» »

iPhone 4 nekaj dni po začetku prodaje

1
2
»

Limit-sky ::

Keyser, a ti praviš da "there's no reception issues" za nokie?
Ti si isti kot S. Jobs.
There is no reception issues.

Keyser Soze ::

Limit-sky je izjavil:

Keyser, a ti praviš da "there's no reception issues" za nokie?
Ti si isti kot S. Jobs.
There is no reception issues.

So, če je signal res v kurcu.

Nikakor pa ne v takšni meri kot pri tvoji obsesiji. Je pa res, da boste hmal zgruntal, da je to nov feature.

SOS switch. Če presežeš podatkovni limit samo prst položiš na nevidni switch in povezave se prekinejo. Patentirat fantje, patentirat. :D
OM, F, G!

Limit-sky ::

Saj AT&T signal je v kurcu. Saj to vsi vemo.
Na unem videu od nokie E71 je AT&T, in na iPhonu je tud AT&T.

Pri dobrem signalu, kot je v Sloveniji, pa teh težav sploh ni. Niti na iPhonu. Problem je po mojem identičen, le da mi, ki ne maramo gestapo firm, malo bolj potenciramo applove napake, kljub temu, da pojma nimamo o čem se gre. Saj veš, da nazi firme ne smejo dobiti prevelik vpliv, ker to slabo vpliva na potrošniško družbo, ki je danes navajena odprtosti in prilagodljivosti uporabniku. Kako pa naj drugače ustavino to ekspanzijo. Sem pa že takrat, ko je apple začel redno brisati aplikacije iz iPhonov vedel, da bodo tudi drugi začeli z isto prakso.

Keyser Soze ::

Video Clearly Shows Antenna Defect on iPhone 4 Web Browser

Ne vem no. Po novih podatkih sodeč zadeva ni tako nedolžna, kot jo skušajo prikazat nekateri tule.

Upam da znaš boljše brat kot pa uporabljat sarkazem. Ker tole drugo te izredno baše.:)
OM, F, G!

Limit-sky ::

Tole je tipična Nokia fanboyevska izjava. Pokažeš mu video, kjer signal na nokiji evidentno pade na nič (0) črtic, pa še vedno trdi, da problem sploh ne obstaja. :) V navodilih piše, kako naj drži telefon, pa še vedno trdi, da problema sploh ni. Ne vem, a imaš tako sprane možgane, da ne vidiš linka ali kaj?

Pri Applu pa še user manuala ne znajo napisati, kekci.

ALT ::

keyser, ne bit tolk pameten no.. boris govori iz lastnih izkusenj, za razliko od tebe..

Keyser Soze ::

Limit-sky je izjavil:

Tole je tipična Nokia fanboyevska izjava. Pokažeš mu video, kjer signal na nokiji evidentno pade na nič (0) črtic, pa še vedno trdi, da problem sploh ne obstaja. :) V navodilih piše, kako naj drži telefon, pa še vedno trdi, da problema sploh ni. Ne vem, a imaš tako sprane možgane, da ne vidiš linka ali kaj?

Pri Applu pa še user manuala ne znajo napisati, kekci.

Položi prst na tisto Nokio, in položi prst na ajfona. Boš opazil kakšno razliko? Ti ne. Vsi ostali pa.

Če se ti zdi to normalno... Well, nuff said.

P.S.: Evo ti, spet tipična jabolčno religiozno ekstremistična naveza na delu.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

haiku ::

Ne razumem. Sam imam sicer Androida, ampak vseeno mislim, da bi se tule lahko razburjali kvečjemu uporabniki Apple telefonov, ne vem, zakaj vse ostale tako moti ena napaka na iPhonu?

Če vam naprava ni všeč, jo preprosto ne kupite. It's as simple as that.

Kupujte telefone, ki vam odgovarjajo, in pustite drugim pravico, da kupujejo telefone, ki njim odgovarjajo, kakršenkoli je že razlog. Stvar okusa.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Keyser Soze ::

@haiku
Sploh ni problem v tem. Naj kupi kar mu paše. Ma ne mi buč prodajat, da se to dogaja vsem telefonom, ko imaš vsak dan več novic o tem perečem problemu Appla.

Jebi ga. Kaj ga pa izpostavljajo tle kot neki super duper ultimativni stroj, ki povozi vse ostale. Pol pa faila pri osnovni nalogi, kot je sprejem signala.

Zdej pa lahko spet beremo naprej sarkazme s strani LimitSkyja, kot edini obrambni mehanizem, ki ga še "zna" uporabljati.
OM, F, G!

PrimozR ::

Keyser Soze je izjavil:

boris42 je izjavil:

iPhone4 ne izgublja zveze pa če ga držiš počez, spodaj, zgoraj, stiskaš, obračaš. To, da imajo operaterji zanič omrežja, ljudje kar hitro pozabljajo. V Ameriki je včasih dovolj, da se pred tvojo hišo za trenutek ustavi Coca-cola tovornjak, pa boš zgubil vse "črtice" na večino telefonih. Kot mi je nedavno rekel prijatelj, ki je dolga leta delal pri Motoroli: "Če bi mobilniki resnično kazali moč in čistost signala, bi na lestvici od 1 (zanič signal) do 10 (odličen signal) le redkokje prišel preko 3."

Dude, get a grip. For real. Sam par centimetrov višje te povozi en simple URL. Ja šit no.

P.S.: In ja, včeraj sem poizkusil še v eni vukojebini, kjer je signal še tako malenkost upadel na cajte. Iz 5 na 4 črtice. Nobene opazne razlike pri N900. Enako, naključno nihanje iz 4 na 5, brez na oko opazne razlike. Ampak religioznim frikom bolj težko kaj dopoveš. Ena taka zgodba tlele, kot da uletiš na "middle east" in jim skušaš dopovedat, da ni nobene množice devic v raju.:|

QFT! ^^

Limit-sky ::

Keyser, jaz ne bom polagal prstov na nokio niti na iphone.
Saj obstajajo videi ljudi, ki so to počeli. A ti še enkrat linkam? Res imaš sprane možgane do kraja, če niti videja nočeš pogledat, da bi se prepričal, da napaka obstaja tako pri Nokiji kot pri Applu. Isti si kot iPhone fanboyi, ki kljub dokazom na netu trdijo, da jim telefon dela OK. Lažejo sami sebi, izgleda.

Sem imel občutek, da bo apple končno naredil telefon s funkcijami, ki bi jih moral imeti že prvi iPhone, pa sem bil zgleda prehiter. Bo treba počakati na iPhone 5 ali 6, da bomo sploh lahko telefonirali.

Keyser Soze ::

Hm, a potem praviš da je problem identičen na Applih in pri Nokiah?
OM, F, G!

Limit-sky ::

Ja, pravim, da če držiš telefon "narobe" imaš problem s črticami tako na nokiji kot na iphonu. Saj ti videi to dokazujejo.

A ti praviš, da na nokiji ni teh problemov?

Če je pa problem identičen, pa nimam pojma, ker to še kekci v applu ne vejo. Pri nokiji so vsaj priznali in napisali to v navodila, kot se spodobi.

Keyser Soze ::



http://gizmodo.com/5575347/video-clearl...

Tole je pol dokaj slično? OK. Deal.

Sem sprobal na Nokii N900 in 6110 navigatorju. Pa ni bilo podobnih težav. Bom probal danes še na Xperii pa 5800. Enkrat v naslednjih dveh tednih pa še na novem ajfonu. Pa da vidim iz prve vrste, če zadeva res ni problematična oz. je to problem, ki se pojavlja pri vse telefonih.
OM, F, G!

Mr.B ::

Verjetno problem s proximity senzorjem že poznate :
http://discussions.apple.com/thread.jsp...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

djordjevic ::

Ne, to je ziher spet neko natolcevanje zlobnih apple-haterjev. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

Mr.B ::

Ne Apple skrbi, da ne bomo imeli višjih računov, ali pa skrbi za naše zdravje, tako da nas manj preseva, če nam že zaradi živcev jetra ne odpovedo:D. Samo to je spet zgodba, da ne znate pravilno držati telefona, its not the apple Way, če ga imaš pri ušesu, ga drugi ne morejo videti:))
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Limit-sky ::

Keyser, ti si pravi nokia-fanboy. S takim razmišljanjem ne boš prišel daleč. Treba je malo razširiti obzorja, malo pogledati čez meje đizs-nokie. Če imaš ti srečo, da imaš "dober" telefon, lahko unmu mail napišeš in mu povej, da se moti.

Meni je en uporabnik iPhona zatrjeval, da sploh nima problemov s signalom in da ima celo boljši signal!?!? Ampak seveda mu ne morem verjeti, ker je pravi apple fanboy in ne gleda na stvari realno. Samo malo pogooglaš pa vidiš koliko je tega crapa.
Verjetno je s tabo isto. Lahko ti kaže nič črtic ti pa jih boš videl 5. Če si ne moreš odstranit teh finskih očal, skozi katera gledaš telefone, pol je tud brezpredmetno debatirati s tabo.

Proximity sensor je pa itak en velik fail. Mar bi rešili kot drugi izdelovalci, ne pa, da se "duvajo" z nekimi tehnologijami, ki jih ne obvladajo.

Keyser Soze ::

Limit-sky je izjavil:

Keyser, ti si pravi nokia-fanboy. S takim razmišljanjem ne boš prišel daleč. Treba je malo razširiti obzorja, malo pogledati čez meje đizs-nokie. Če imaš ti srečo, da imaš "dober" telefon, lahko unmu mail napišeš in mu povej, da se moti.

Meni je en uporabnik iPhona zatrjeval, da sploh nima problemov s signalom in da ima celo boljši signal!?!? Ampak seveda mu ne morem verjeti, ker je pravi apple fanboy in ne gleda na stvari realno. Samo malo pogooglaš pa vidiš koliko je tega crapa.
Verjetno je s tabo isto. Lahko ti kaže nič črtic ti pa jih boš videl 5. Če si ne moreš odstranit teh finskih očal, skozi katera gledaš telefone, pol je tud brezpredmetno debatirati s tabo.

Proximity sensor je pa itak en velik fail. Mar bi rešili kot drugi izdelovalci, ne pa, da se "duvajo" z nekimi tehnologijami, ki jih ne obvladajo.

Ja revež bogi. S5 sarkazem? Kdo bi si mislil.:D

Če je Nokia jajc, to povem. Kot sem povedal pri N97, in pri kupu ostalih novejših Nokij. S svetlo izjemo N900, ki bi lahko bila še boljša. Ti, ti si rajši žile prerežeš kot da iskreno poveš da je Apple "ustrelil kozla".

Ampak, nič ne de. Ti kar še naprej vozi svoje sarkazme veselo naprej. Mi bomo pa gledali kako Apple odpravlja napake, ki jih baje sploh ni.

P.S.: Saj sem povedal. It's feature! Not a bug.
OM, F, G!

djordjevic ::

Če je govora o E71, se lahko oglasim tudi jaz. Z izgubljanjem signala nimam nobenih težav, jih je pa imel prijatelj (ki mi je tudi prvi povedal zato oz. polinkal na posnetek tipa s temi težavami). Kolegu so torej menjali, mislim, da, dve, potem pa je vzel E72, ki mu zdaj ok služi. In sploh ne vidim nobenega problema v tem, da se zajebi (hardverski ali softverski) priobčijo. Vsaka dodatna informacija je dobrodošla. Kot rečeno, moja nokia trpi za rahlim hreščanjem/brenčanjem v zvočniku, pa nimam glasnosti nastavljene niti na pol. Napaka? Definitivno. Ampak ali je nokia kdaj razglašala, da je 'tha ultimate foun'? Ne. In dejstvo je, če prenesem zadevo v avtomobilistične vode, da pri renaultu določene stvari požrem, ki jih pri BMW pač ne bi. Hvalabogu, da obstaja en ogromen bazen kritičnih uporabnikov applovih izdelkov. Če bi namesto teh bili sami nekritični zagovorniki ... Well, some bugs would truly be features.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

Tipično fanboyevstvo. Spremeniti temo. :)

Apple je ustrelil kozla z anteno in proximity sensor-jem. Cepci. Ultimate foun, kot ga razglašajo na vseh straneh je pa samo marketinška prijem, da bi privabili čim več cekinov iz žepov naivnih kupcev, ki jih ne manjka po svetu.

Se pravi, lahko sklepamo, da "there is no reception issue" z nokijami in appli, ker so tile videi vsi sfejkani???
Al so pa videi OK, pa vsi ti komentarji lažejo o realnem stanju, ker fanboyi pač nočejo priznati napake.

djordjevic ::

Ti bereš kaj, kar drugi napišejo ali samo goniš svoje?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Gregor P ::

Običajno on ne bere drugih komentarjev, ampak na žalost samo goni svoje:'(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Limit-sky ::

Se pravi, djordjevic, da je napaka kar opazna pri E71. Od štirih aparatov, o katerih govoriš so bili trije pokvarjeni. To je 75%.
Isto sklepam po številu postov, da se s polovico iPhonov ne da telefonirati.

In kaj so povedali tvojemu prijatelju, ki je dve nokiji reklamiral? Gotovo niso rekli, da naj drži telefon drugače.
Kaj so rekli glede signala? Me zanima zakaj se Apple ni potrudil z isto strategijo? Verjetno računa na svoje zveste privržence, ki jim tako ali tako sploh ni važna kvaliteta, ampak le shiny, belo ohišje s pogriženo jabko, ki sveti z oltarčkov.

EDIT: Pa da ne bo kdo rekel, da pljuvam amo po nokijah in applih. Na moji Spici, ko gledam film in držim telefon v roki, začne zvočnik ful slabše delat. Komaj, da kaj slišim. Če ga položim na mizo je sicer malo bolje. Najbolje pa je, če ga malo podložim. Moram v navodila pogledat, kaj priporočajo. Če pa ima kdo kak nasvet, pa na plano z njim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Limit-sky ()

djordjevic ::

Očitno je šlo za slab batch telefonov. Ampak meni ni izpod časti priznati, da lahko firma, katere izdelek trenutno slučajno uporabljam, zajebe. Še več, to povem na glas, da se razve in s tem (in a small way) pritisne na proizvajalca, da v bodoče takih napak ne bi delali. 8-) Kaj so pa povedali prijatelju, ki je imel težave? Hja, nič, tako dolgo so iskali rešitev, da so jo našli. Niso mu rekli, naj telefon drži drugače. >:D Pa še nekaj - če bi si res želel konstruktivne razprave, ne bi gonil sarkazma s temi oltarčki v en dan.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

Glede na lastne izkušnje nekega forumaša, ki je hodil po Japonski in dobro pozna njihovo kulturo, je evidentno, da apple samo s pomočjo oltarčkov v vsaki malo večji trgovini, enostavno premami kupce, da nabavijo nekaj, kar si sploh ne želijo. Niti ne vedo, da je njihov marketing samo zavajanje. Lahko je pa to seveda le kulturna razlika.

Samo poglej npr. flash. Apple oglašuje ultimate browsing experience, nikjer pa nimajo napisano, da Miniclip ne dela, pa za YT rabiš posebno aplikacijo itd.

Pa zgleda, da izguba signala ni povezana samo z AT&T, ampak je prisotna pri vseh iphonih. In spet bodo pometli pod preprogo in bo njihov marketing začel promovirati druge zadeve. Kot je bilo z wifi signalom na iPadu. Po netu še ni zaslediti kakšnega uradnega popravka. Na forumih pa se je kar naenkrat nehalo pisati o tem. Al se je zadeva sama od sebe popravila (!?!) ali pa je bil problem le pri parih uporabnikih, kar pa dvomim, glede na veliko število komentarjev tudi na tem forumu. Al pa da so oltarčke apdejtali. :D

Gregor P ::

Jaz delim s teboj moje življenjske izkušnje (in logično da povsem subjektivne izkušnje, mnenja, komentarje), ti pa takole:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Limit-sky ::

Gregor, jaz se ti opravičujem, če sem kakšen osebni podatek razkril. Daj mi drugič na ZS, ker predvidevam, da če v temi objaviš, da nimaš kaj skrivati.
Me pa že od vsega začetka ful zanimajo tile oltarčki, ki si jih opazil na japonskem. A imaš kakšno slikico ali kakšen link, da si jih bolje ogledam, če imajo kakšen small print kje na strani. Lahko tudi na ZS. :)
Sicer nimam razloga, da ti ne bi verjel, ampak me tako firbec matra, da je kar joj. Pa tudi drugim forumašem lahko približaš applovo strategijo trženja, da ne bo treba samo ugibati.

Aja, pa daj raje res na ZS, ker te bodo brisali zaradi osebnega obračunavanja.

djordjevic ::

Mogoče je mislil tole (še najbliže pojmu oltar):

http://www.google.si/imgres?imgurl=http...

Čeprav, meni se ne zdi nič posebnega.
No grave is deep enough to keep us in chains.

PrimozR ::

Limit-sky je izjavil:

Proximity sensor je pa itak en velik fail. Mar bi rešili kot drugi izdelovalci, ne pa, da se "duvajo" z nekimi tehnologijami, ki jih ne obvladajo.

In kako točno bi po tvojem sakrastičnem mnenju to rešili?

Pa totalno najedaš s sarkazmom.

Limit-sky ::

djordjevic, nimam pojma, kaj je mislil, zato ga pa sprašujem.
Mogoče bo tebi razkril skrivnost, ker tole kar si ti linkal ne more biti to, ker ni polno tinejdžerjev okoli pa še čisto nič "kulturno drugače" ne deluje kot evropske trgovine.

PIPI, tako kot ima rešeno spica. Pri spici še ni nihče jamral zaradi proximity sensorja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Limit-sky ()

djordjevic ::

Samo, kaj, pri belcebubu, imajo zveze tisti famozni oltarčki s porodnimi težavami iPhona 4 in obupnimi poskusi reševanja le-teh? Brez sarkazma, prosim.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

djordjevic, vidiš zdaj, ko ti ni gregor razložil. Naj ti razloži ali pa linka, ti bo takoj jasno kakšne veze imajo. Jaz ne bom, da ne razkrijem kakšne njegove občutljive informacije.

Pa zdaj smo OT. Gregor ve vse podrobnosti, jaz pa nimam razloga, da mi ne bi verjel.

djordjevic ::

OK, mislil sem, da bomo razdrli kako pametno, pa vidim, da je vse skupaj bolj eno trollanje. Imam pametnejše delo. Over & Out.

lp, D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

djordjevic, jaz gregorja prosim za link že par tednov, ampak on kar tera svoje naprej. Samo pove, da je zagotovo tako, ko pa bi rad videl vsaj en link, pa me ignorira. Sem mislil, da boš ti imel več sreče.
Če da gregor link, ti ga isti trenutek prilepim.

Gregor P ::

Da se vrnemo nazaj na temo:)

Apple hiring iPhone antenna engineers for some reason

Se kdo javi?



Dodatek oz. nova funkcija v posodobitvi programske opreme:P



P.S.: sicer naj bi jih uradno zaposlevali zaradi tega.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

shadeT ::

HAHAHAHHA gregor slika zmaga :))))))))))))

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Limit-sky ::

Sem vedel, da niso sposobni napravit updejta za anteno. Samo sprenevedanje spet. Zato pa rabijo inženirje, kekci. :)):)):))

PrimozR ::

Resno, najedaš. STFU please.

Keyser Soze ::

This is the BS the Apple Store will tell you about your iPhone 4 reception issues

Sam še po kokice laufam, se usedem in berem. To je iz dneva v dan boljše.:D
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Pa saj se sploh ne pogovarjamo o tem, kdo je boljši? Ali?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

techfreak :) ::

Seveda ne, pogovarjamo se o tem kateri telefon ima več napak.

Gregor P ::

Ne; pogovarjamo se o tem, kako ukrepa neko podjetje ob takšnih in drugačnih napakah ter nadalje, kako o tem ustrezno informirajo, ravnajo s potrošniki ipd.:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Limit-sky ::

"Ne; pogovarjamo se o tem, kako ukrepa neko podjetje ob takšnih in drugačnih napakah ter nadalje, kako o tem ustrezno informirajo, ravnajo s potrošniki ipd."

techfreak, če ne slediš temi si si sam kriv. :)
Mi se že ves čas pogovarjamo le o tem. Naj ti citiram enega izmed postov v celoti: :)

FRUIT LOGO TOYMAKER
:))

Gregor P ::

Meni se zdi naravnost posrečeno:) ... to ima bolj zveze z umetnostjo izražanja, kot pa da gre v tem primeru slučajno za neko podjetje Apple; sem mislil, da se razume;)

P.S.: in pa ne smem/smeš tega pripisati meni, ne bi bilo pošteno do avtorja ker gre za citat iz povezanega članka komentarja pred menoj.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bel iPhone šele prihodnjo pomlad

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
175804 (4861) Jst
»

Apple priznal - programskega popravka za anteno ne bo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6818217 (14918) 49106
»

Apple: kriva je formula (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6915043 (11574) Mr.B
»

Prispel je iPhone 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
34785002 (74191) Bor H
»

Apple išče strokovnjake za antene

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
389121 (7712) MasterBlaster

Več podobnih tem