» »

Ventilator rahlo ropota

Ventilator rahlo ropota

windrop ::

Predvčeraj sem kupil 2 ventilatorja, 80mmx80mm, akasa ultra quiet, amber fan.. (only 20dB, 2 ball bearing).

Prvi dan ni nič ropotal (ne da bi jaz slišal),včeraj zvečer sem pa slišal da rahlo ropota, drugi pa sploh ne ropota. Stara pa nista niti dobrih 2 dni.

Hvala za vse odgovore.
Življenje je potovanje.

Nwanko ::

Malo dnara malo muzike :D

windrop ::

Nwanko je izjavil:

Malo dnara malo muzike :D

10 eur eden :) Prej sem mel za 5 eur. To je bil najdražji 80mmx80mm v comshop-u.
Življenje je potovanje.

Nwanko ::

windrop ::

Nwanko je izjavil:

http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Ja jaz sem bil v comshopu, pa samo eden ropota, ne oba2.
Življenje je potovanje.

axee ::

Sploh ni vse odvisno od denarja, samo malce se je treba pozanimat pred nakupom. V 80mm kategoriji so nedvomni zmagovalci Papst, nekateri Scythe, Nexus, Noiseblocker itd.

BTW najprej se pozanimaj ali vibrira ali prihaja zvok vn iz motorčka.

windrop ::

axee je izjavil:

Sploh ni vse odvisno od denarja, samo malce se je treba pozanimat pred nakupom. V 80mm kategoriji so nedvomni zmagovalci Papst, nekateri Scythe, Nexus, Noiseblocker itd.

BTW najprej se pozanimaj ali vibrira ali prihaja zvok vn iz motorčka.

Menim da vibrira. ko ga jaz ročno zavrtim, vibrira.
Življenje je potovanje.

axee ::

To je pač nekvalitteten ventilator. Če misliš Akasine 8cm modri prozorni ventilatorji: tudi sam sem jih imel in ja je eden od njih spuščal čudne zvoke. Vrni in upaj da dobiš boljši primerek, če ti bojo sploh vzeli nazaj.

windrop ::

axee je izjavil:

To je pač nekvalitteten ventilator. Če misliš Akasine 8cm modri prozorni ventilatorji: tudi sam sem jih imel in ja je eden od njih spuščal čudne zvoke. Vrni in upaj da dobiš boljši primerek, če ti bojo sploh vzeli nazaj.

Oranžni je.. Saj ne ropota redno na glas, ko pridem bliže, potem slišim. Proti tistima dvema ki sem ju imel, je ta 3x boljši :)
Življenje je potovanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Širjenje zvoka po ceveh v stolpnici

Oddelek: Loža
126523 (4868) mailer
»

Ventilatorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10516072 (13741) IvoJan
»

Kateri ventilator kupiti

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172348 (1943) Steinkauz
»

Hladilnik za procesor

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
233218 (2381) tiborrr
»

Pomoč za novi pc

Oddelek: Kaj kupiti
434604 (3962) drejar

Več podobnih tem