» »

Medal of Honor umr!

Medal of Honor umr!

Hux ::

Iz vceraj na danes mi je spil nehal delovati. Nemorem vec joinat dobenega servera. Sploh se ne pozene vec vceraj ap veselo se igram. Sem ze formatiral racunalnik vse nanovo namesto ceprav prej nisem nikdar rabo tega spila na novo namescan ampak nic ne pomaga. Kaj naj naredim?

Soni ::

Jaz sem tudi naredil format c pa MOHAA ne dela več>:D ;(( ;(

Hux ::

Hm meni dela spet. Zelo cudno to. Edino kaj sem naredo je da sem graficno spet navil na 210/210 ter refresh lock vklopo na 85Hz spet iz 60 default. Zelo cudno nevem kaj je blo ker to nikakor nemore biti vzrok. Ostali spili so pa delali normalno.

Soni ::

Sedaj pa spet dela???:D

Hux ::

jup

Vesoljc ::

men se je tko sesu RTCW... multiplayer je delu, single mode pa ne. glede na to da mata mohaa in rtcw isti motor (q3 ne?) bi reku da je to vec kot sam naklucje... ce se winsi lahk sesujejo, zakwa se se gejmi ne bi?!? :P
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Hux ::

Ja samo jaz sem ze enih 100 krat anredo tak winse formatiral pej MHAA pa kr ostal na particiji niti Cdkeya nisme rabo vnest. Zaj pa kr naekrat adijos amigos. Pa se formatiral sem pol invse nanovo naneso in isto sraje.

Firebat ::

Povejte en dobr server za Medal Of Honor
mam se zmer v1.0

Soni ::

Firebat,čim prej nadgradi z 1.11.patchem.Drugače pa server1.11 na Dunaju IP :\ 80.78.226.22:14000:'( ali pa 80.78.226.27:12800;)

Soni ::

:'( :O 8-O ;(( :8) >:D 0:) :D :)) :| 8-) :( 8-) ;( :\ :) :O :P ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medal of honor - patch!!!

Oddelek: Igre
273548 (2818) Deathlike M Tito
»

Medal of Honor Allied Assault Breakthrough?

Oddelek: Igre
151457 (1119) teleban
»

Medal of Honor AA Multiplayer

Oddelek: Igre
91544 (1405) HyperKiller
»

Medal of Honor: Allied Assault! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
875598 (3581) GaPe
»

Det 27.10?

Oddelek: Pomoč in nasveti
321600 (983) para-site

Več podobnih tem