» »

Proizvodnja novega iPhona 4 stane 188 dolarjev

1
2
»

bluefish ::

kmetek je izjavil:

kupci iphonov so budale, daš 600EUR jao.

in ne, nihče ne kupi pri nas htc desire za polno ceno, če jo jo morda na mobisvetu za 430EUR, drugače pa je razpon od 190EUR do cca 340EUR, odvisno od paketa.
Bodimo fer. Tudi iPhone v vezavi preko operaterja ni 600$ ampak od 200$.

MacQ ::

Ja, ker v naročnino seveda ni zajeto tudi obročno odplačevanje tistih ostalih 400 EUR. Ker živimo v pravljični deželi. :D
The sound of the ocean is dead, it's just the echo of the blood in your head.

nekikr ::

kupci iphonov so budale, daš 600EUR jao.


Se povsem strinjam. Ampak a si sploh predstavljaš kakšne budale so šele tisti, ki kupijo uza isti denar Nokio N97 recimo. Ali kakšno HTC skropucalo za isti ali celo višji znesek. Da ne omenjam tistih, ki kupijo kaj za 400EUR, ko pa bi lahko dodali 100EUR in imeli iphone 3G, ki poseka "konkurenco" za 400EUR.

Res je lepo biti budala, če imaš dobro in poceni stvar zaradi tega.

T-h-o-r ::

haha koga sploh boli kurac za apple
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

nekikr ::

Očitno tebe, ker pišeš v tej temi?

Gregor P ::

Samo ne mi omenjat Nokie N97 ker mi bo padla tema na oči:)) ... Apple je šele sedaj presegel moj nivo kritičnosti, ki sem jo imel do "Nokiinega paradnega konja" od vsega začetka; predvsem kot že rečeno zaradi njihovega (Applovega) neprimernega odziva na napako/-e:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

nekikr ::

Odziv je res katastrofalen, prav tako kot je bil pri iPadu. V bistvu težko verjameš, da si upajo kaj takega poslat v javnost. Je pa po drugi strani res, da so mediji in določeni "ugledni" (khm, khm) novinarji zgodbo napihnili in jo predstavili kot da je telefon primeren samo za metanje v parlament (če zmanjka granitnih kock recimo). Ko pa malo bereš po spletu vidiš, da gre bolj kot ne za programsko napako, ki bo, tako obljubljajo, rešena z naslednjo posodobitvijo, ki bo glede na pretekle izkušnje, prišla kmalu. Torej: odziv na "napako" katastrofalen, ob tem, da je sama napaka potencirana do skrajnosti.

In ja: Nokia N97 - to pa dejansko je primerno samo za metanje v parlament ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Limit-sky ::

Kako boš metal iPhone v parlament, če se razbije že pri padcu z enega metra. Tam bi bilo več stekla od iPhonov kot od oken. :D

Sploh ne razumem, kaj se dogaja s tem applom? Kaj je že bilo s tistim izgubljajem wifi signala na iPadu? A so zrihtali, al so samo pospravili pod preprogo in spet terajo naprej svoje marketinške fore? A ima kdo kak link?
Narobe je to, ker noben ne govori več o tem in potem vsi mislijo, kot da so zadevo poštimali in spet na veliko kupujejo polizdelke. O napakah bi morali govoriti in pisati nonstop, dokler jih ne popravijo.

mmorph ::

@KaRkY
Kakorkoli obračaš, to da si lastiš mobilca za 600EUR nikakor ne pomeni da si bogat. To trditi je blesavo (brez zamere kakopak)...

@LordPero
Precenjeni? Po čem zdaj to? Če gledava HW se nekako moram strinjat. Če gledamo OS, spoliranost in morje aplikacij... se nikakor ne strinjam da je zadeva precenjena. Prodaja se tudi uporabniška izkušnja, kar ima Apple spet dodelano. Tole trdim samo za iPhone, ker ostalo sem premalo uporabljal.

@kmetek
Govorimo o dveh različnih stvareh. Nekaj je redna prodajna cena nekaj je pa cena ob vezavi. Kakšne so cene za HTCje v redni in razpon le-teh sem napisal že par objav višje.

@MacQ
A pri ostalih brandih pa ni ti. "obročnega odplačevanja" vštetega v ceno paketa? Pogodbene kazni ob predčasni prekinitvi pogodbe (ali lepše sorazmerni znesek ugodnosti) so povsod ob vezavi z razlogom.

Drugače pa Apple prodajni rezultati govorijo svoje. Tako iPad kot iPhone 4 so dobesedno hvale vredni kar se tega tiče. Če vam gre pa v nos, da služijo $$ zaradi svoje uspešne ekipe... na drevo in jokat fantje ;)
blog @ http://ownz.si

KaRkY ::

mmorph je izjavil:

@KaRkY
Kakorkoli obračaš, to da si lastiš mobilca za 600EUR nikakor ne pomeni da si bogat. To trditi je blesavo (brez zamere kakopak)...


Ni nobene zamere. Nekdo ki komaj načoha denar da si kupi mobilca za 600€ res ni bogat nekdo pa ko ta denar brez problema da pa je za veliko večino ljudi bogat. Moraš pomislit da v SLO živi 2 000 000 ljudi od tega ima mogoče 20 000 ljudi telefon nad 400€ potem 200 000 od 200€ do 400€ ostali pa pod 200. To pomeni da je 600€ okoli 3x cena povprečnega telefona. To bi lahko nekdo reko da je že statusni simbol.

Prosim ne me preveč napadat glede številk to so številke ki se mi zdijo primerne glede na to kar vidiš na cesti:) Če ma kdo točne številke se zveseljem popravim.
When you look long into an abyss, the abyss looks into you

huelz ::

Ja in spet mamo frustracije ljudi, ki primerjajo ceno iPhona s povprecno slovensko placo. Ga pac ne kupis, kje je problem? Zavist? :))
To, da si lahko privoscim takle gadgete se ne pomeni, da imam prevec denarja.
Za graficno dat podoben denar ni problem? Kaj pa za avto par deset tisoc evrov? Stanovanje/bajto? Jadrnico?
Ne glejte vse samo skozi svojo denarnico (sploh ce je prazna) pa puste veselje tistim, ki se ne ozirajo na take debilizme.

Edit typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()

bluefish ::

Pri tehnologiji denarni status ne igra vedno glavne vloge in so tovrstne primerjave tukaj izven konteksta.

kmetek ::

bluefish je izjavil:

kmetek je izjavil:

kupci iphonov so budale, daš 600EUR jao.

in ne, nihče ne kupi pri nas htc desire za polno ceno, če jo jo morda na mobisvetu za 430EUR, drugače pa je razpon od 190EUR do cca 340EUR, odvisno od paketa.
Bodimo fer. Tudi iPhone v vezavi preko operaterja ni 600$ ampak od 200$.


pri nas?

M-XXXX ::

Ni nobene zamere. Nekdo ki komaj načoha denar da si kupi mobilca za 600€ res ni bogat nekdo pa ko ta denar brez problema da pa je za veliko večino ljudi bogat. Moraš pomislit da v SLO živi 2 000 000 ljudi od tega ima mogoče 20 000 ljudi telefon nad 400€ potem 200 000 od 200€ do 400€ ostali pa pod 200. To pomeni da je 600€ okoli 3x cena povprečnega telefona. To bi lahko nekdo reko da je že statusni simbol.

Verjemi, da ima kar krepko več ljudi kot 20k telefon vrednosti nad 500-600€. In tak telefon privoščit si niti ni nek velik denar. Daš ene 300-400€, skleneš vezavo in imaš telefon za 500-600€. Čez 2 leta omenjeni telefon prodaš, dobiš za njega 150-200€, dodaš ene 200€ in imaš spet telefon za 500-600€. Kar pomeni, da imaš praktično na letni ravni 100€ stroškov, kar si lahko privošči skoraj vsak. Pravzaprav je najbrž že v povprečju račun za telefon na Slovenca višji od 100€ letno... (tisti ki uporabljajo telefonijo).

MacQ ::

mmorph je izjavil:

A pri ostalih brandih pa ni ti. "obročnega odplačevanja" vštetega v ceno paketa? Pogodbene kazni ob predčasni prekinitvi pogodbe (ali lepše sorazmerni znesek ugodnosti) so povsod ob vezavi z razlogom.

A sem kje napisal kaj drugače?
The sound of the ocean is dead, it's just the echo of the blood in your head.

BALAST ::

Lahko je nevoščljivost tista, ki žene potrošnika v nakup tako luksuznega telefona, lahko pa tudi želja zadnjem trendu, ali pa celo zaradi potrebe po multimedijski vsebini in sami hitrosti le te.

Zdaj ko je mobilni internet v razmahu, je sama vrednost naprav, ki lahko hitro prenašajo podatke mnogo večja, kot pred leti.
Apple je pač dobro zasidrano podjetje, ki da veliko na zunanjo podobo, vendar ker vsak umetnik ceni svojo kreacijo višje kot je vrednost samega dela in materiala, potem je lahko tudi vrednost pametnega telefona po želji.

Sam ostajam pri 5let stari Nokia 6230, pa čeprav sem se letos že ogreval za pametnega BlackBerry, Samsung ali SonyEricson, sem ugotovil da ne rabim take povprečne univerzalne naprave, ker že vse kar podpira imam na drugih napravah.

mmorph ::

@MacQ
Si. Če se pa strinjaš pa super ;)

@kmetek
Delaš napačne primerjave. Preberi še 1x ali 2x vse kar smo napisali in boš mogoče celo dojel zadevo.
blog @ http://ownz.si

neonX ::

js osebno je izjavil:

Limit-sky je izjavil:


Sem mislil, da spada med tiste, ki so hodili po Japonski.
Po besedah enega forumaša, ki je bil na japonskem, je tam res katastrofa. Tam se iPhone prodaja samo zaradi teh Apple oltarjev, ki so nameščeni v vsaki malo večji trgovini. Saj ni čudno potem, da tudi japonci, s totalno drugačno kulturo, kupujejo iPhone. Hello, Kitty telefoni so v močnem zatonu, kar je prav žalostno.

Niti ne. Sicer ima iPhone tam 70 % smartphone trga (z približno 2,3 miljona prodanih telefonov), pa japonci raje kupujejo preklopne dumbphone. Še en podatek, Docomo prodaja Symbian telefone z svojim UI-jem, kar jih uvrsti v dumbphone market. Prejšnje leto je bilo prodanih okoli 15 milijonov naprav, pa to predstavlja le majhen del trga...

ON: Drugače pa svaka čast Apple marketingu.


V prihodnje preveri podatek, da ne boš pisal neumnosti. Apple je prodal 50 mio iPhone tel. do 8 aprila 2010.

Vir: http://techcrunch.com/2010/04/08/apple-...

ALT ::

neonx, ce se ze hoces kregat, raje preveri, ce sploh razumes kaj so napisal..

MacQ ::

mmorph je izjavil:

@MacQ
Si. Če se pa strinjaš pa super ;)

Kje pa?
The sound of the ocean is dead, it's just the echo of the blood in your head.

mmorph ::

@MacQ
Zgoraj.
blog @ http://ownz.si

Stark ::

Seveda tu ni podatka, da iPhone delajo na kitajskem. Kitajski predsednik je velik fan iPhone zato Apple ne plačuje delavcev, ki delajo iPhone ampak komunistični partiji zastonj deli telefone. Telefone po svetu pošiljajo v čolnih iz banana, ki jih upravljajo pingvini in zato ne plačujejo za logistiko. Novica vas zavaja, ker Apple ne naroči par milijonov kosov in ne dobi popusta. V Severni Koreji proizvajajo določene dele, kjer je ljubljeni vodja zadovoljen zgolj z dobavo novih filmov. Seveda Apple ne plačuje davka, ker je Obami všeč Jobsov puli. Apple tudi ne plačuje svojih serviserjev, tehnične pomoči in ostalih zaposlenih.

Vidite s takim poslovnim modelom bi lahko iPhone stal samo 200$ pa Steve Jobs pobere ostalo zase. Svinja kapitalistčna!

Limit-sky ::

Kak bi šele bli poceni, če bi Android naložili namesto iOS?

KaRkY ::

@heulez
Če je to letelo na mene si se krepko zmotil jaz nimam nobenih frustracij. Pa še jaz si ga lahko privoščim tako da ni nobene zavisti. V primeru da to ni letelo na mene se opravičujem.

@M-XXXX
A maš kake podatke o telefonih v SLO ker kolko jaz vidim na cesti nima tolko ljudi pametne telefone?
When you look long into an abyss, the abyss looks into you

murmur ::

mmorph je izjavil:

@KaRkY
Ne, nimam veliko denarja...tudi meni ni 600EUR drobiž. Navezuje se na trditev, da apple cilja na bogate, kar oseba ki si lahko privošči tel za 600EUR definitivno ni.


A te lahko vprašam za kakšno namembnost ti služi? Torej kaj ti konkretno nudi več kot telefon za 1/10/20 eur?

MacQ ::

mmorph je izjavil:

@MacQ
Zgoraj.

Nič ne vidim.
The sound of the ocean is dead, it's just the echo of the blood in your head.

mmorph ::

@Limit-sky Android? hehe... čar vsega je iOS. @murmur Služi mi v osnovni seveda za klicanje nato sms. Naprej pa za službo (exchange, dokumenti, dostop do strežnikov), prosti čas (gps tracking, glasba, wp itd). Kaj konkretno nudi več -> Google it in si lahko narediš primerjalno tabelo za telefon ranga 1/10/20 EUR. ;)
blog @ http://ownz.si

murmur ::

mmorph je izjavil:


@murmur
Naprej pa za službo (exchange, dokumenti, dostop do strežnikov)


Ok, to me je zanimalo.

M-XXXX ::

@M-XXXX
A maš kake podatke o telefonih v SLO ker kolko jaz vidim na cesti nima tolko ljudi pametne telefone?

Konkretnih žal ne, le take na "uč". Vendar, da ima le vsak 100 slovenec telefon višjega razreda? Kar nekako ne morem verjet. Že Iphonov je ziher vsaj 5000 v sloveniji, pa sem prepričan da jih je več. Da ne pozabimo potem na vse Nokie, Samsunge, Sonyericsone in podobne... In prideš takoj na številko 20k in več...

KaRkY ::

@M-XXXX
Možno da jih je 20k-30k vendar je to še vedno peščica proti uporabnikom navadnih telefonov. Iz tega potem tudi sklepam da je telefon višjega ranga kot ene vrste statusni simbol.

Pa pri veliki večini, ki jih jaz poznam pa imajo taki telefon, če ga vprašaš zakaj so odgovori v stilu:
-hmmmmmmmmmmmmm nevem
-ker je lep
-ker je android(en kolega ga ma zato ker je android)

To je potem za mene izkazovanje statusa.
When you look long into an abyss, the abyss looks into you

shadeT ::

Pač napačne sprašuješ...Jaz imam N900 ker sem za računalnikom zelo malo zaradi obveznosti, s telefonom pa ko sem na poti delam lahko "vse".

OFF: ker je maemo haha :)

@M-XXX z vezavo...no ja pač nekateri to še delajo, jaz menjam telefon na pol leta, ko pride boljši. Samo trenutno ne bom menjal, ker ne grem na symbian več nazaj (N8) + ni tipkovnice fizične, zato bom ostal do N9 na N900. Tako da vezava...2 leti isti telefon, če si že privočiš najbolši telefon, si ga verjetno z razlogom, in ko pride nov imaš nov razlog da menjaš, ker je verjetno tudi boljši. Vsaj pri meni je tako.

Zgubim pa dosti denarja vsak mesec na telefonu. N97 sem kupil za 600, al celo še več? Ne spomnim se, prodal sem za 220, 250 z veliko opreme. Imel sem ga pa 6 mesecev se mi zdi...kruto, ampak to je drag luksuz.

MacQ ::

M-XXXX je izjavil:

@M-XXXX
A maš kake podatke o telefonih v SLO ker kolko jaz vidim na cesti nima tolko ljudi pametne telefone?

Konkretnih žal ne, le take na "uč". Vendar, da ima le vsak 100 slovenec telefon višjega razreda? Kar nekako ne morem verjet. Že Iphonov je ziher vsaj 5000 v sloveniji, pa sem prepričan da jih je več. Da ne pozabimo potem na vse Nokie, Samsunge, Sonyericsone in podobne... In prideš takoj na številko 20k in več...

Vsaki stoti slovenec je 20.000 ljudi!
The sound of the ocean is dead, it's just the echo of the blood in your head.

BigWhale ::

A nad gostinci tudi jamrate? Njihove marze so precej vecje kot Applova.

1.5 EUR za kavo v gostilni??? V trgovini lahko kupis 100 gramov kave za tak dnar!!!

Stark ::

Pa pozabil si na čaj. Ena škatla čaja staje v trgovini toliko kot en čaj v lokalu. Bojkotiramo lokale! Le kaj si drznejo! Kar kličejo po novi komunistični revoluciji!

M-XXXX ::

Vsaki stoti slovenec je 20.000 ljudi!

Ja, kaj sem pa jaz drugega napisal?

Možno da jih je 20k-30k vendar je to še vedno peščica proti uporabnikom navadnih telefonov. Iz tega potem tudi sklepam da je telefon višjega ranga kot ene vrste statusni simbol.

To je res. Vendar ne smeš takoj zavreči možnosti, da nekateri tak telefon dejansko potrebujejo in uporabljajo. Sam sem že tak, da me telefon spremlja skozi. In prav tako ga skos uporabljam. Od klicev (cca ene 800-900min mesečno) do SMS/MMS (cca 700mesečno), do neprestane povezanosti na internet, GPS, beležke, word dokumenti, športne aplikacije ki prav tako uporabljajo GPS, predvajalnik glazbe, predvajalnik videa,...

@M-XXXX z vezavo...no ja pač nekateri to še delajo, jaz menjam telefon na pol leta, ko pride boljši.

Hehe, saj jaz sem isti ja. Hotel sem le poudarit, da zadeva ni niti približno draga kot jo bi nekateri hoteli predstaviti. Je pa res, da je treba mal počakat pa lahko zelo poceni čez prideš...

KaRkY ::

Jaz nisem govoril o the vezavah ampak da daš 600EUR iz žepa takoj ne preko kakih kreditov in podobno. Ja res je da eni mogoče rabite taki telefon ampak koliko je takih ko res brez njega nebi mogli zelo malo. Če se vredu organiziraš lahko maš tel. račun tako kot jaz 10EUR od tega 5EUR naročnina(Seveda tu ne govorim o ljudeh ki uporabljajo tel za poslovne namene ampak o normalnih uporabnikih). Telefon je za mene še vedno uporabn samo za to da nekoga pokličem pa se zmenim kje sedobima na pivu ali pa pošljem SMS kdaj pa kje. Vse ostalo je samo za igračkanje in mam zato druge naprave ki so bolj primern temu(GPS, Laptop, Fotoaparat itd.).

Zaradi tega je telefon kjer dejansko daš 600EUR za njega statusni simbol, ker tisti ko to rabijo so ponavadi zelo zaposleni poslovneži in njim ni problem dat 600EUR ostali pa po večeni tega nerabimo in je taki telefon simbol finančnega premoženja.
When you look long into an abyss, the abyss looks into you

huelz ::

No, zaenkrat se nimam nekih hudih stroskov zarad telefona (pa uporabljam zaenkrat 2, enga privat in enga sluzbeno).
Moram pa bit 24/7 dosegljiv, tako prek telefona kot prek mejla (support), tko da meni definitivno prav pridejo vsi zadnji bonboncki.

M-XXXX ::

Telefon je za mene še vedno uporabn samo za to da nekoga pokličem pa se zmenim kje sedobima na pivu ali pa pošljem SMS kdaj pa kje. Vse ostalo je samo za igračkanje in mam zato druge naprave ki so bolj primern temu(GPS, Laptop, Fotoaparat itd.).

No vidiš, enim eno bolj paše enim pa drugo. Vsaj meni ne odgovoraja, da bi skos naokoli prenašal fotič z opremo, ki tehta cca 3-4kg in je vrednosti okol 2000€. Prav tako mi ne ustreza prenašat GPS ki je tako počasnejši od GPS-ja v telefonu, da ne omenjam, da na njem nimam možnosti nasneti naprimer Sportypal-a. Imam pa 3 laptope doma, pa sem ga nazadnje vzel samo ene pol leta nazaj, ko sem ga nesel ne piknik, da smo preko njega imeli muziko:D

Limit-sky ::

Huelz, za to kar ti praviš, dobiš telefon za 100 EUR z androidom, ki ti omogoča prav to. Zakaj bi dajal 6x več denarja, potem še pa izveš, da ga moraš držati "drugače", če hočeš klicat.

KaRkY ::

@M-XXXX
Ja to je res da enim to paše ampak a to rabijo je pa druga stvar. Ogromno ljudi ki ima taki telefon ga ne rabi ampak ga hoče met zaradi razlogov, ki so meni neznani in nerazumljivi. Jaz tudi ne nosim fotoaparata vedno zraven ampak samo takrat ko vem da ga bom rabo. Pa fotoaparat za normalnega uporabnika ne pride 2000EUR ampak dobiš spodobniga za 300EUR. Laptop jaz tudi redko nesem zraven kupil sem si pa ga samo zaradi faxa, ker so tam računalniki iz prejšnega stoletja(dobesedno), pač ga vzamem zraven ko vem da ga bom rabil. GPS pa tudi nevem kje bi ga drugje uporabljal kot v avtu, ker če grem kam peš mi je prav fajn če se zgubim pa se potem iščem še z avtom ga velikokrat ne vzamem zraven(če grem na fun ride brez cilja).

Ampak za napreve kot sta GPS in Fotoaparat ne dajemo 3-6 kratne cene spodobne naprave to se dogaja po večini samo pri avtih, telefonih in računalnikih.

@heulz
Lepo tebi če ti prav pridejo ampak potem je vsaj 10 takih ko majo to zato, ker je cool in ker je to zadnja moda.
When you look long into an abyss, the abyss looks into you

huelz ::

@Limit-sky
Telefon za 100 eur ni dost.
Mam HTC Touch Pro2 (zarad tipkovnice), ker je na touch skrinu se zmer mi muka pisat mejle/smse (se da prezvet sicer) pa Omnio i900, ki je dobesedno sranje (pocasna, skrin ne deluje vec ok).
Razmisljam o HTC Desire kot zamenjavi za Omnio (fajn je velik zaslon oz. resolucija vsaj 480x800) al pa pac iPhonu (sploh, ker bomo mel po novem se nek development za iPhona in iPada).
@KaRkY
Sploh pa, neki posplosujes spet, pa kaj ce ima vecina to samo zaradi tega ker je cool in zadnja moda?

Se enkrat, ko bo obema jasno, da vsi ne gledamo na to, da bomo dal 6x vec za eno stvar al pa zato da smo super duper kul, ampak mamo dejansko tud neki od tega.
Drugi pa pac ne, pa kaj? Ce lahko, zakaj ne. Nek se vidi razkos :))

MacQ ::

M-XXXX je izjavil:

Vsaki stoti slovenec je 20.000 ljudi!

Ja, kaj sem pa jaz drugega napisal?

Dejansko si prav napisal, samo se tega nisi zavedel.

Oziroma drugače povedano: nisi verjel, da ima SAMO (!!) vsaki 100 slovenec telefon, potem pa si napisal točno to.

;)
The sound of the ocean is dead, it's just the echo of the blood in your head.

M-XXXX ::

Oziroma drugače povedano: nisi verjel, da ima SAMO (!!) vsaki 100 slovenec telefon, potem pa si napisal točno to.

Hehe, ne ne sem kar prav napisal in mislil, samo ti si narobe razumel. Jaz še zdaj trdim/mislim, da nima samo 20 000 ljudi v sloveniji telefon najvišjega razreda, oziroma vsak stoti. Ampak mislim da jih ima več, recimo vsak 75., ali pa vsak 50.

MacQ ::

Ne vem. Lahko bi se interpretiralo tako in drugače.
The sound of the ocean is dead, it's just the echo of the blood in your head.

KaRkY ::

@heulez
Saj sem napisal da enim pride prav ampak takih je malo.
When you look long into an abyss, the abyss looks into you

SoulReaver ::

Iphone gor al dol, Steve Jobs je genij! Fabriko elektronike je praktično spremenil v religijo in kupce teh izdelkov v vernike. On je seveda bog oz. če ne bog pa vsaj mesija. CAR!
Do Jobsa lahko gojim samo spoštovanje, o kupcih applovih izdelkov pa lahko mislim samo kar si mislim o vseh zagretih vernikih drugih religij, torej ne dosti.

Ampak res, kaj se zavedate vse veličine genija Steva Jobsa? Še L. Ron Hubbard bi se lahko veliko naučil od njega...

techfreak :) ::

kar si mislim o vseh zagretih vernikih drugih religij, torej ne dosti.

Kakšna religija? Potem so tudi Sony, Acer, HP, LG, Linux, Microsoft, Adobe, ... religije.

Samo zaradi tega, ker nekdo uporablja nek produkt še ne pomeni, da je vernik.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti: iPad Pro, iPhone 6S, nove ure, WatchOS 2, iOS 9 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10632620 (21541) Furbo
»

Applova predstavitev - iOS 5, iCloud, iPodi, iPhone 4S (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12436408 (30800) Lonsarg
»

Poleti manjša različica iPhona, brezplačen MobileMe?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
359864 (7890) Limit-sky
»

Proizvodnja novega iPhona stane 179 dolarjev

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
354528 (3094) Ziga Dolhar

Več podobnih tem