» »

Ruckus - wireless - prosim za pomoč

Ruckus - wireless - prosim za pomoč

Jure0 ::

Pozdravljeni!

Včeraj sem nabavil Ruckus paket, sprejemnik in access point za en tv. TV deluje brez težav, razen tega, da moreta škatli bit na začetku čisto skupaj, da se spoznata - ološ.

Težava je, da se ne morem NIKAKOR priklopiti na ruckus preko web browserja na IP 192.168.0.1 ali kaj že je, poleg tega ne morem nastaviti wi-fi. Namreč, prenosni računalnik mi najde omrežje (povezavo) od Ruckus W54nekaj...nato se notebook poveže, nato pa napiše: no internet access ali no network access, kljub temu, da je povezan.

Prosim, če se komu sanja, kje bi lahko bila napaka (ali na prenosniku ali na Ruckusu) naj mi prosim napiše? Je mogoče še treba kaj nastaviti na Ruckusu? Kak naj kaj nastavim, če pa se ne morem na njega connectat.

Moja situacija pa je taka: imam beli Iskrin modem z anteno, nanj je priključen žični router za sosednje računalniku, ruckus je, seveda, v tretjem izhodu, in to je to. Router dela brezhibno, siol tv dela brezhibno, internet wireless pa ne, kljub temu, da ga prenosnik najde.

Hvala za pomoč!

Lp

jRk0 ::

ip od ruckusa je imo 192.168.1.1 mors se pa konektat na njega, pa tam omogocit internet preko wirelessa, po defaultu je net izklopljen, ja. samo sem kake 2 leti nazaj to delal, tak da sem pozabil kak tocno je postopek
You fuck up once, you loose two teeth.

Yacksy ::

Kaj maš to za eno Ruckusovo dostopno točko, 2811 ali 2825?

Kolikor razumem malce zmeden prvi post mislim, da hočeš imeti internet + IPTV na Ruckusu. Ta varijanta je možna samo na Ruckus 2825, 2811 podpira samo eno ali drugo.
Shit happens


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPTV in WLAN na RUCKUS 7811+7111

Oddelek: Omrežja in internet
195012 (4215) CyberDuck
»

ROUTER in signal (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
518217 (7728) Frenckie
»

AMIS Ruckus Wireless MediaFlex

Oddelek: Omrežja in internet
4914080 (7465) galex4
»

Siol TV brezžično do prenosnika

Oddelek: Omrežja in internet
3110124 (6913) trnvpeti
»

siol tv brezžično

Oddelek: Omrežja in internet
73184 (2803) Yacksy

Več podobnih tem