» »

Pohvalite oz. popljuvajte naš novi podvig :)

Pohvalite oz. popljuvajte naš novi podvig :)

«
1
2

1nadan ::

.. po mučnem porodu smo postavili javnosti svojo trgovinico - verzijo beta, vsem na ogled. Koncept je ta, da pridemo k ponudniku storitve in mu rečemo naj da čim več (min 50%) popusta na karkoli že ponuja, mi pa bomo zbrali dovolj ljudi. Tako nekako vsi dobijo svoj delež. Koncept je v USA zelo popularen, pri nas pa se šele zadnje čase malo bolj prijema. Tule je link.

Kako se vam zdi, je dovolj pregledno in jasno? Kaj bi se dalo izboljšati, kakšna je odzivnost?

lp, ekipa

Gandalfar ::

groupon klon. Super :)

Kje imate RSS feed?

1nadan ::

Good point ;(( Zaenkrat imamo newsletter, oziroma če se registriraš se lahko prijaviš na obvestila. Si pa že tretji, ki sprašuje po RSS, očitno zadeva le ni čisto zamrla hehe ;)

carcar ::

Že obstaja ena taka stran BigDeal...
Drugače pa super da se take strani odpirajo. Edino v prihodnosti pričakujem malo več dnevnih ponudb...

Xserces ::

dobra stran ja :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

zenith1 ::

Živo oranžna barva je vsaj meni zelo moteča.

MrBrdo ::

Meni je všeč in design in ideja... Fino bi bilo da dodate čim več možnosti za obveščanje, tako kot RSS in morda še kaj. Veliko sreče z projektom :)

PS: pri izponjevanju podrobnosti profila imate napako pri validaciji - če ne izpolnim kakšnega obveznega polja potem stran "pozabi" kaj sem obkljukal pri "Dnevna obvestila o novih ponudbah:"

A boste dal nakup tistih ErgoHuman stolov tudi gor? :D
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

1nadan ::

@zenith1: barve so res zelo močne, vendar so nekako del koncepta. Jaz sem tudi potreboval nekaj časa da se privadim. Ampak v dizajnerske vode se raje ne mešam, saj veš kako hitro se ujezijo oblikovalci, če se kdo preveč vmeša v njihove vode :)

@MrBrdo: RSS ... res dobra ideja. Morda veš za kakšno knjižnico v C#? Profil bomo pa porihtali takoj ko bo mozno, zdaj fiksamo se precej ostalih zadev in nam gre ze posteno za nohte. Trenutno izgubljamo živce s kartičnim poslovanjem in EON-om ... ;((

PS
hmm stoli ... :) a da odpotujemo na kitajsko z naso malo pogodbico in razlozimo tistemu kitajcu, katerega familija steje verjetno toliko kot pol slovenije, da imamo ze skoraj par tisoc obiska na strani :) in da naj oglasuje pri nas?

PPS
js sm bil tudi na listi za stole, pa sm na koncu obupal, ker me je že križ začel dajat od čakanja :)

Kurzweil ::

Koncept je zanimiv, design soliden, gledal sem predstavitveni filmček in edino kar se sprašujem, ali bodo v ponudbi samo masaže, restavracije, wellnessi, fitnesi in podobno ali tudi kaj bolj oprijemljivega, če se malce nerodno izrazim koristnega/funkcionalnega?

Wox ::

Všeč mi je.
Commodore 64

1024 ::

Je kr fajn.

Stvar k mi najbl v uč pade je "Še 3 kuponov in ponudba velja!".

Glede na to, da je to glavni števec na strani, bi lahko govoril pravilno slovensko.
Fish knows everything.

marS ::

samo tako naprej :)
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Xserces ::

1024 je izjavil:

Je kr fajn.

Stvar k mi najbl v uč pade je "Še 3 kuponov in ponudba velja!".

Glede na to, da je to glavni števec na strani, bi lahko govoril pravilno slovensko.


haha xD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

1nadan ::

Kurzweil je izjavil:

Koncept je zanimiv, design soliden, gledal sem predstavitveni filmček in edino kar se sprašujem, ali bodo v ponudbi samo masaže, restavracije, wellnessi, fitnesi in podobno ali tudi kaj bolj oprijemljivega, če se malce nerodno izrazim koristnega/funkcionalnega?

funkcionalnega v smislu ... kosilnice za travo? :) Vglavnem bodo športne zadeve, paintballi, kmalu bodo gokarti v rollbaru, pa tudi welnessi in savne, torej same nekoristne in neoprijemljive stvari kot bi se ti izrazil :)) Ampak nekaterim je to všeč.


Glede na to, da je to glavni števec na strani, bi lahko govoril pravilno slovensko.


hahah ja maš čist prav, sklanjat ga moramo pa res še naučit, zdaj je še tak bolj bebav otročiček pa take ven meče :)

Xserces ::

haha sej k je lih otročiček se mu oprosti:D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Kurzweil ::

Ne me narobe razumet, vse te stvari so super (tudi meni so všeč, sem prepričan da bom kakšno koristil) in edine, kjer je možen tolikšen popust (če prav razumem minimalno 50%).

Ne mislim, tako dobesedno oprijemljive, ampak oba veva da bi po tem ljudje tudi precej povpraševali. Prepričan sem da bo stran dobro zaživela, glede na nabor ponudbe pa mislim, da boste morali oglaševati nekje kjer bo tudi ženska populacija dobro seznanjena s tem (tudi to dobre veste).

Želim vam veliko sreče in uspeha, za kakršnekoli novosti in "inovacije" sem vedno in da povdarim nisem FB navdušenec ampak zaradi prej omenjenga boste morali biti tudi tam aktivni... sem bookmarkal page ;)

Invictus ::

skupinska masaža ... jumi ... 8-)

LP I.

Xserces ::

ja ampak so sobe locene xD zenke ke moski drgm XD po pa se enkat premisl ce bi su XD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

1nadan ::

Glede na to, da je to glavni števec na strani, bi lahko govoril pravilno slovensko.

Naučil smo se sklanjat :)

Neprestano mi nekdo poskuša vrint script tage na stran skozi registracijo. vidim da mi hocejo narest XSS ali SQL injection. Res ne vem komu se to da delat in zakaj ;(( ... vglavnem IP je britanski, verjetno je proxy ... razmišljam, kaj je najbolj pametno naredit. Sej bi dal kakšen pameten regex ampak potem se bojim da bom preveč omejil uporabnike pri registraciji. Kaj pa vem kakšne znake imajo ljudje v svojih geslih in emailih. Ima kdo kakšen pameten predlog?
http://1nadan.si
s kolektivnimi nakupi do neverjetnih popustov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 1nadan ()

dolenc ::

Slikco ob registraciji z naključnimi znaki, katere moreš vpisat ob registraciji.

Gandalfar ::

Escape: cela stran bi itaka morala ves html escapnit. Ne mores zaupat user inputu pod nobenim pogojem.

MrBrdo ::

1nadan je izjavil:

Ima kdo kakšen pameten predlog?

http://www.google.com/recaptcha

Escape: cela stran bi itaka morala ves html escapnit. Ne mores zaupat user inputu pod nobenim pogojem.

This.
MrBrdo

1nadan ::

MrBrdo in dolenc:

google recaptcha imam dejansko notri samo je zakomentirano to pa zato ker izgleda tako konfuzno in nisem hotel najedati uporabnikom. Ampak to mi koristi samo pri preprecevanju avtomatiziranih botov. Meni pa (zelo) ziva oseba maltretira sajt in ga captcha ne bo ustavil. Zdaj sem dodal white list regex za komentarje. Za registracijo pa moram se bolj premislit, da ne bom komu zagrenil zivljenja, ko se ne bo mogel registrirat s svojim obicajnim imenom/geslom.

@Gandalfar: Na tem delam, tnx.
http://1nadan.si
s kolektivnimi nakupi do neverjetnih popustov

MrBrdo ::

Enko: botki ti še niso napadli strani samo zato ker je še nova... čez nekaj časa ti pa bojo, potem ti bo pa žal, da nisi dal captche. občutil na svoji koži. XSS tudi - vedno se najde nekdo ki bo probal, slej ko prej, če je vsaj toliko gledana stran. občutil oboje in ni fino ker moraš potem precej hitet in še za nazaj brisat.
MrBrdo

Nuke_H2 ::

1nadan je izjavil:

Glede na to, da je to glavni števec na strani, bi lahko govoril pravilno slovensko.

Naučil smo se sklanjat :)

Neprestano mi nekdo poskuša vrint script tage na stran skozi registracijo. vidim da mi hocejo narest XSS ali SQL injection. Res ne vem komu se to da delat in zakaj ;(( ... vglavnem IP je britanski, verjetno je proxy ... razmišljam, kaj je najbolj pametno naredit. Sej bi dal kakšen pameten regex ampak potem se bojim da bom preveč omejil uporabnike pri registraciji. Kaj pa vem kakšne znake imajo ljudje v svojih geslih in emailih. Ima kdo kakšen pameten predlog?


Ne se niste ;)

" Ponudba je uspela!
Trenutno so rezervirani 4 kuponov.
Kupujete lahko naprej. "

edit: lepa stran ;)
Lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nuke_H2 ()

Bananovec ::

Me pa zanima kaj bi se zgodilo, če bi kupil kupon, kupčija pa bi propadla, ker ni bilo dovolj zainteresiranih.
Verjetno takrat dobiš denar nazaj?
Sicer mi je pa stran še kar všeč. V bodoče še lahko ustvariš kako aplikacijo za Android in iOS, če seveda najdeš kakega, ki se s tem ukvarja.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Gost ::

Nekaj me zanima:
A je danes res edina praksa, da prideš do email naslovov, da jih pokradeš iz imenikov, drugih strani in jih ročno vpišeš na adremo brez privoljenja uporabnika? A sploh še kdo dela na internetu po zakonih?

Smem vprašati, kje vse ste dobili emaile za zadnji newsletter in ali so vam vsi dovolili pošiljanje? Ni to nezakonito in zrelo za prijavo na tržno inšpekcijo in apek?

Gandalfar ::

bluefish ::

Odlično, tole gre v zaznamke za v prihodnje.

1nadan ::

mi vsak dan pošiljamo newsletter na emaile, ki jih študenti zberejo po btcju in centru lj. Spamamo pa ne. Imamo najete fante in punce, ki hodijo po BTC-ju in stari ljubljani in zbirajo emaile od mimoidočih. Vsi imajo tudi manjšo nagrado za čim več zbranih emailov, ker si sicer ne prinesejo nič. To je trenutno druga skupina študentov, ki to počne za nas in s prejšnjimi smo se mesec nazaj spričkali točno zaradi tega, ker so nas stranke več dni obtoževale po telefonu da jim pošiljamo spam in eden je celo grozil s tožbo. Takrat smo zamenjali vse študente in spet nabrali drugo skupino in en mesec je bil mir. Tokrat mi je čudno to, ker ta skupina študentov je večinoma iz punc, ki res niso tak tip, da bi kradle emaile po internetu. Zadevo bomo pač razčistili popoldne, ko se vrnejo s terena, do takrat pa prosim umirite strasti, svet se ni podrl.

PS
in mimogrede za tiste ki govorite o spamu. Cilj naše strani je imeti priljubljen newletter, zato si mi ne moremo privoščiti, da se nas označuje za spamerje in se ljudem zameriti.
http://1nadan.si
s kolektivnimi nakupi do neverjetnih popustov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 1nadan ()

techfreak :) ::

Ni pomembno kdo je zbiral e-mail naslove, ampak kdo pošilja newsletters na ta naslov.

Gost ::

Enko ... Preberi si ZEKom in ZVPot in jih začnite upoštevati.

Tody ::

Če ma model podpisano da lahko pošilja emaile potem jih lahko vrjetno? Ali je podpis ponarejen ali ne je pa druga stvar. Če bi bili carji bi kupili par Ipadov ali nekaj pdobnega in emaile vpisovali direkt v bazo ;)

NorK ::

Očitno nekateri študenti goljufajo in vpisujejo e-maile, ki jih najdejo na internetu.
Lahko vprašam kolega, če lahko posredujem njegov e-mail pa poglejte kdo od študentov ga je pridobil - kolega ga sigurno ni nikomur dal za vaš newsletter.

Tody ::

S čim pa pošiljate maile če ni skrivnost? :) Mailchimp je pravkar naredil aplikacijo v AIR, ki omogoča da stranka direkt preko prenosnika vpiše email, kar je uporabno za kake prireditve al pa kej...

http://www.mailchimp.com/labs/

1nadan ::

Včeraj popoldne smo se dobili z študenti, ki zbirajo emaile in smo se dogovorili, da mora zdaj vsak zainteresirani v svojem lastnem rokopisu napisati svoj email na seznam. Tako ne bo mogoče, da bi komurkoli pošiljali spam in nam nihče ne bo mogel podtakniti z interneta zbranih naslovov in mislim da bo s tem problem rešen.

@Tody, hvala za info. Mi pošiljamo preko zelo enostavne aplikacije, ki smo jo sami spisali. V njo samo vneseš seznam emailov in se potem pošlje eno po eno. Preveč smo imeli za naredit naenkrat, da bi še tu iskali/pisali bogate module. Glede Ipadov je super ideja, če bomo kdaj imeli dovolj $$$ za takšno akcijo.
http://1nadan.si
s kolektivnimi nakupi do neverjetnih popustov

NorK ::

Zadeva je bolj primerna za mobitele, ne iPad. Mobiteli so manjši in bolj priročni, vseeno pa dovolj veliki, da uporabniku prikažejo vse potrebno.

1nadan ::

@Kitoslav: ubistvu je problem v tem, da pri ipadu/mobitelu spet nimamo nadzora nad tem kdo je vpisal email in lahko študenti namesto da 5 ur marljivo zbirajo emaile od ljudi po poletni vročini, zopet rečejo svojemu vrstniku da naslove sname s kakšnega iskalnika, kot se nam je že zgodilo. Pa smo na istem in mečemo eure stran za neobstoječe emaile oziroma besne uporabnike, ki se sploh niso vpisali na seznam. Dokazati pa ne moremo nič, ker punce pač trdijo da so emaile res dobile od mimoidočih. Zato smo lepo uvedli stari dobri papir in kuli. Če želiš, napišeš svoj naslov gor in potem tudi mi vidimo po rokopisu da je vsak prostovoljno napisal svoj email naslov. Resda bo malo dlje trajalo, ampak imamo pa 100% veljavne emaile in garancijo, da so ljudje prostovoljno vpisali svoj naslov, česar pri elektronskem zbiranju ne moremo imeti ...
http://1nadan.si
s kolektivnimi nakupi do neverjetnih popustov

Gandalfar ::

Itak rabis double opt-in, ce si hoces na koncu dneva kaj s temi emaili pomagat.

Limit-sky ::

Tole ni najboljša rešitev IMO. Kaj pa če mene ta punca ustavi in me vpraša za email, jaz pa ji napišem email od kolega, ki vas bo zagnjavil, da mu pošiljate maile in da se on ni nikoli prijavil na vaši listo. Kako boste vedeli, da ni punca prepisala email?

1nadan ::

@Limit-sky: hehe :) ... veš kaj, do punc se je treba lepo obnašat in če že pridno hodi okrog po mestu pri 30 stopinjah in te prijazno vpraša za naslov in če sam tako hočeš, boš pa že napisal svoj naslov ne :) nekako še vedno ohranjam vero v vsaj zmerno obče poštenje folka v sloveniji :)

pripomba od Gandalfarja je kul, da bi zahtevali še dodatno potrditev. Ampak ker je treba spremeniti workflow tega v kratkem gotovo ne bomo uspeli naredit. Imamo še kup drugih zadev, ki jih popravljamo/implementiramo. Konkretno so zdaj na vrsti plačilne kartice .... in se mi kar malo stemni pred očmi, ko pomislim na roj apatičnih bančnikov in tehnikov, s katerimi moramo izpeljat tole plačevanje da bo uporabno. Moram pa rečt, da so tole kr izkušnje, ki precej presegajo programiranje in bi jih bilo fajn nekam napisat za druge, ki se tega lotevajo. Kakšen blog ali tutorial. Če bi kdo rad sodeloval pri tem naj se javi.

PS
je tu kakšen študent z vsaj osnovnim znanjem asp .net mvc za pomoč na projektu kadar bi nam šlo za nohte? Morda bi moral tole prestavit v drugo temo ....
http://1nadan.si
s kolektivnimi nakupi do neverjetnih popustov

Gandalfar ::

Zagotovo so. Daj na levi v ponudbe za delo.

Tody ::

Zanimiv marketinški pristop, mogoče se ga splača testirat, recimor da en teden delate kuli pa papir sceno. Drug teden pa samo letake talate naokol in vidite koliko ljudi se je prijavilo na vašo storitev. Kej v smislu, "promoviramo to in to in če se prijavite na našo storitev bomo vsak teden/mesec izžrebali nekoga ki bo dobil to in to" in mu daš letak, tako pomoje pokriješ ful več folka, eleminiraš napačne maile, za efekt bi pač morali videti kako in kaj.

Druga stvar je pa da postaviš stojnico in leptop in se lepo folk vpisuje notri, ko pride domov pa bi morali še potrdit emaile. Ampak vrjetno bi morali če imate res probleme s strankami najprej jim poslati email da so se naročili na to in to storitev in če se strinjajo naj kliknejo na tisti link.

Če nimate take programske opreme si poglejte PHPlist zadeva je zastojn in kr dost zmogljiva.

1nadan ::

No, ta marketinški testiramo zdaj :), bomo videli kaj bo iz tega. Neprostovoljne emaile bomo tako zagotovo izločili, je pa zdaj vprašanje, koliko ljudem se bo dalo vpisovati na list papirja. Jaz se recimo ne spomnim niti tega več kako se napiše mama s kulijem na papir :( ... verjetno bi kvečjem z velkimi tiskanimi še nekak nakracal tiste hieroglife.
http://1nadan.si
s kolektivnimi nakupi do neverjetnih popustov

nobodyelse ::

Pohvale! Meni stran zgleda super, všečen dizajn, takoj na prvi pogled... Marketing za takole stran pa mora biti kar zahteven ane? :), trenutno najlažja oz. najcenejsa pot je facebook, recimo app integriran z stranjo, torej funkcionalnost "kupi kupon" na facebooku. Pomoje bi se ziher obrestovalo. Najprej pa naberete kaksnih 1000 clanov in lansirate zadevo...

Giller0 ::

Rahlo razočaran nad izgledom kuponov (za prinatnje). Sem kot RD darilo želel staršema podariti dva kupona za wellness. Glede na to, da je na kuponu izpisana cena, to ni najbolj primerno.. Predlagam, da premislite o tem, da bi kuponi bili v večih različnih oblikah (takšni kot so sedaj/darilni barvni(brez cene)/darilni črnobeli(brez cene)), uporabnik pa se sam odloči katerega bo natisnil.

Lp.
Jow..

1nadan ::

@Giller0, hvala ti za pripombo. Vsako mnenje nam pomaga izboljšati izkušnjo - in tega ne pravim kar tako, stran dejansko dodelujemo že od splavitve naprej praktično vsak dan. Hmm glede kuponov, imaš prav. Zaradi udobnosti uporabe že nekaj časa vpeljujemo vnovčevanje kuponov samo preko šifre, šifro lahko napišeš na listek, v telefon, ali kamorkoli želiš in ni treba nositi ali podariti prav kupona. Darilnega izgleda kuponov pa nismo imeli v planu, ampak se strinjam s teboj, da bi bilo to potrebno in bomo poskušali nekam na naš urnik stisnit tudi to.

lp, ekipa
http://1nadan.si
s kolektivnimi nakupi do neverjetnih popustov

Giller0 ::

Da ne bodo samo pripombe, prejšnjemu postu dodajam pohvale. Servis mi je všeč, velikokrat, ko pogovor nanese, ga priporočam prijateljem, znancem.. Keep up the good work :)!
Jow..

Aljaz1980 ::

kje je Celje? pfuj pfej:(

1nadan ::

Giller0, hvala ti za pohvale.

ja GregaG87 hehe, širimo se lahko le postopoma :) Začeli smo resda v Ljubljani, preprosto zato, ker ima največ prebivalcev in nekje smo pač morali začeti. Nedavno se nam je pridružila še zelo zagreta ekipa Mariborčanov, pa smo odprli še Maribor. Vendar pa Ljubljana dejansko označuje Ljubljano z okolico in Maribor enako. Zelo velik odstotek naših članov ni iz Ljubljane, temveč je iz okolice Ljubljane in med njimi je dosti Celjanov in ljudi iz okolice Celja, saj je marsikatera ponudba dostopna vsem. Naša državica je malo pretesna, da bi se preveč vneto delili na mesta, tako da smo povsod malo zmešani. Nedavno smo se za "pod Ljubljano" naprimer dogovorili za počitnice v Celjski koči v Celju, na kar so se prijavili nekateri člani iz Ljubljane, poleg njih pa če se prav spomnim dva dolenjska člana in nekaj tvojih rojakov iz okolice Celja.

Ni namreč samo dovolj da najdemo ponudbo in izborimo popust, moramo se tudi prepričati koliko je ponujeno kvalitetno in zanesljivo. Vse to dejansko zahteva toliko časa in truda, da kar tako odpreti dodatno mesto (in hkrati obdržati kvaliteto) ni stvar iz danes na jutri, ampak moramo iti postopoma. Upam, da bo ta postopoma čim prej, do takrat si pa vabljen, da se - če želiš - prijaviš pod "Ljubljana z okolico", kjer se trenutno vrstijo precej pestre ponudbe :D

lp, ekipa
http://1nadan.si
s kolektivnimi nakupi do neverjetnih popustov
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kuponlandia

Oddelek: Loža
3913583 (7425) MadMen
»

[PHP] no refresh

Oddelek: Programiranje
202311 (1816) alexa-lol
»

Kdo je K u p 0 n k 0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10827684 (18379) Šimpanz
»

EnaA in njihov katastrofalni sistem za odjavo od spam-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
6713093 (9218) fosil
»

Težava @ zanesljivo pošiljanje večje količine e-mail sporočil

Oddelek: Izdelava spletišč
91796 (1603) gregy

Več podobnih tem