» »

Internetna stran VS letna karta za fitnes.

Internetna stran VS letna karta za fitnes.

«
1
2

Jeronimo ::

Živjo.

Išče se nekdo, ki bi naredil internetno stran (lahko z joomla). Namesto denarja dobi letno karto za fitnes v Ljubljani.

Gre za čisto stran - tekst, slike, forum, vpisni obrazec, vključen kakšen film (lahko z youtube)...

Bi koga zanimalo?

LP

J.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Gost ::

Koliko je cena te letne karte?

PINki ::

Ker fitnes?

zenith1 ::

Jaz sem prec za :)

Meizu ::

Gost je izjavil:

Koliko je cena te letne karte?


Ah dej no... Za joomla cms, na kermu bi za tako zadevo itak naredil spletno stran po nekem templejtu bi ti računal neke denarje? Prosim.

Gost ::

Meizu, imaš prav. Joomla je itak zastonj.

Narediš samo tole:
- downloadaš joomlo
- downloadaš zastonjski template
- preurediš template (logo vržeš notri, malo barve po css-u spremeniš)
- vneseš ustrezne nastavitve za mail, cache, bazo, sef urlje
- narediš in razporediš menije po strukturi vsebine, ki jo da fitnes
- vneseš vsebine, boldanje, povezave med stranmi, tabele, slike, embeddaš youtube filme, meta podatke
- namestiš raširitev za ustrezne title tage
- namestiš razširitev foruma, jo ustrezno nastaviš
- namestiš razširitev kontaktnega obrazca
- namestiš razširitev za google sitemap
- za vsak slučaj namestiš še galerijo, da bodo dodajali slike
- nastaviš uploadanje slik, dokumentov iz frontenda
- pretestiraš vidljivost v brskalnikih (IE7, IE8, IE6 za vsak slučaj, Firefox 2, Firefox 3, Opera, Safari, malo še preveriš na kakšni eksotiki - linux, mac)
- pretestiraš še malo validacijo
- pretestiraš funkcionalnost - forum, uporabniki, uredniki, administratorji
- pokažeš fitnesu, greš z njimi na kavo na drug konec slovenije, se malo pomeniš
- malenkostno popraviš kakšen detajl
- najdeš ustrezno gostovanje
- registriraš domeno
- uploadaš joomlo s predlogo na strežnik
- skrbiš za vzdrževanje (posodobitve)
- dodaš še kratka navodila za urejanje strani
- vpišeš v brskalnike
- dodaš google analytics

Wox ::

Meizu, če si pri volji te zaposlim na nekaj projektih temelječih na Joomli. Plačilo: gajba pive na mesec.
Commodore 64

Meizu ::

Gost je izjavil:

Meizu, imaš prav. Joomla je itak zastonj.

Narediš samo tole:
- downloadaš joomlo
- downloadaš zastonjski template
- preurediš template (logo vržeš notri, malo barve po css-u spremeniš)
- vneseš ustrezne nastavitve za mail, cache, bazo, sef urlje
- narediš in razporediš menije po strukturi vsebine, ki jo da fitnes
- vneseš vsebine, boldanje, povezave med stranmi, tabele, slike, embeddaš youtube filme, meta podatke
- namestiš raširitev za ustrezne title tage
- namestiš razširitev foruma, jo ustrezno nastaviš
- namestiš razširitev kontaktnega obrazca
- namestiš razširitev za google sitemap
- za vsak slučaj namestiš še galerijo, da bodo dodajali slike
- nastaviš uploadanje slik, dokumentov iz frontenda
- pretestiraš vidljivost v brskalnikih (IE7, IE8, IE6 za vsak slučaj, Firefox 2, Firefox 3, Opera, Safari, malo še preveriš na kakšni eksotiki - linux, mac)
- pretestiraš še malo validacijo
- pretestiraš funkcionalnost - forum, uporabniki, uredniki, administratorji
- pokažeš fitnesu, greš z njimi na kavo na drug konec slovenije, se malo pomeniš
- malenkostno popraviš kakšen detajl
- najdeš ustrezno gostovanje
- registriraš domeno
- uploadaš joomlo s predlogo na strežnik
- skrbiš za vzdrževanje (posodobitve)
- dodaš še kratka navodila za urejanje strani
- vpišeš v brskalnike
- dodaš google analytics


To je koliko dela že? Kakšna dva tedna, če se delu ne posvetiš ravno popolnoma. Če pa ponuja letno karto za fitnes kot plačilo, potem je več kot očitno, da uber super duper portala z vesoljsko plazmatskimi prelivi v ozadju ter uber funkcionalnostjo ne boš ravno delal, ja? Torej plačilu primerna stran bi bila na kakšnem templejtu, malce preurejena oblika, če je forum potreben (če je), potem še to urediš in to je to. Vi to vedno razmišljate v takšni luči, kot da morate nardit zdej spletno stran najmanj Microsoftu jebote. Sej zato je slovenski trg s spletnimi strani tako svinjsko zasoljen in v 3pm.

Wox je izjavil:

Meizu, če si pri volji te zaposlim na nekaj projektih temelječih na Joomli. Plačilo: gajba pive na mesec.


Pretiravaš. Želel bi izpeljat nekaj projektov. Bi naneslo tudi nekaj gajb na mesec. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Gost ::

Meizu, le čevlje sodi naj kopitar. Ko boš naredil prvo spletno vizitko, se oglasi.

Meizu ::

Gost je izjavil:

Meizu, le čevlje sodi naj kopitar. Ko boš naredil prvo spletno vizitko, se oglasi.


Dosti spletnih strani prek joomle sm že naredil, tako da vem kaj govorim. Če se ne spraviš delat na novo celotno spletno stran, pa po možnosti pisat še svoje module ipd., potem ja, delo je zajetno.

Ampak če delaš na neki predlogi in uporabljaš gadgete, ki so dostopni prek neta... Mačji kašelj.

Gost ::

Potem se pa le pogumno loti tega projekta. Se boš nabildal. :)

Wox ::

Ko končaš, se javi še meni. Ni problema za kakšno gajbo več.
Commodore 64

Icematxyz ::

Če se kakšen študent izobražuje z namenom da bo spletni programer. Pa ne sprejem te ponudbe. Je neumen?

Morda gre za fitnes kjer letna karta stane 100 evrov. Ne vem. Ampak povprečno so letne karte nekje koliko. Okrog 400 evrov? To je pa kar nekaj gajb piva?

In kaj ti pomaga če ti nekdo spoca to skupaj. Kaj pa vzdrževanje? A to slučajno pomeni prost dostop do fitnesa za čas študija?

Ne vem. Zadeva bi morala biti po logiki zanimiva marsikomu. Vprašanje zakaj (vsaj sodeč po odgovorih) ni?

IvoJan ::

alo fantje zagrebte se poletje je že tuki :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tody ::

Odvisno od fitnesa samo jest bi zadevo postavil na wordpressu :)

atlet ::

Meizu je izjavil:

Gost je izjavil:

Koliko je cena te letne karte?


Ah dej no... Za joomla cms, na kermu bi za tako zadevo itak naredil spletno stran po nekem templejtu bi ti računal neke denarje? Prosim.


Vsekakor si "zapravil" čas, da si se naučil Joomlo, pa tudi za jo postavit, prilagodit template, namestit module ter vnest vsebino ti pobere nekaj časa. On se ukvarja s fitnesom, ti z izdelavo spletnih strani. Po tvoji logiki bi moral tudi on ponujati fitnes zastonj?

@Jeronimo išče nekoga, da mu naredi spletno stran, ker sam nima tega znanja (nekdo, ki se ukvarja z Joomlo, mu je trivialno, vendar je moral vložiti čas, da je prišel do tega znanja), pa tudi časa nima za si izdelat spletno stran, saj raje vloži ta čas, ki bi ga porabil za izdelavo spletne strani v core biznis.

Spletna stran je marketinško orodje (namenjeno pridobivanju novih kupcev/strank) in danes ne pomeni izdelava spletne strani postavitev Joomle, ampak tudi pravilno spisane tekste, ki prodajajo. Prodajne tekste pa ne pišejo informatiki, ampak ljudje, ki se ukvarjajo z marketingom. Stranke ne zanima, ali je odzada Joomla, Wordpress oz. custom made rešitev. Tisti, ki bo šel delati custom made rešitev, ne ceni svojega časa, saj CMS sistemi so le orodje, dodana vrednost stranki je spletna stran, ki bo prodajala. Ona bo pripravljena plačati le toliko, kolikor ji bo stran prinesla pri prodaji. @Jeronimo bo v tem primeru pokril investicijo v enem letu (pripravljen je dati letno karto), po možnosti bo ta osebo hodila v fitnes še drugo leto (pridobil je stranko), ter s stranjo pridobil še par novih strank.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atlet ()

zlobcek ::

Meizu tako razmišljanje tudi slučajno ni pravilno, niti dobro.

Če smo pri fitnesu - kaj pa oni prodajajo - najem prostorov in nekaj kupljene opreme. In dva, ki sta izšolana za programe sestavljat.

Če si dober v nečem, nima toliko veze, kakšno tehnologijo uporabljaš za svojimi izdelki, dokler stranka ve, kaj je dobila oz. ji stvari odgovarjajo in ji ti s tem rešiš problem za ceno, ki ji odgovarja.

V strojništvu se na primer proda toliko megle, da te boli glava. Ravno včeraj sem bil na predstavitvi nekega podjetja, katero trži oz. je uvoznik za nek izdelek, katerega komponente skupaj stanejo na uč 450 EUR z delom vred. Razvoja je malo, ker je vse sestavljeno iz standardnih elementov in elektronike. prodaja pa zadevo za 8 tisoč EUR. Valda s vds certifikati na primer, ker se gre za zelo specifični produkt.

Ampak služi svojemu namenu, konkurenca je tam tam oz. je skoraj ni, in prodajajo. Jebi ga. Lahko bi pa prodajali tudi po tvoje Meizu - za jurja.

Zakaj že?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

HardFu ::

Meizu no prosim reference kar na mizo, pa da vidimo tvoj macji kaselj.
http://codeable.io

Meizu ::

Ne razumete me točno. V tej temi prosi za sestavljeno stran lahko tudi v joomla cmsju. Torej nekaj besedila, forum in vpisno okence. Slednje je v joomli že vključeno. Forum najdeš zastojnskega nekje na netu, jih je malo morje. Besedilo prispeva on, vse kar ti ostane je postavit jomlo, izbrat gostovanje (lahko je tudi brezplačno, določeni free hostingi znajo bit zadnje čase tudi solidno zanesljivi), ter malce nahitro predelat nek že izdelan brezplačni templejt. Za v zameno dobiš letno karto fitnesa. Kaj je tu slabega? Saj ni všteto nobeno vzdrževanje, nobeno prijavljanje v razne iskalnike, registracije nekih divjih domen - hoče le spletno stran in nič drugega. Torej predvidevam da bo za ostalo poskrbel sam. V delo sem pa zajel le njegove napisane prošnje.


Zlobcek res je in se strinjam ampak - ne delaš v tem primeru strani za neko podjetje ne vem kakšno, torej prirediš trudi in delo skladno s plačilom ki ga ponuja. Torej letna karta za fitnes. Mislim, da je začetku tega posta našteto delo vredno tega denarja, če si bolj športne narave. Zastonj fitnes ni nikoli odveč. Upam da me sedaj bolje razumete.

Kakorkoli, Hardphuck da še tebi odgovorim - referenc praktično nimam, ker sem se naučil s temi cmsji delat iz gušta, praktično amatersko. Ampak dovolj, da vem, koliko dela je potrebnega za zgoraj navedene opravke.

Gost ::

Meizu je izjavil:

Ne razumete me točno. V tej temi prosi za sestavljeno stran lahko tudi v joomla cmsju. Torej nekaj besedila, forum in vpisno okence. Slednje je v joomli že vključeno. Forum najdeš zastojnskega nekje na netu, jih je malo morje. Besedilo prispeva on, vse kar ti ostane je postavit jomlo, izbrat gostovanje (lahko je tudi brezplačno, določeni free hostingi znajo bit zadnje čase tudi solidno zanesljivi), ter malce nahitro predelat nek že izdelan brezplačni templejt. Za v zameno dobiš letno karto fitnesa. Kaj je tu slabega? Saj ni všteto nobeno vzdrževanje, nobeno prijavljanje v razne iskalnike, registracije nekih divjih domen - hoče le spletno stran in nič drugega. Torej predvidevam da bo za ostalo poskrbel sam. V delo sem pa zajel le njegove napisane prošnje.


Zlobcek res je in se strinjam ampak - ne delaš v tem primeru strani za neko podjetje ne vem kakšno, torej prirediš trudi in delo skladno s plačilom ki ga ponuja. Torej letna karta za fitnes. Mislim, da je začetku tega posta našteto delo vredno tega denarja, če si bolj športne narave. Zastonj fitnes ni nikoli odveč. Upam da me sedaj bolje razumete.

Kakorkoli, Hardphuck da še tebi odgovorim - referenc praktično nimam, ker sem se naučil s temi cmsji delat iz gušta, praktično amatersko. Ampak dovolj, da vem, koliko dela je potrebnega za zgoraj navedene opravke.


Ok, Meizu se opravičujem. Prav imaš! Predlagam, da se potem kar prijaviš in narediš za letno karto! To je 365 dni fitnesa.

Tody ::

Meni se zdi čist poštena cena. ČE oni cenijo svoje karte na 50 eur po mesecu je to 600 eur, kar je dost solidna cena za neko vizitka stran. Jest sem takoj za :) Stem da se ve da je zadaj wordpress in neka predloga, ki si jo stranka lahko sama izbere oz kupi. Kšno barvo sem in tja se lahko prilagodi več pa ne. Seveda tudi logo mora imeti že od prej s prozornim ozadjem.

zlobcek ::

Meizu hehe valda, sedaj se razumemo :).
A ni zanimivo kolk ljudi to bere drugače, kot si človek, ko stvar piše, predstavlja... :)

Tudi meni se tukaj zdi, da je ponujena cena oz. protiplačilo kar vredu in fer. Če bi imel čas, bi se najbrž spravil čarat...

Jeronimo ::

Živeli ponovno.

Prebral sem malo vašo diskusijo.

Da malo kristaliziram stvari.

Jommla sem rekel, ker vem, da je stvar s templati oz. templati za 50 EUR hitro prilagodljiva našim potrebam. Lahko pa seveda gre kdo iz nule pisat kodo v HTML - kar me nič ne moti - če se komu da. Vem da je to zamudno vendar bistveno bolje kot template.

Moja želja je prilagodljiva stran za vsaj prve 4 browserje in po možnosti, da se prilagaja na resolucijo različnih zaslonov. Moje znanje Joomla je pošlo, niti se nimam s tem ukvarjati, ker imam drugega dela čez glavo. Skoraj ne verjamem da se bom odločil za kakšne java skripte, ker to na slabših mašinah še vedno povzroča probleme.

Ažuriranje strani bi delal jaz in ne izdelovalec strani.

Je pa res, da mora stran zgledati profesionalno - všečno na oko. Ker nekaj amaterskega lahko naredim tudi sam z Artisteerjem. Rabil bi nekoga, ki bi mi tudi znal svetovati pravilno oblikovno celostno stran.

Kot je rekel Atlet - rabim stran, ki potegne. Za to rabim nekoga z malo umetniške žilice na tem področju.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

MrBrdo ::

Resnega designa za ta "denar" ne boš dobil. Najboljše kar lahko pričakuješ je kupljen template za $20.
MrBrdo

Gost ::

Jeronimo,
za kateri fitnes gre?
Kolikšna je vrednost karte?
Kaj točno želiš?
Do kdaj želiš?

Jeronimo ::

MrBrdo - vem da ne bom dobil kakšnega super designa. Mi je zadeva sprejemljiva če se naredi stran v Joomla s kakšnim zastonj templatom oz. kupim kakšnega. Vsekakor lahko z malo veselja stran zgleda dobro tudi s poceni templati če se primerno naredi.

Gost: Zadeva mora biti narejena do sredine avgusta. Kaj točno želim pa se pogovorim z nekom ki bo to delal - mi pove kakšne so možnosti. Ostale zadeve se pogovorim na štiri oči.

Na grobo:

- stran se mora pravilno postaviti v Firefoxu, IE, Operi in Chrome
- se prilagaja na resolucije različnih monitorjev (sicer ni nujno, odvisno od designa)
- prva predstavitvena stran s levim in zgornjim menijem - tekst in slike
- razne podstrani - tekst, slike in filmi
- izris koledarja - mesečni in tedenski (mogoče povezava z google calendar ali kaj podobnega) - potrebujemo zaradi zasedenosti telovadnice
- forum - najbolje implementirati zastonj rešitev phpBB
- vpisni obrazec za e-mail
- link ali izris do najdi.si/zemljevid - se izriše lokacija
- ...

Na dnu strani se lahko napiše ime in priimek (oz. podjetje) izdelovalca strani - reklama.

Nekaj v tem stilu.

LP

PS: Verjetno sem še kaj izpustil. Pričakoval bi kaj tudi samoiniciative s strani izdelovalca (da me opozori na možnosti). Da ne slišim na koncu izdelave ... "ja bi naredil, vendar mi nisi povedal." :) Vseh opcij pač ne poznam. Zato mi kakšen nasvet ne bi škodil.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeronimo ()

Meizu ::

No in koliko je dejansko res letna karta za fitnes?

Steinkauz ::

Še zdej ne vemo kir fitnes

Jeronimo ::

Meizu - malo poglej na netu koliko stanejo letne karte za fitnes in boš vedel. Sicer pa to z denarjem niti nima smisla ocenjevati. Ker če jo hočeš kupiti moraš imeti denar, tukaj pa gre za to, da podariš prosti čas katerega imaš na razpolago - blagovna menjava.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

HardFu ::

Ze vidim, da si en tistih, katerim pokazes prst in vzamejo obe roki... prvo hoces neki simpl, potem pa "kristaliziras" in na koncu pride "pa se to, pa to, pa to..." in nikoli ni konca ne kraja - ko pa developer rece da je pocasi dosti pa reces "saj si vendar dobil karto za fitnes!". Mogoce se motim, ampak v 95% primerov je tako.

Reci da z denarjem dela nima smisla ocenjevati pa je totalna neumnost. S cim bos pa ocenjeval delo nekoga ce ne z denarjem.

Za to, kar si nastel, bi ti jaz racunal nic manj kot 2020EUR (20 za template). Za nacrtovanje, izvedbo, testiranje in ucenje administratorja bi porabil cca 10 delovnih dni x 25EUR/h in to je to. Kdor bo tole delal za manj, dela developerjem in sebi medvedjo uslugo.
http://codeable.io

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HardFu ()

cyber_killer ::

Pravilno napisano HardPhuck. Vsi bi radi da "stran pritegne" plačali bi pa prst v rito. Sorry sam letno fitnes karto pa danes dobiš že za 350EUR v vsakmu maloboljšem fitnesu. Za letno fitnes karto lahko uredim domeno, zrihtam da domena deluje, ter postavim template gor. Za kaj več pa 5 takih letnih kart.

Jeronimo ::

Template kupim sam.

HardPhuck - blagor tebi, da imaš toliko dela in da si tako renomiran, da ti ni treba delati pod neko ceno katero si si postavil. Mogoče pa je kdo, ki nima dela (beri je brez službe) in ima časa na pretek. Takemu je kompenzacija pisana na kožo. Verjamem, da so ljudje oz. podjetja, ki ti lahko plačajo za neko osnovno zadevo 2.000 EUR. Meni trenutno ta strošek presega planirana sredstva in zato sem predlagal kompenzacijo. Če ti ni za to, me ne moti. Lahko pa da kdo bo. Če pa te jezi, da ljudje delajo za manj kot ti misliš da bi bilo vredno, jih pa zaposli in jim redno plačuj plačo in na trgu ne bo nobenega, ki bi kompenziral.

Kristaliziral bom jaz stvari preden se zmenimo ali se dela ali ne. Vsak se sam odloči ali raje gleda v zrak, ali pa mogoče naredi kaj koristnega za sebe. Silim ne nobenega. Vse se določi prej in konec.

Syber_killer - letno karto dobiš lahko za 350EUR. Vendar jih moraš imeti na razpolago. Oz. ne vem ker normalen fitnes v Lj ima 350 EUR letno karto.

Sunny - 610EUR http://www.sunny.si/binary/show/143.pdf
Fit & Fun - 450 EUR http://www.fit-funcenter.si/index.php?o...
Moj Fit - 468 EUR http://mojfit.com/cenik/fitnes-2/
BIT - 440 EUR (vključuje aerobiko) http://www.sky-bo.com/fitnescenter


LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeronimo ()

HardFu ::

Potemtakem se morajo vsi ki so brez dela pustit nategnit in delat za neke majhne denarje ali celo kompenzacije? Ce bodo tako delali bodo se nekaj casa brezposelni. In dvomim da taki hodijo na fitnes.
http://codeable.io

thramos ::

In za kateri fitnes gre?

Ne ravno kvaliteten ... če se tako skriva ...

Jeronimo ::

HardPhuck - večino ljudi v Sloveniji je ves čas nategnjenih. Povprečna neto plača znaša 800 EUR neto oz. 1.230 EUR Bruto za 174 ur na mesec. To pomeni, da povprečno Slovenec dobi 7EUR bruto plače / uro. Se ti to ne zdi nateg?

Res je, da če ne bi bilo "štrajkbreharjev" kapitalisti ne bi uspevali. Res je da, če ne bi bilo "študentov" ki z napotnicami rušijo plačilni sistem, ne bi kapitalisti uspevali. Res je, da nekateri delajo celo zastonj, ker upajo, da bodo zaposleni na kakšen delovnem mestu .... marsikaj je res. Tudi je res, da imajo nekateri malo več sreče kot drugi.

In ti kot renomiran izdelovalec www strani si verjetno že pozabil kako je bilo, ko si sestavljal svojo prvo internetno stran. Mogoče si pa imel srečo in si padel v krog ljudi kjer si jim lahko zaračunal 2000 EUR za en teden tvojega dela? Jaz vem, da te sreče nisem imel in sem v prvi službi začel delati tako kot večina - pri minimalcu.


thramos - da, gre za popolnoma nekvaliteten fitnes nekje v kleti razpadajočega bloka, zaradi tega pa rabimo internetno stran, da privabimo morebitne žrtve. :D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

bluefish ::

Mogoče pa je kdo, ki nima dela (beri je brez službe) in ima časa na pretek.
Posledično verjetno nima blage veze o izdelavi in oblikovanju spletnih strani in je seveda zanj en mali zaslužek povsem ustrezen.

thramos ::

Jeronimo je izjavil:


thramos - da, gre za popolnoma nekvaliteten fitnes nekje v kleti razpadajočega bloka, zaradi tega pa rabimo internetno stran, da privabimo morebitne žrtve. :D


In na tak način želite priti do zastonj, kvalitetne strani?

:D

Jeronimo ::

thramos - da :D

blueFish - malo denarja, malo muzike. To se strinjam. Ko si bom lahko privoščil drag CGP in še dražjo spletno rešitev, ne bom objavljal tukaj, če kdo želi kompenzirati. :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

mte ::

No, saj vsi vemo, da obstajajo tudi nadobudni mladinci, ki si nabirajo izkušnje in reference, in taki so pripravljeni tudi delat za kompenzacijo. Jaz v tem ne vidim nobenega problema.
Za primerno ceno si jaz predstavljam profesionalno izvedbo, temu primerno mora imeti razvijalec izkušnje in dobre reference. Neizkušenemu razvijalcu jaz nikoli ne bi dal take vsote. Ampak kje naj ta človek dobi izkušnje in reference, če bi vsi zahtevali isto in imeli visok budget? Menda ja ne samo s svojo predstavitveno spletno stranjo?
Pač malo denarja, malo muzike. Mislim, da se "naročnik" tega zaveda, če pa ne, je pa problem in ga bo razvijalec pač najebal, če se ne bo z naročnikom vsega zmenil že v štartu. Ampak iz napak se največ naučimo, ne? :)

cyber_killer ::

Za 1000EUR bom zrihtal to kar želiš. Fitnes karte nepotrebujem, ker jo že imam.

Jeronimo ::

mte - se zavedam. Zato pa sem predlagal joomlo ker ima ogromno modulov na razpolago in ne rabiš kakšnega hudega predznanja računalniške fakultete in 10 let izkušenj, če želiš narediti spodobno stran.

hvala cyber_killer na ponudbi. Zaenkrat bom zadevo preskočil, ko pa bo situacija zrela te kontaktiram.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

VAgency ::

Jeronimo je izjavil:

mte - se zavedam. Zato pa sem predlagal joomlo ker ima ogromno modulov na razpolago in ne rabiš kakšnega hudega predznanja računalniške fakultete in 10 let izkušenj, če želiš narediti spodobno stran.

hvala cyber_killer na ponudbi. Zaenkrat bom zadevo preskočil, ko pa bo situacija zrela te kontaktiram.


Prosim če me kontaktiraš na 051 725 325.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VAgency ()

Vice ::

Mogoče malo neupravičeno ampak tisti, ki ni sposoben prodati dveh letnih kart ali vsaj ene s katero bi poplačal izdelavo spletne strani potem bi temu svetoval, da naj se ne matra s spletno stranjo še manj pa s fitnesom.

Tody ::

Sej tukaj ni fora v tem da mu ne rata, ampak zakaj bi če mu ni treba?

Jeronimo ::

Ah vice. Plačilo internetne strani je direktni strošek in ti zmanjša dobiček. Pri kompenzaciji gre za strošek uporabe fitnes naprav ter tople vode in je težko merljiv. In še novo osebo dobiš v objekt.

Kaj meniš? Plačilo ali kompenzacija?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Okapi ::

Zakaj pa ste škrti in ponujate samo eno karto? Vsaj dve, da programer ne bo sam v fitness hodil, bi že lahko dali.;)

O.

HardFu ::

Jeronimo, po taki logiki grem jaz v trgovino, vzamem kar rabim in recem prodajalki da ji pridem namesto placila pokosit travo - Jaz bom srecen, ker mi ni treba direktno placat in ona bo srecna, ker bo imela pac pokoseno travo.
http://codeable.io

Lion29 ::

HardPucl in podobni... kaj trolate? kr neki...
tip je dal konkretno vprasanje z vsemi specifikacijami... ce bos delal delaj ce ne bodi tiho... kaj sploh zelis s tvojim trolanjem doseci? V cem je point?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Edino ni še povedal, kje se ta fitnes nahaja ali celo, za katerega točno se gre - nekje v LJ pač ni dovolj.

Lion29 ::

bluefish je izjavil:

Edino ni še povedal, kje se ta fitnes nahaja ali celo, za katerega točno se gre - nekje v LJ pač ni dovolj.


tudi res, verjetno bo na ZS... sicer pa ocitno gre za novejsi fitness, ce nimajo se strani
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fitnes v Lj in okolici

Oddelek: Šport
267809 (6798) Liniss
»

Tek in fitnes v Ljubljani

Oddelek: Šport
247851 (4433) otago
»

Kaj moram paziti pri kupovanju spletne strani? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7313895 (11581) tiga325
»

Ocena spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
293492 (2277) r0ks0n
»

Cena izdelave

Oddelek: Izdelava spletišč
422831 (1549) nobodyelse

Več podobnih tem