» »

EVERGLIDE PODLOGE ZA MISKO?

EVERGLIDE PODLOGE ZA MISKO?

49er ::

Morda kdo ve, kje bi se dalo kupiti EVERGLIDOVO podlogo za misko?
10x
_________________________________________________
<br>
sis: PC-DL Deluxe, 2xXeon 2.8, 2GB ECC Ram, Quadro FX 3000

Matek ::

Never heard of it. Kaj sploh to je?

|klemen|(c) ::

Js ti svojo prodam, k mam dve. :D

Tjulenj ::

|klemen|(c): za kolk

sleby ::

Ne kupuj te podloge .. ce kolikor toliko redno igras igre se ti po enem mescu oz. max dveh mescih podloga obrabi in drsi zelo tezko .. edine dobre podloge od Everglida so stare 1+ leto .. nevem zakaj, sam so d rugacne. Mam tut jest everglide doma pa je bedno ker je obrabljena .. rajsi kupi surface 1030 ali ratpad .. pomojem boljsi nakup.

Ce si pa vseeno zelis Everglide ga pa lahko narocis na www.everglide.de , www.everglide.com , www.ngi.it .. itd itd .. samo dvomim, da dovazajo v Slovenijo.

|klemen|(c) ::

Bebi smola za tebe.... po moje so te "nategnili" s kako madžarsko varianto. Js imam dve podlogi Everglide Attack Pad Black (sicer sta stari že kakšno leto) in sta še vedno takšni kot novi (dobesedno!!!). O tem koliko sem na teh podlogah preigral pa sploh ne bom govoril. Drugače pa je moje mnenje o teh podlogah izjemno pozitivno, saj v igrah pripomorejo k veliko večji natančnosti in okretnosti, pa tudi miška se občutno manj zasmeti. Ratpad pa je popularna predvsem zato k jo tolk na [H]ardOCP-ju forsirajo... |O

Tjulenj ::

bebi: surface 1030... aj to una k ima dve strani? to sm ze enkrat gledu pa je pomojem se tezje dobit v slo. kot everglide :(

|klemen|(c): em... cena? :D

CANSER ::

Greetings!

Oki morale della favolla je torej, da se doticne zadeve v SLO ne da kupit?

Regards,

CANSER out...

|klemen|(c) ::

Pisi na mail pa predlagi eno ceno. :\

CANSER ::

Greetings!

|klemen|(c): 10x, ampak jaz bi GIGANTO (black varianto, brez reklam ipd shita)...

Regards,

CANSER out...

Tjulenj ::

|klemen|(c): jah... glede na to da je zadeva bila precej uporabljana kot si sam rekel, bi rekel nekje polovicno ceno nove? :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podloga

Oddelek: Kaj kupiti
281562 (1214) nodes
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392534 (1538) glinik
»

Katero podlogo za miško?

Oddelek: Kaj kupiti
121216 (1111) jurcy
»

Test mišjih podlog

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
111931 (1931) R0K
»

USR 56K INT V90 PCI

Oddelek: Strojna oprema
161618 (1468) CANSER

Več podobnih tem