» »

GPS s telefona na pc

GPS s telefona na pc

divx man ::

Lep pozdav vsem skupaj!!!

Nekako nisem prepričan če sem svojo temo uvrstil pod pravi naslov pa vendar. In sicer recimo da imamo na računalniku programsko opremo (npr. garmin) z neko kartografijo in v programu je opcija da se le ta poveže z gps modulom in nam nato javlja položaj na karti. Glede na to da imam gps modul v telefonu, me zanima ali se ga preko usb kabla da uporabit kot modul za garminov program na pc-ju. Vem da boste rekli, naj si garmina naložim na telefon, vendar ni problem v tem pač pa me iz preprostega firbca zanima ali bi bilo to mogoče!!

LP

popster ::

rad bi uporabil gsmov gps kot od prenosnika gps?

driver rabiš
mygsmmodel gps driver

na google poisci

divx man ::

Točno to, rad bi uporabil gps iz gsm kot gps za prenosnik. Imam nokio n79 in sem uporabil tvoj nasvet popster, vendar ni rezultata. Namreč originalnih driverjev od nokie ni, da bi jih pa kakšen uporabnik naredil sam pa tudi nisem nijer zasledil. Preko pc suite-a pa ni možnosti za povezavo z gps-om. Tako da sem še zmeraj na mrtvi točki. sicer pa hvala za pomoč

LP

Gapi ::

Beta version of Symarctic ExtGPS is available for download.

Symarctic ExtGPS allows you to use your phone's built-in GPS module externally on laptop via Bluetooth. It is mainly targeted for Nokia N95, E90, 6110 Navigator handsets, allowing you to use existing, more sophisticated GIS applications.


Evo tole!!
No person is rich enough,to buy back his past.

lukaz ::

Ja, ExtGPS dela. Preverjeno na N95


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri GPS za v avto se splača kupit teh časih ?

Oddelek: Kaj kupiti
367400 (4639) Kr_Edn
»

Garmin XT - sateliti

Oddelek: Mobilne tehnologije
246696 (3019) cebelar123
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517434 (13161) AtKo
»

Sony Ericsson p1i ali Nokia N95 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
154233 (4233) Cveto
»

Software za Nokio N70 +GPS

Oddelek: Mobilne tehnologije
132819 (2621) harvey

Več podobnih tem