» »

skullmods

skullmods

lufy ::

http://skullmods.gooper.net
kaj pravite na to mojo stran?

urosz ::

Za začetek se odloči, če hočeš stran v angleščini ali slovenščini. Ker polovično ne gre.

lufy ::

vem vem ampak kako se vam zdi? hoišja katero vidite tudi sam izdelujem doma in kateri so v shopu bom tudi vse doma delal

urosz ::

Pa imaš prijavljeno podjetje za izdelovanje in prodajo računalniških ohišij?

BALAST ::

185-320EUR ohišje... dammm to je pa res sam za bogatune.

lufy ::

ne nimam saj sem še mladoleten trenutno izdelujam ohišja sam sebi in kolegam....ohišje je iz čistega jekla! kvaliteta je tudi super

IvoJan ::

za ta denar dobim corsair obsidian ki je(oprosti)ziher boljše od teh tvojih. stran mi je pa ušeč. samo predlagam ti da cene krepko spustiš
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

lufy ::

To niso fiksne cene! Daleč od tega! To je pač ohišje za intuziaste, navijalce, vodna hlajenja itd!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: root987 ()

IvoJan ::

The Monticle is fabricated by skilled workers in the USA.

lahko to razložiš?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Gost ::

- video z zvokom na autoplay-u moti
- Design ne deluje preveč ok
- angleščina in slovenščina hkrati delujeta popolnoma polovičarsko
- zdelo se mi je nekam počasno nalaganje (vklopi kak cache, ki ga joomla omogoča, če še nimaš)
- prva stran popolnoma zgrešena (sploh nisem dojel, kaj gledam, zapustil bi jo v parih sekundah)
- stran ni pregledna (prevelike slike, premalo ustreznih opisov

P.S: Jaz si ne bi upal (pre)prodajati takih izdelkov, če ne bi imel papirjev urejenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

bluefish ::

Stran je bolj ko ne narejena na pol:

- elementi so naključno razporejeni in brez neke poravnave,
- player, ki samodejno prične s predvajanjem je nadležen,
- sama stran brez neke konkretne vsebine, ki bi pritegnila obiskovalca, da na njej ostane malenkost dlje.

Bi se našlo še kaj, vendar za začete to.

In da, tale ohišja sem nekje že videl.

EDIT: jap, tule so: http://www.mountainmods.com/ascension-c...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

LuGi ::

Kaj ta ohisja si pobral kar iz http://www.mountainmods.com/computer-ca... :O

IvoJan ::

sej se mi zdi da so tudi opisi copy paste ker nekje pise da je ohišje izdelano v USA?? Wtf?? O_o

http://www.mountainmods.com/transparenc...

tale je edini ki bi ga nabavu xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

HardFu ::

Spletna stran ni nic posebnega, pridi v Kobilje na instrukcije haha ;)
http://codeable.io

PaX_MaN ::

WTFOMGLOL je pa to?
Če je tole povprečen model zagona in/ali delovanja slovenskega s.p.-ja, ni čudno da gre vse v falus.

lufy ::

pa to delam si samo tako bolj za šalo in da vem v katero smer nameravam it!
HardPhuck ti pa pridi v motvarjevce :D

bluefish ::

Potem to jasno povej (tako tukaj kot na lastni strani), ne pa da oglašuješ izdelavo teh ohišij kot lastno.

lufy ::

nene! ohišja so od mouting mods,kaj se tiče izdelave,merjenja,sestavljanja ,delanje costum modelov je pa vse moje oz homemade! tak da vse kaj je od mouting mods je samo oblika! in razporeditev lukenj za ventilatorje in tukaj s etudi da pika!.

bluefish ::

Jah, in zakaj ne pokažeš lastnih izdelkov (če privzamemo, da so tisti prvi trije v Galeriji tvoji)? So tako slabo izdelani ali kaj drugega?
Kot drugo se vsaj potrudi s tekstom in ne kopiraj besedila z drugih strani.
Prav tako najbrž ciljaš na slovenski trg. V tem primeru je angleški tekst tako ali tako brezvezen.

Skratka, tale stran potrebuje kompletno prenovo vsebine in še česa.

lufy ::

ohišje bom pokazal enkrat jop ni problema,stran je pa tako tako nimam vedno časa delat nekateri mamo kaj boljšega za delat kot pa 24h pred računanikom sedet

MrBrdo ::

glede strani: nekaj si se potrudil ni pa še tole dokončno izdelano (najbolj moti mešanje slovenščine in angleščine)... če si delal design sam je čisto vredu za začetek, čeprav kot je nekdo že omenil vsebina je kar malo na random postavljena (v kolikor si vzel template pa se vidi da si ga zelo na hitro "izpolnil")...
pač nek začetek je zdaj pa bi moral vse skupaj izpilit za kar bi rabil verjetno še vsaj toliko časa kot si do zdaj porabil.
me tudi moti header je prevelik in tisti filmček tam je čisto brezveze pa še na autoplay ne bi smel bit
MrBrdo

urosz ::

lufy je izjavil:

nimam vedno časa delat nekateri mamo kaj boljšega za delat kot pa 24h pred računanikom sedet


težke besede 8-)

MrBrdo ::

lufy je izjavil:

nimam vedno časa delat nekateri mamo kaj boljšega za delat kot pa 24h pred računanikom sedet

sej te noben sili da greš v web business ;) če nimaš časa raje ne izgubljaj še več časa
MrBrdo

bluefish ::

Bolan izgovor. Potencialna stranka, ki do tebe pride preko spletne strani dobi vtis, da tudi ohišjem najbrž posvečaš enako mero truda.

Skratka, če kao nimaš časa, potem se s spletom sploh ne trudi, ker je že tako en kup smetja in se mora človek prav matrati, da včasih najde kako kvalitetno informacijo.

lufy ::

stran ni gotova nekje pri 10% je!
in eno samo ohišje sem planiral,izrisoval,izračunaval skoraj pol let!
tisti kateri ste zdaj glasni bi rad videl kdaj vi kaj takega postavite na noge!

Nuke_H2 ::

lufy je izjavil:


tisti kateri ste zdaj glasni bi rad videl kdaj vi kaj takega postavite na noge!


Ohišje ali spletno stran? haha

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nuke_H2 ()

lufy ::

ohišja

IvoJan ::

lahko pokažeš kakšno sliko tvojega ohišja??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Hexx ::

Ascension is fabricated by skilled workers in the Slovenia.

Popravi napake, ko boš imel čas;)
Pa mene bi tudi zanimalo videt slike tvojih ohišij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hexx ()

urosz ::

lufy je izjavil:

stran ni gotova nekje pri 10% je!
in eno samo ohišje sem planiral,izrisoval,izračunaval skoraj pol let!
tisti kateri ste zdaj glasni bi rad videl kdaj vi kaj takega postavite na noge!


nauči se prvo sklanjat besedo leto, ker drugače je mogoče res boljše, da kopiraš angleške opise :D

aja pa pokaži neko ohišje ki je res tvoje, zanima nas

lufy ::

sliko dobite ko bo temu pimeren čas torej v počitnicah

bluefish ::

Že kak work in progress?

lufy ::

še malo pa je prvi prototip gotov (sodelujem pa z enim izmed glavnih modderjem je pa iz amerike zato gre vse tako počasi ker so tam inchi prinas pa cm je je zelo komplicirano vseskup)

black ice ::

lufy je izjavil:

še malo pa je prvi prototip gotov (sodelujem pa z enim izmed glavnih modderjem je pa iz amerike zato gre vse tako počasi ker so tam inchi prinas pa cm je je zelo komplicirano vseskup)

Jao. Inče pomnožiš z 2,54 pa dobiš centimetre.
Če imaš mere v inčah to še ne pomeni, da je to nuklearna fizika.

P.S.:Vidin ka si s Prekmurja. ;)

keworkian ::

lufy je izjavil:

še malo pa je prvi prototip gotov (sodelujem pa z enim izmed glavnih modderjem je pa iz amerike zato gre vse tako počasi ker so tam inchi prinas pa cm je je zelo komplicirano vseskup)

Lol, jaz tudi sodelujem z Bill Gates-om, zato bojo win8 sele 2012, ker prenos med slovenijo in ameriko je long distance pa to.
Obscenities in B-Flat

IvoJan ::

res ne vem kdo je tukaj otročji. Sej ti izdeluješ neke fake strani pa nabijaš da je prototip v delu, na začetku pa si napisal da izdeluješ ohišja sebi in kolegom pa vseeno nočeš nalepit nobene slike. misliš da ti bomo verjeli??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

lufy ::

saj nitreba...bom postal slike ko bo gotovo...

mihec87 ::

Pa kako ne štekate da je to razvoj,pa tu vmes je še prepreka v enotah inči pa to,in valda to traja..

lufy komi čakam na kako kišto k itq nikjer ni nč pametniga za dobit:) Sam pazi da se nebo prej standard razporeditve lukenj za vijake na komponentah spremenil.

Kaj to za izdelavo uporablaš kameno sekiro pa počasi v aluminij luknje glodaš da tok traja?

lufy ::

bomo videli kdo se bo smejal na koncu :D

Gost ::

lufy, prenehaj že z brezpredmetnim odgovarjanjem na provokacije in si raje uredi stran. Vsak komentar upoštevaj in bodi zanj hvaležen.

BTW, stran je vidna že tudi v Google-u in trenutno še vedno zavajaš obiskovalce z vsebino!

bluefish ::

Se strinjam. Če ne drugega vsaj umakni vsebino in napiši, da je v pripravi.

bluefish ::

Ravno objavil sliko svojega računalnika nekje na forumu in se spomnil na tole temo.

Počitnic konec, ohišja pa od nikoder, čeprav naj bi bil "prototip" kmalu gotov (objava sredi julija). Za povrh pa je še stran neka druga.

Toliko o tem, kdo se na koncu smeje.

IvoJan ::

jaz se že od odprtja te teme režim vsakemu avtorjevemu postu :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Gost ::

Zdaj se odpre že neka druga stran čez poddomeno. Lejte, človek je še na začetku in bo vsaj v prihodnje vedel, da spletna stran ni neka šala za pohvalit se pred kolegi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

uPC ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202097 (1045) kuglvinkl
»

PC CASE - Zakriti ali ne zakriti vse špranje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
82375 (1816) Unknown_001
»

Kateri hladilnik za i5 950 (socket 1366)

Oddelek: Pomoč in nasveti
223312 (2996) solatko
»

Tihi ventilatorji

Oddelek: Kaj kupiti
131339 (1192) hojnikb
»

Ohišje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
658017 (7312) Robi :P

Več podobnih tem