» »

tablet netbooki

tablet netbooki

Gandalfar ::

Ali se pri nas da kje dobiti tablet netbooke? Gledam na mimovrste in enaa in nic ne najdem.

Cena - nekje do 600 evrov, ceprav bi raje do 400 :)

noraguta ::

gcomputes je imel svoje čase acer 1820ptz za 550EUR. trenutno pa mislim ,da nihče ne ponuja te robe. naj bi se pa stvari spremeile z 1825pt kterga najbi bojda uvažali k nam celo večji uvozniki.

tk , da čez mejo za enkat ..
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

dzinks63 ::

Kaj takega ti pride v poštev? npr.: Asus Eee PC T91

Mozart ::

Asus je dobil nove tablet netbooke....

ASUS T101MT

pa še cenovno ugodni so

WarpedGone ::

Opa, tole je pa že skorajda mamljivo, se ne bom glih sekiral, ko mi čez en let crkne.
Želel bi le SSD namesto tistega vretena.
Zbogom in hvala za vse ribe

Gandalfar ::

Super, hvala :)

WarpedGone ::

En review tega asusa T101MT - niso ravno hudo navdušeni, kup reklame in precej razočaranj.
Zbogom in hvala za vse ribe

noraguta ::

http://www.trustedreviews.com/laptops/r...

je ekvivalen acerjevemu 1420-1820 modelu.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

masterpsi ::

a je že kej sprememb od Maja? Torej, a se da dobit tablet PC v slo? ne morem verjet da po 4mesecih še ni konkurence iPadu...

lp

Gandalfar ::

Meni je potem ene dva mesca nazaj uspelo dobiti enega tega touch Eee-ja. Meni se je zdel dosti tezek in okoren, vendar svoje touch delo primerno opravlja in natancnost je tudi dobra.

WarpedGone ::

Še en thumbs up za T101MT. Zaslon je čisto dovolj občutljiv, reagira tudi na rahel dotik prsta.
Ja, kila in pol je preveč da bi ga celih 6 ur držal pred sabo v roki, če ti pa leži zraven v postli je pa čist OK.

Tuhtam, da bi dal not kak 32 GB SSD, da se znebim nadležnih zatikanj, ko se W7 spomne stružit po disku.
Zbogom in hvala za vse ribe

masterpsi ::

aha aha ... a kupla sta jih v SLO? Nove? Al uvozila iz tujine?
Moj 14" laptop ima 1.5kg, tako da iščem nekaj lažjega - pod 1kg če se da.

LP

trnvpeti ::

sony vaio p je lazji :)

Gandalfar ::

je bi pri nas kupljen ja. Lahko se pozanimam kje (je oče to zase kupoval). Edino kar je tečno je, da so Win7 starter gor, tako da moraš prvo to porihtat, da touch stvari sploh začnejo smiselno delat.

masterpsi ::

Gandalfar je izjavil:

je bi pri nas kupljen ja. Lahko se pozanimam kje (je oče to zase kupoval). Edino kar je tečno je, da so Win7 starter gor, tako da moraš prvo to porihtat, da touch stvari sploh začnejo smiselno delat.


that would be great... to z Win starter pa ne razumem. verjetno se samo kak driver instalira za windowse in dela touch screen? Nimam izkušenj s tem. Kolk časa pa zdrži baterija? Sicer pa bom poiskal parametre, ko sporočiš model & trgovino :)

LP

Gandalfar ::

Windows 7 starter nimajo touch podpore (recimo, malo tipkovnico na dnu input polj) - tako, da moras najprej boljse windowse gor dat.

Za tocen model in trgovino bom pa vprasal.

Gandalfar ::

Torej, ukvarjal sem se z Asus T101MT z trdim diskom. Kupljen je bil pa menda pri http://www.slonakup.com/

Prva misel je, da vsekakor ni nobeno nadomestilo za iPada, vendar pa je windows masina, ce ti iPad npr. ne nudi aplikacij, ki jih rabis za delo.

WarpedGone ::

Da ne bo nesporazumov: Windows 7 Starter PODPIRA touchscreen. Lahko tapkaš in pišeš po njemu, kot ti srce poželi.

Trik je le, da ima HW multitouch, W7 starter pa podpira samo "singletouch".

Multitouch na touchpadu pod tipkovnico pa dela tut v W7 starter - recimo zoomiranje v operi deluje tko da dva prsta potegnem "narazen".
Zbogom in hvala za vse ribe

Gandalfar ::

No, dela ze. Ne izkoristis pa vsega kar ti windowsi znajo in je malo skoda taksnega netbooka, da bos starter gor laufal.

Keyser Soze ::

Kako se pa kaj obnese zaslon na prostem?
OM, F, G!

Gandalfar ::

Ni za dol past. Sicer pa se nisem videl prenosnika, ki bi ga zelel vec kot je nujno uporabljat na prostem.

Keyser Soze ::

Sej, to mi gre pošteno na jetra.

Iščem namreč zadevo, ki je primerna za na plažo. (za branje, gledanje filmov, ipd.) Poleg vsega ostalega, ki ponavadi zmore netbook.

Ampak so vsi bolj kot ne eni obični špegli ob katerih praktično umreš, če hočeš kaj videti na zaslonu.
OM, F, G!

kmetek ::

Je kdo dodajal ram na tega T101MT?

masterpsi ::

sm pogledu review na http://vimeo.com/10137540 in sem malce zadržan.
Procesor je Atom N450, ki je očitno nabit na 100% pri 5aplikacijah (glasba, browser, torrent, wireless, FB chat)
Na videu je imel nekaj težav z tipkanjem. Svinčnik izgleda, da nekako reši problem z zaznavanjem.
Ne predvaja 720p filmčkov.
Baterija ok - 6h, težo sem pričakoval manj, ampak 1.3kg - sprejemljivo.
Ne podpira hardware acceleration za flash...
Na forumih priporočajo predhodnika T91MT, ki naj bi predvajal 720p filme.
Cena 450EUR sprejemljiva, ampak ne omogoča vsega, kar jaz hočem.
I'll keep on looking....

keitai ::

Acer 1420p, dvojedrni su2300 pride okol 450e (v DE, AT) + 20/30e poštnina. Edin problem je, da je težek okol 1,7kg.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri windows naložiti na netbook? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5611134 (10091) toblak
»

Win 7 Starter nadgradnja na Win 8?

Oddelek: Operacijski sistemi
6787 (619) k4vz0024
»

nettbok_tablica z windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
193193 (2845) Lonsarg
»

Windows 7 starter-prosim pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
152953 (2763) k4vz0024
»

Dell Inspiron Duo z vrtljivim zaslonom je netbook in tablični računalnik

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
199528 (8456) wade

Več podobnih tem