» »

USR 56K INT V90 PCI

USR 56K INT V90 PCI

CANSER ::

Greetings!

A sploh obstajajo W2k driverji za modem iz subjecta?

10x!

Regards,

CANSER out...
  • spremenil: CANSER ()

OrlyTM ::

Kolkr sm jest seznanjen so ti driverji includani v sistem ... mogu bi ti ga sam zaznat, če pa ne, pa pobrskej po seznamu pri instalaciji.

LP
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

CANSER ::

Greetings!

Heh...nazalost ga niso sami zaznali in karkoli sem jim naknadno probal podvalit od 3COM ali USR so se zbunli...na netu tudi nisem nic nasu, clani pri mlacomu pa tudi niso nic prilozili :(

Zanimalo me je ce ma kdo zadevo ze usposobljeno pa da mi tocno pove kaj za ene driverje je instaliral...

Regads,

CANSER out...

Senitel ::

Ja jest mam točno ta modem, pa Win2k PRO, pa mi ga je čist normalno prepoznal...:|

CANSER ::

Greetings!

Tocno taksnega posta sem se najbolj bal :) A mi poves tocno kaj ti izpise v control panel/modems...

10x!

Regards,

CANSER out...

OrlyTM ::

Nes modem nazaj in zahtevej druzga ... ta ma očitno težave sam s sabo ... modem mora delat brez problema .. sploh usr-jev !

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

CANSER ::

Greetings!

To bom naredu v najslabsem primeru...za 1* se cakam na sentinelov odgovor, pol bom tkoj videl kolko je ura...

Regards,

CANSER out...

miranpozar ::

Zal to ne bo tako preprosto! 3Comovih PCI INT modemov je kar nekaj, ni samo en model! Se mi zdi, da 3Com vsak mesec da novega na trzisce, vsi po vrsti pa so za en kurac... kot vidis, ze pri instalaciji!
Torej, poglej na nalepko, ki je na notranji strani modema na telefonskem prikljucku. Tisto je tocen sifra modela, s katero se odpravi na 3Comovo stran in probaj najti gonilnike. Opozarjam te, da se bos verjetno znasel v tezavah, saj jih ne bos nasel! To pa zato, ker pri nas prodajajo OEM izdelke, ki jih sicer ne bi smeli in gonilniki za te modele niso 100% na netu. Ce bos pocasi zacel izgubljati zivce, ti raje priporocam, da gres nazaj na Mlacom in zatezis, da brez gonilnikov hardvera ne gre prodajat (pa naj se oni jebejo z iskanjem po netu, hihi) oziroma naj ti kakorkoli zadevo usposobijo ali zamenjajo.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Senitel ::

Eko:
"3Com Windows Modem PCI ADI"

CANSER ::

Greetings!

Senitel: 10x! (sorry za faljen nick v postu ob 15:16:00...sem bral malo na pamet :)

miranpozar: 10x za hint!! Mislim, da bom zdej zadevi prisu do dna...

Regards,

CANSER out...

andro31 ::

ce mas se probleme z modemom, mam jst ene driverje - miran ma pa prov, ko je reku, da obstaja vec podobnih modemov - vsaj 15 ce ne vec :(

jst sem mel isti problem, driverje sem dobil pa pri firmi ANNI, nikrej drugje nisem dobil nic, niti pri Jerovšku, kjer sem modem kupil, pa nimajo pojma

sedaj modem dela brez težav

lp
andrej

andro31 ::

... aja pozabu - napisi tocne podatke za modem, pa bomo videli, ali je isti kot moj ....

CANSER ::

Greetings!

MISSION ACOMPLISHED!!!

10x! all 4 your support!

Regards,

CANSER out...

P.S.: miranpozar: ce uletis na III. Tradicionalni bozicno-novoletni IRC zur! (#koper) mas drink v dobrem...

miranpozar ::

Žurka!? To! Pičke 8-O, pijača in računalniki! Kul!
Kdaj in kje?

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

CANSER ::

Greetings!

Check out http://irckoper.obala.net/ 4 more infos..

BTW: kdaj pos hp kej dodelal? :)

Regards,

CANSER out...

luni ::

CANSER ne morem kaj da se nebi vedno nasmejal ko berem tvoje poste. Mislim ta nacin ( Greetings, mission accomlished, CANSER out pa to... ). Heh sej ne mislim zlobno, tako da ne zamerit :)):))
Artificial Intelligentia

CANSER ::

Greetings!

Hehe...samo ce bi bil se malo bolj pismen bi bilo pa sploh ql...

Regards,

CANSER out...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

obala sucks!

Oddelek: Omrežja in internet
91159 (854) ABX
»

ADSL in SiOLov client

Oddelek: Omrežja in internet
71175 (990) aky
»

ADSL KOPER

Oddelek: Omrežja in internet
9864 (737) [t502]
»

EVERGLIDE PODLOGE ZA MISKO?

Oddelek: Kaj kupiti
101148 (1003) Tjulenj
»

seznam v datoteko?!

Oddelek: Loža
91251 (1103) Thomas

Več podobnih tem