» »

Nintendo DSi ali PSP

Nintendo DSi ali PSP

NENKO ::

Rad bi si kupil eno od teh dveh stvari. zanima me, kaj se bolj splača...NA PSP-ju vem da se da gledati filme, poslušati glasbo itd itd, ali se to da tudi na DSi-ju?

za katero stvar se lažje dobijo aplikacije, igre itd itd..še imate kakšne izkušnje z uporabo teh dveh izdelkov, prosim napišite kaj.

Hvala, LP

Berserker ::

Prosim počaki še par mesecev da izide Nitendo 3Ds na katerem boš lahko gledal 3D vsebino brez očal.

hojnikb ::

#brezpodpisa

fuck3r ::

tr33k 3ds naj bi izšel v začetku naslednjega leta, tako da če je to tebi par mesecev pol je tud vredu, kdaj pa bo prišel v slo pa je pol že spet eno vprašanje

romex ::

PSP.

mojsterleo ::

nintendo 3ds bo naslednje leto sele v dezeli japonski. v evropi in zda ga do 2012 skor gotovo ne bo. jst priporocam nintendo ds in acekard 2i kartico, s katero lahko igras varnostne kopije iger, filme, emulatorje... oboje skup za kaksnih 150 eur (ds je v mullerju 129 eur, kartica acekard 2i pa je npr.25 eur na konzolec.com). to je malo za 7th gen handheld gaming konzolo. se splaca. psp odsvetujem. res je boljsa tehnologije, ampak preprosto premalo dobrih iger izide.

Tr0n ::

Jaz bi pocakal na Nintendo 3DS. Vsaj pri meni bo to prvi gaming hand-held. :)

Ce pa ze, potem pa definitivno DSi oz. lite. PSP razen par God of War iger nima ravno kaj pride spilov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

mojsterleo ::

zakaj bi cakal na 3ds? ds konzole so poceni, zamujas pa ogromno dobrih iger.

Berserker ::

Zato ker 3DS še dobi dosti boljših naslovov po možnosti v boljši grafiki, recimo defenitivno se splača počakat na metal gear 3 v 3D tehniki.

mojsterleo ::

res je da bodo se boljsi naslovi in grafika, ampak cez 2 leti in vec! do takrat pa navali na ds, in se naigraj dobrih iger. btw, nintendo je ze potrdil, da bo 3ds za nazaj zdruzljiv z dsjem, tako da je skrb odvec. vse igre, ki jih bos kupil sedaj, bos lahko igral se 5 let in vec.

Berserker ::

Potem raje kupim za nekaj časa PsP, na njem sem in še bom preigral GOW, ace combat, Metal geard tactical ops, socom fireteam bravo 2,3 , final fantasy, gta china town in metal geard peace walker in še en novi gow. Dovolj za kakšen dopust, drugače če misliš resno igrat, se pač odločiš za sobno konzolo, DS-ju pač zavidam samo zeldo. Če novi 3DS nebi imel prosti 3D in boljšega hardwera ter napovedane igre ga niti pogledal nebi.

Dr_M ::

Ce koga zanima DSi XL... :))
Zadeva je precej izboljsana, v primerjavi z DSL. Displaya sta FU*KING huge! Je pa precej kockasto vse skupi, ampak imata pa izredno sirok vidni kot in nasplosno boljsa kot pri starejsih verzijah.
Igre za DSa so pa nasplosno zakon, PSP se lahko samo skrije nekam. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

No tak slabe pa spet niso.Pa tud ta kockasta grafika zna pokvarit gameplay...
#brezpodpisa

mojsterleo ::

dsi xl je super za igranje iger, ki temeljijo na touch kontroli (zelda, meteos), saj je nekoliko lazje tapkati po zaslonu, ce je vecji. pikselacija pa sploh ni tak problem. dsji so pac ze od pamtiveka nekoliko "kockasti", ker je nintendo skrt in vgrajuje crap zaslone, z nikakvo kotno vidljivostjo in slabimi pixli. sam odlocajo pac igre, in tukaj je ds v precejsnji prednosti.
na dsjih je tudi precej enostavno poganjati "varnostne kopije" ;)

Dr_M ::

Sami zasloni so uredu, locljivost jih jebe :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mare3 ::

A lahko samo vprašam zakaj je dobro da ima dva zaslona ko pa sta toliko odmaknjena eden od drugega. Ne rečem da bi jih naredili čisto skupaj da bi imel kot recimo v sobi dva monitorja skupaj. Men je ta res grd ne vem kakšne so kej igre pa to samo izgled je katastrofa ;)

St235 ::

Ne ocenjevat zadeve dokler ne probaš. NAmen dveh zaslonov ni da raztegne sliko čez dva zaslončka ampak da vsak display predvaja svojo vsebino. Na touch zaslonu recimo igraš igro, medtem ko drugi zaslon kaže mapo ali statistike in podobne fore. PSP je večini sicer lepši vendar ima katastrofalno izbiro iger (sem ga imel izposojenega na dopustu in sem našel točno tri omebe vredne igre - GOW, MTG in FF)

Dr_M ::

Sej niste picke, da kupujete na podlagi izgleda. Ali pac? :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

holmec ::

Tudi na NDSi -ju lahko poslušaš mp3, gledaš fotke in gledaš filme. No filme morš predhodno konvertat, da ti jih predvaja.

mojsterleo ::

Mare3 je izjavil:

A lahko samo vprašam zakaj je dobro da ima dva zaslona ko pa sta toliko odmaknjena eden od drugega. Ne rečem da bi jih naredili čisto skupaj da bi imel kot recimo v sobi dva monitorja skupaj. Men je ta res grd ne vem kakšne so kej igre pa to samo izgled je katastrofa ;)
zakaj ima dva zaslona ne vem. tko se je nintendo pac odlocil. funkcionira pa to cisto v redu v igrah, se navadis, verjemi mi. kar pa se tice zunanjega izgleda, pa ti lahko zagotovim, da ko bos prijel ds/dsi/dsi xl v roko, bos navdusen nad samo obliko in dizajnom. zadeva zgleda zlo apple-ish, sploh v beli ali crni barvi, in ko je zaprta. no vsaj, vsi, katerim sem jaz pokazal moj crni ds lite, so bili vidno navduseni nad zadevo.

Dr_M ::




Ena slaba stvar so prstni odtisi :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mojsterleo ::

lepe slikce. cyclo pa scdstwo hehe. kako se kej obnese slednji? a pozre dost baterije v emulatorju?

Dr_M ::

Za GBA mislis? Ce cisto po pravici povem, ne igram GBA iger, se na Liteu sem jih sprobal parkrat (imam se EZ-V 3in1). :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gameboy igre na konzolah

Oddelek: Igre
262014 (1488) Machete
»

3DS se na Japonskem prodaja slabše od PSP-ja

Oddelek: Novice / Konzole
4313329 (12498) PrimozR
»

Nintendo 3DS izšel na Japonskem

Oddelek: Novice / Konzole
73896 (3429) St235
»

Nintendo 3DS bo zdržal od tri do pet ur, brez 3D še dlje

Oddelek: Novice / Konzole
104733 (4078) win64
»

CES 2011: Nintendo predstavil prihajajočo konzolo 3DS

Oddelek: Novice / Konzole
147473 (6283) Jst

Več podobnih tem