» »

Need for speed - Hot Pursuit

Need for speed - Hot Pursuit

1
2
3

Tilen ::

Mene je pa tale Hot persuit 2 navdušil. Prvi vtis je po dolgem času zelo dober. Definitivno pa k temu pripomore tudi to, da mi je bil zadnji Hot Persuit (1) tudi med boljšimi iz serije NFS. Uporabniški vmesnik je končno prijazen in enostavno deluje tako kot treba. Grafika je tipično NFS-jevska tako kot tudi poškodbeni model. Glasbena podlaga primerna, efekti so dobri. Res navdušen. Ni pa to seveda simulacija.


MAX detail z C2D (3Ghz) in GTX 470 ter 4GB DDR2 deluje bp na 1920x1200.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

AlesLJ25 ::

Mene samo zanima kje so kakšne nastavitve za grafiko..pod setings so samo 4 opcije !!!

PARTyZAN ::

Še en kup dreka iz EAjevega tekočega traku.

pol3ni ::

Ali ima še kdo težave z nastavljanjem tipk.V sam meni za nastavitev tipk normalno pridem,lahko tudi spremenim vse po želji,ampak ko je zadevo treba shranit oz. da bi prišel nazaj v igro ne gre.S tipko esc se mi samo pomika po meniju nazaj v igro pa noče.
LP

thebaloh ::

AlesLJ25 je izjavil:

Mene samo zanima kje so kakšne nastavitve za grafiko..pod setings so samo 4 opcije !!!

Js sem tudi samo te opcije najdu, mislim da je to vse nič posebnega......

69charger ::

A ma še kdo težave da se mu ponoči sprednje luči pri avtu ugašajo in prižigajo,skoraj nemogoče zvozit kakšen race kjer maš časovne pribitke.

pol3ni ::

Ja saj to je problem ker ne moreš nastavit tipk.Kar poglej v nastavitvah, če imaš za gas puščico za naprej je isto tudi za luči.In ko tiščiš na gas svetijo,ko ga spustiš ugasnejo.Probaj med igro parkrat pritisnit na gas in boš videl da se luči ugašajo in prižigajo.Rešitve še nisem našel

$%&/() ::

Meni vse dela normalno, na živce mi gre edino, da ne moreš nastaviti manual menjanja prestav, wtf were they smoking? Drugače pa špil owna.

virtuality ::

Ok men je špil ok, glede grafike, ki je zelo dobra glede na prejšne NFS (razen SHIFT). Toda mislm da to ni tisti klasični NFS ki sem ga navajem ampak me po gameplayu bolj spominja na Burnout Paradise, še posebno v ovinkih pri driftanju. NFS ju tudi ne paše to zaletavanje. Bolje bi bilo da bi naredili NFS Underground 2 (3) z boljšo grafiko, kjer bi spet tunal avte in dirkal po cestah.

To je moje osebno mnenje kaj pa vaše?

Še link od mojega gameplay videa:

opeter ::

Meni tunanje gre na živce. Po gameplay-u sodeč je kar solidna igra.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

virtuality ::

No ja sem se je že naveličal in tudi izbrisal, ne da se mi igrati igric ki nimajo nobene zgodbe, pritisneš na handbrake pa te iz 350kmh ustavi v 2 sekundah.

Pa undercover tudi ni bil slab.

mtosev ::

igrica mi malo steka na 5970 850/1200mhz. fail;(
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Hardstyle ::

Meni pa je to res najboljši NFS zadnjih izdaj! Jaoo kak sem nabijal NFS HP Še takrat na 750MHz,128(256?) RAM pa mislim da VoDoo 3D FX ali GForce4 =)

Those will be the best memories...

virtuality malo bluziš? Rad bi tunal in dirkal po ulicah in imel high grafiko, na drugi strani pa iščeš zgodbo? Kje zgodba v tem da stunaš avto in furaš po ulicah, cesta je enaka, namesto puščave in gor pa so ob strani stavbe in pomoli. Ko bo pa NFS izkoristil google street view pa se bomo pogovarjali dalje =)

Se mi zdi da sem že malo addicted, tako kot pri prvem HP =)

Bor H ::

bluefish je izjavil:

Kljub vsemu bi se vsaj osnoven poškodbeni model spodobil.


pa sej osnoven poškodbeni model je ane? nima pa nekega hudega efekta

kitara8 ::

meni tale igrca sploh ni nč realna....

Bor H ::

Ker NFS je zadnja leta ful realističen, Criterion so pa itak znani po hudem realizmu ane? Men je prov fajn, škoda sam da v določenih levelih grafika nagaja (in da zarad HDMI audia nerad nadgrajujem driverje).

kitara8 ::

ma kr neki, nsf bo zgubu use privržence. škoda, ker učasih niso bli slabi...

subby ::

ravno to smo nfs privrženci čakali... če bi rad realnost, čakaj na grand turismo

danes sem probal špil, je po pričakovanjih, tekom tedna ga kupim

RockyS ::

KAj damage control pa nima? Prvi HP je imel. Se še zdaj spomnim kak mi je volan "vleklo" ko sem se z sprednjim delom kam zabil, ali pa mi luči niso delale itd....

PARTyZAN ::

Shift je bil soliden, tole je pa kup dreka.

kitara8 ::

PARTyZAN je izjavil:

kup drek

totally agree wit u

mogli se bodo mal v roke vzet. ta igrca nima nobene fizke... poglej logično če bi v realnem svetu 300 na uro letu skoz uvin si že zdavnaj pod rušo... ne pa tle je lah še mokra cesta pa te ne odnese ven. poleg tega tam piše 300 men se zdi ko da grem 120... da o crashih, ročni, zavijanju sploh ne govorim

mene je gladko razočaral na celi črti.

a res baje spomlad že drug nfs pride vn

Bor H ::

Očitno pride ja: Shift 2: Unleashed @ Wikipedia

Ste res pričakoval simulacijo? NFS je že nekaj let sinonim za arkado in kot arkada je kr fajn, je kdo od vas igral Burnout Paradise in se tm pritoževal nad realizmom? V kateri drugi igri še lahko voziš Jaguar in med driftanjem skoz ovinek policaju pošlješ špice, da se raztrešči, stisneš zavoro da te 2. prehiti, se zakanta v zid policajev in ti med letečimi avtomobili noriš naprej prot cilju?

kitara8 ::

ok burnout paradise je svoja kategorija in kot spil je zanimiv... ampak vseeno raje akrobacije zganjam kar na gta sa.

TOP ::

Kaj v igri se ne da regulirat težavno stopnjo igranja.

69charger ::

Ne,moraš preživet in obrnit nekaj dirk kjer te pogoljufajo da se kar kadi.

Sandi1987 ::

Pravkar dokončal Race Misije. Ali je to že konec igre ali moram iti še Cop Misije? Napisal je Game Complete. Tudi Credits-i so že bili.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Saj v redu je, da je arkada. Mene bolj jezi to, da ni več splitscreen možnosti v zadnjih igrah serije NFS.
Zadnja, ki je še imel splitscreen je bila Pro Street. :8)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

swamigi ::

Meni pa se tale špil zdi kr vredu in je igralen in zanimiv.Prvi dober need for speed po Most wanted

kitara8 ::

swamigi je izjavil:

Meni pa se tale špil zdi kr vredu in je igralen in zanimiv.Prvi dober need for speed po Most wanted


to pa ni res oba undergrounda sta bla dobra, pa hot pršut2 pa porshe so bli hudi spili. tud nfs2 je bih hud

RazzorX ::

Ja špil ni neka umetnija s strani EA-ja, vendar nekateri še zmeraj ne razumete da je igra ARKADA in NE SIMULACIJA, to vam dela res prevelike probleme.

swamigi ::

swamigi je danes ob 12:42:02 izjavil:

Meni pa se tale špil zdi kr vredu in je igralen in zanimiv.Prvi dober need for speed po Most wanted



to pa ni res oba undergrounda sta bla dobra, pa hot pršut2 pa porshe so bli hudi spili. tud nfs2 je bih hud


Imaš prav.
Ampak jaz sem napisal,da je ta prvi dober po most wanted,ker vmes meni osebno ni bil noben dober

kitara8 ::

RazzorX je izjavil:

Ja špil ni neka umetnija s strani EA-ja, vendar nekateri še zmeraj ne razumete da je igra ARKADA in NE SIMULACIJA, to vam dela res prevelike probleme.


so what če je arkada... če je pa za en ku*ac...

IvoJan ::

it is official. Po 20 prevozenih misijah sem prisel do ugotovitve da lahko EA zaf*** cisto vsako uspesno serijo. Mislm wtf?? To nej bi bil need for speed hot pursuit 3, naslednik hot pursuit 2? Skrije se lahko pred dvojko. Debili so naredili burnout z uradnimi licencami avtomobilov. Zame so tezki idioti in je**s mi vse ce kupim se kak njihov spil. Seriously, this was the last F****** straw. Razumem da je arkada, ampak da nfs spremenis v burnout z uradnimi licencami in policaji moras bit pa res retardiran.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

RazzorX ::

Ne moreš pričakovati neke ekstremne fizike in realistične vožnje v arkadi, lahko pričakuješ le zabaven in sproščujoč gameplay, get it?

kitara8 ::

RazzorX je izjavil:

Ne moreš pričakovati neke ekstremne fizike in realistične vožnje v arkadi, lahko pričakuješ le zabaven in sproščujoč gameplay, get it?


sam men pa ni zabaven... glede na to da je ko za 8letne fantke lepo te prosm

subby ::

zdi se mi, da je že tema za vse, ki ne marate tega špila(kao ni dovolj realističen, čeprav je arkada in nima nobenega razloga za realizem)

klik

RazzorX ::

Ne govorim za dotično igro, le za zvrst igre. Hot Pursuit (2010) sem pa igral tako malo (3 tekme) da nekega objektivnega mnenja o igri ne morem podat.

mtosev ::

a je ta igrica tak kratka da: ko sem prisel do LVL 10 policaja, da je napisalo da sem ze koncal??????
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

AngelOfDeath ::

Mene še najbolj moti to da so nasprotniki vedno hitrejši od tebe.

Se vozita 250km/h proti ostrem ovinku cca 500m pred ovinkom se tvoj nasprotnik čelno zaleti v nasproti vozeče vozilo, in ga vrže nekam. A ne se bat preden boš ti prišel do ovinka te bo ta tvoj kolega, ki se je zakanto že prehitel... Da bi vsaj zgubil par sekund pri trčenju...
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

nsane ::

Navdušila me je samo grafika, ostalo pa je tako tako. Bomo videli kaj bo prinesel naslednji nfs.

kitara8 ::

nsane je izjavil:

Navdušila me je samo grafika, ostalo pa je tako tako. Bomo videli kaj bo prinesel naslednji nfs.


heh grafika, še shift ma boljšo

Juzh ::

Meni je u redu špil. Natanko to sem dobil kar sem pričakoval. Vsi ki ste mislili da bo to nek realn špil ste se pač zmotili, nfsji niso simulacije (razen porshe unleashed se je neki trudil). Sicer pa nekaj mojega gameplaya:

IvoJan ::

kdaj boste dojeli da to ni NFS ampak burnout?
popravek: to ni burnout, to je le njegova slaba kopija.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

kitara8 ::

IvoJan je izjavil:

kdaj boste dojeli da to ni NFS ampak burnout?
popravek: to ni burnout, to je le njegova slaba kopija.


mja sam je... žou

Sandi1987 ::

Pravkar obrnil na PC. Igral sem približno 18 ur (Cop in Race misije skupaj.).

Zgodovina sprememb…

kitara8 ::

Sandi1987 je izjavil:

Pravkar obrnil na PC. Igral sem približno 18 ur (Cop in Race misije skupaj.).


in a te je presenetila a razočarala

Sandi1987 ::

Igra je v redu, samo so bile nekatere misije težke in sem jih nekajkrat ponavljal. Dobro, da imam Xbox 360 Controller. Nekatere misije sem poskusil voziti s tipkovnico in sem imel občutek, da se težje igra.

kixs ::

Premalo nastavitev, na MOMO-ta sploh ne morem normalno igrat. Sem takoj zatem sel se malo TDU spilat 8-)

Sicer pa najboljsi NFS s policaji je na PS2 Hot Pursuit 2 8-)

BALAST ::

NFS HP že 16EUR na Zavvi.

GeForce ::

Se opravičujem če je že kje odgovor na moje vprašanje, vendar me zanima kako ustvariti 2 profila v tej igri? Da bi bilo tako kot pri Undercoverju ko si prišel v igro, izbral igralca in igral.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed Payback (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
699273 (5870) oo7
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841427 (27925) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386017 (5189) bambam20
»

Need For Speed: World (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17625200 (16929) Luka321
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211712 (9286) Sandi1987

Več podobnih tem