» »

stran => Google.com

stran => Google.com

Madmax_ ::

Pozdravljeni!

Google mi ne najde strani http://www.world-war-2-planes.webs.com . Ne vem v čem je problem. Stran sem vpisal v Google in dodal v Google webmaster tools.
A še rabim kaj drugega storiti v Google w t? A rabim sitemap??
A rabim meta tage na strani? In če,kje? Index ali vse strani? Sem prebral, da google.com ne upošteva key in description več.
Stran je na brezplačni domeni in še je dosti za narediti. A je to problem?
In kako recimo veš na kateri strani zadetkov prikaže tvojo stran, če ti jo sploh najde?

Prosim za kakšen nasvet.

Hvala in lep pozdrav!

Madmax_
  • spremenil: Madmax_ ()

Gwanaroth ::

Počakaj par dni (en teden).
Lights often keep secret hypnosis..

vorantz ::

1.)Malo počakaj
2.)Vprašanje če boš kdaj prilezel visoko glede na miljon ostalih strani z identično tematiko

Madmax_ ::

Potem pa mi ne ostane drugega kot počakat.
[url=http://www.world-war-2-planes.webs.com]...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Madmax_ ()

Highlag ::

Pomagajo tudi povezave na tvojo stran z drugih strani. Več ko je sklicev višje boš rangiral.
Never trust a computer you can't throw out a window

Madmax_ ::

Ja sem naredil nekaj povezav na stran. Ena iz med njih je zgoraj v prvem postu a ne?
Sam ko pogledam v http://www.backlinkwatch.com/ pa recimo te povezave na slo-tech forum za mojo stran ne najde. Najde samo eno povezavo iz enega drugega foruma. Ne vem a mora bit povezava tipa [url] - to mi jo najde??
Recimo a href="" kot pa je slo-tech pa mi jo ne najde.

lp

techfreak :) ::

Nekaj časa moraš počakati, da Google in podobni iskalniki poindeksirajo to temo. Zgornji link je pa napačno vstavljen, ker si uporabil BBCode namesto:
<a href="url">naslov</a>

bluefish ::

Link je na zunaj videti povsem normalno in BBC nima veze.
Stran pa tako ali tako ne bo prišla visoko, ker nima konkretne vsebine in je na stotine bolj relevantnih.

techfreak :) ::

Prvi link je videti povsem normalno, drugi (kjer je uporabil [url=]) pa ni.

Highlag ::

Če resno misliš da boš imel nekaj obiska bo treba še kaj na vsebini in obliki naredit. tistih 5 slik letal ni ravno nek hud magnet, ki bi vabil ljudi na stran.
Never trust a computer you can't throw out a window

Madmax_ ::

Pozdravljeni!
Zdaj pa mi že najde vse backlinke tudi za slo-tech.com za www.world-war-2-planes.webs.com
Glede strani naj povem, da je to moja prva stran in da se šele učim oblikovat internetno stran. In da bom stran še preoblikoval , pa tudi vsebino bom dopolnil. Prvi cilj mi je, da me Google sploh najde (glede naj ključne besede). Vsak dan se naučim kaj novega.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Madmax_ ()

Tody ::

Napačni cilji :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
161312 (891) Goran's Blog
»

Spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
7914 (701) PurpleMoo
»

Sprememba podpisa

Oddelek: Slo-Tech
181030 (632) Klemenn
»

Kako zastonj online narediti website in ga free naloziti?

Oddelek: Izdelava spletišč
91333 (1196) techfreak :)
»

Geocities danes in nikoli več

Oddelek: Novice / Ostale najave
144291 (3197) techfreak :)

Več podobnih tem