» »

5850 dilema!

5850 dilema!

ql1max ::

Pel pozdrav!
Torej kupil sem že nov računalnik pri agt.si, pride verjetno v torek.
Naročil sem grafično Sapphire Radeon HD 5850 ki me stane 275€. Danes sm lih slučajno brskal po AGTju pa sm dobu od Club 3D grafično kartico (isto 5850) OC Edition za 284€. No zej pa iščem po netu pa dobim grafično Gigabyte 5850 OC tudi za 244€! Torej a čem raje prekinit naročilo za grafično pa uzet uno Club 3D al pa še raj to od Gigabyte-a?
Prišparam 30€ s to Gigabyte. Pol pa še mal dodam pa mam že dokaj dobr hladilnik za CPU!
Mnenja prosim, hvala! :)

cinkaCR7 ::

ql1max je izjavil:

Pel pozdrav!
Torej kupil sem že nov računalnik pri agt.si, pride verjetno v torek.
Naročil sem grafično Sapphire Radeon HD 5850 ki me stane 275€. Danes sm lih slučajno brskal po AGTju pa sm dobu od Club 3D grafično kartico (isto 5850) OC Edition za 284€. No zej pa iščem po netu pa dobim grafično Gigabyte 5850 OC tudi za 244€! Torej a čem raje prekinit naročilo za grafično pa uzet uno Club 3D al pa še raj to od Gigabyte-a?
Prišparam 30€ s to Gigabyte. Pol pa še mal dodam pa mam že dokaj dobr hladilnik za CPU!
Mnenja prosim, hvala! :)

Jebeš OC verzije, naviješ jo lahko tudi sam. Verjetno pa je razlika tudi v samem hlajenju grafične, mogoče so identične? Če niso vzameš cenejšo, itak8-)

ladoslo ::

cinkaCR7 je izjavil:


Jebeš OC verzije, naviješ jo lahko tudi sam. Verjetno pa je razlika tudi v samem hlajenju grafične, mogoče so identične? Če niso vzameš cenejšo, itak8-)


A lohk uprašam kaj je OC verzija ?
hvala za odgovor :P

black ice ::

OC - overclocked (navita)

TOP ::

To je verzija ki je tovarniško navita.Kupi najcenejšo,nikakor pa ne od firme Club3D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik za 700€

Oddelek: Kaj kupiti
61148 (909) švrk
»

Katera garfična ASUS 5870 Matrix ali ASUS GeForce GTX 480

Oddelek: Kaj kupiti
121091 (741) FuI2cY
»

BFG ukinja svoje grafične kartice

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4513030 (11819) Destroyers
»

Nov računalnik-ne zazna grafike

Oddelek: Operacijski sistemi
9666 (540) turkx90
»

5870 X2

Oddelek: Strojna oprema
483002 (1390) Machiavelli

Več podobnih tem