice ( MSDNAA da ne bo pomote;) ) V ponedeljek pa na mimovrste po 2.5" prenosni disk za sigurnost :)

Sicer sem pa še nekaj novega zvedel, na ta način še nisem reševal podatkov, bom vedel za naslednjič. Hvala vsem skupaj!

Lp!
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali HDD umira?

Oddelek: Strojna oprema
423491 (2280) hojnikb
»

WIN XP na USB ključku...

Oddelek: Pomoč in nasveti
71349 (1158) krneki0001
»

Problem pri prižganju računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
241266 (1041) Jernej88_
»

Windows XP home edition in Virus

Oddelek: Operacijski sistemi
171821 (1209) Mare2
»

knoppix

Oddelek: Operacijski sistemi
322294 (1660) kockish

Več podobnih tem