» »

Klasičen brezžični telefon z ločenim napajalnikom

Klasičen brezžični telefon z ločenim napajalnikom

cendof ::

Ima kdo kakšen nasvet glede moje želje...rabim povsem preprost brezžični telefon, ki deluje na Telekom omrežju. Mora imeti eno slušalko, ločeno bazno postajo in ločen polnilec.

Hvala!

JanK ::

http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...

Je cisto klasicen brezvricni analogni telefon. Nisem dobro razumel "locen polnilec". Tegale polnis v bazni postaji.

Podobnega, le s Skypeom imam doma. Kot navaden telefon (no, tudi s Skypeom) dela BP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanK ()

jRk0 ::

mi mamo zdaj od siola ip telefon t aksen - bazna postaja je locena od slusalke in polnilca zanjo - siemens se mi zdi=)
You fuck up once, you loose two teeth.

cendof ::

JanK hvala za odgovor, vendar pa moram imeti ločeno bazno postajo in ločen polnilec...

jRk0 tip telefona? Hvala!

antireal ::

Mislim da iščeš tole - KLIK!

lp

cendof ::

V tem stilu ja, sam še bolj preprosto in posledično še cenejšo. Ker res ne rabim take "živine"...

jRk0 ::

tega mamo ja
You fuck up once, you loose two teeth.

antireal ::

Drugega ne poznam...verjetno obstaja, ampak siemens je pač siemens:)

Bias ::

JanK je izjavil:

http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...

Je cisto klasicen brezvricni analogni telefon. Nisem dobro razumel "locen polnilec". Tegale polnis v bazni postaji.

Podobnega, le s Skypeom imam doma. Kot navaden telefon (no, tudi s Skypeom) dela BP.


Kako pa ta zadeva s Skype-om deluje?


cendof: oprosti za OT in ker sem se vrinil v tvojo temo.

JanK ::

Podobno kot tale.

Bazna postaja ima poleg analognega telefonskega prikljucka se USB prikljucek, ki ga povezes na PC (morda tudi Mac, ne vem), na katerem tece Skype. Potem ima telefon dve funkciji: navadni analogni telefon, poleg tega pa ga uporabljas se za Skype - pac brez kamere, samo glas. Klice lahko zacnes in sprejemas. Deluje BP, v vse smeri. Razen dveh pomankljivost: PC mora seveda biti prizgan in takoj, ko te kdo poklice po Skype-u, driver za telefon prenese ves zvok na telefon, nakar moras na PCju rocno preklopiti zvok nazaj.

Bias ::

JanK je izjavil:

Podobno kot tale.

Bazna postaja ima poleg analognega telefonskega prikljucka se USB prikljucek, ki ga povezes na PC (morda tudi Mac, ne vem), na katerem tece Skype. Potem ima telefon dve funkciji: navadni analogni telefon, poleg tega pa ga uporabljas se za Skype - pac brez kamere, samo glas. Klice lahko zacnes in sprejemas. Deluje BP, v vse smeri. Razen dveh pomankljivost: PC mora seveda biti prizgan in takoj, ko te kdo poklice po Skype-u, driver za telefon prenese ves zvok na telefon, nakar moras na PCju rocno preklopiti zvok nazaj.


Aha zanimivo. Sicer imam sam premalo aktivnh kontaktov na Skype da bi opravičilo nakup...je pa zadeva funkcionalna za Skype fane. Btw da bi pa zadeva delala wireles pa pri izklopljenem PCju pa ne gre?

JanK ::

Se mi zdi, da je tale na linku ravno taksen, da dela brez PCja, ampak nisem gledal.

marjan_h ::

JanK je izjavil:

http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...


Ima kdo ta telefon? Jaz iščem takega ki bi imel podobne funkcije k mobitel.
Torej shranitev in prikaz klicanih številk, in tistih ki te kličejo ali pa so te klicali torej zgrešene klice.
Če ima kdo podoben telefon ali pa onega, mi prosim naj mal opiše funkcije in kako deluje, kot kakšen review bi bil zelo hvaležen.

Danes vsi uporabljate žični stacionarni telefon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marjan_h ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

14 dnevno vračilo telefona

Oddelek: Pomoč in nasveti
151433 (1109) darkolord
»

ISDN to VoIP

Oddelek: Omrežja in internet
122123 (1971) stleoric
»

kateri MP3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
293922 (2766) koyotee
»

Triera: IP telefonija ?

Oddelek: Omrežja in internet
193609 (2693) Cokolesnik
»

Voip TELEFONSKI aparat

Oddelek: Strojna oprema
272923 (1891) Caligula

Več podobnih tem