» »

Kakšen hladinik ima Q6600?

Kakšen hladinik ima Q6600?

Ancalagon ::

Živijo!

Jaz si nameravam kupiti novi procesor (Intel Core Quad Q6600).
Ampak nevem kateri hladilnik ima Q6600.Če ga seveda sploh bom dobil zraven ko
bom kupil procesor.

Procesor:
http://www.mimovrste.com/artikel/242002...

manowar007 ::

Kolker vem tega procesorja mimovrste ne prodajajo več.. Anyway kolk si pa prplavlen dat za proc?

Ancalagon ::

manowar007 je izjavil:

Kolker vem tega procesorja mimovrste ne prodajajo več.. Anyway kolk si pa prplavlen dat za proc?


Ti ga prodajaš? Ka maš hladilnik še zram? dam raecimo kakih 160 €

manowar007 ::

ne , ne prodajam.. 160 EUR za ta proc. si malo smešn? veš kolk je že ta procesor star.. Če maš 160 si raje kupi AMD phenom X4 955 BE , odvisno pač zakaj ga rabiš.. Verjemi da se ti ne splača kupovati tega zastarelega Q6600

st0jko ::

za 160EUR ti takoj iz svoje kiste vzamem q6600 in ti ga posljem. :)

Ima pa navaden hladilnik. Takšen kot vsi ostali 775 procesorji.

keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

Ancalagon ::

manowar007 je izjavil:

ne , ne prodajam.. 160 EUR za ta proc. si malo smešn? veš kolk je že ta procesor star.. Če maš 160 si raje kupi AMD phenom X4 955 BE , odvisno pač zakaj ga rabiš.. Verjemi da se ti ne splača kupovati tega zastarelega Q6600


kaj mi priporčaš? moja mat.plošča podpira samo intel :/

AngelOfDeath ::

Ancalagon je izjavil:

manowar007 je izjavil:

ne , ne prodajam.. 160 EUR za ta proc. si malo smešn? veš kolk je že ta procesor star.. Če maš 160 si raje kupi AMD phenom X4 955 BE , odvisno pač zakaj ga rabiš.. Verjemi da se ti ne splača kupovati tega zastarelega Q6600


kaj mi priporčaš? moja mat.plošča podpira samo intel :/



Katero ploščo pa imaš ?
edit: Slovnica

Ancalagon ::

AngelOfDeath je izjavil:

Ancalagon je izjavil:

manowar007 je izjavil:

ne , ne prodajam.. 160 EUR za ta proc. si malo smešn? veš kolk je že ta procesor star.. Če maš 160 si raje kupi AMD phenom X4 955 BE , odvisno pač zakaj ga rabiš.. Verjemi da se ti ne splača kupovati tega zastarelega Q6600


kaj mi priporčaš? moja mat.plošča podpira samo intel :/



Katero ploščo pa imaš ?


http://www.asrock.com/mb/overview.asp?M...

st0jko ::

A zdaj maš celerona e3300 na g31 matični z radeonom 4670?

Nov procesor pa bi rad zato, ker hočeš igrat najnovejše igre?
keks?

Ancalagon ::

st0jko je izjavil:

A zdaj maš celerona e3300 na g31 matični z radeonom 4670?

Nov procesor pa bi rad zato, ker hočeš igrat najnovejše igre?


Ja.sam mel hd 4670 pa sem jo prodal.Zdaj si bom kupil HD5670.

ModriN96 ::

Če mislš proc menat zarad špilov pol si uzem enga rablenga E8400 oz E8500 za 150EUR in to je to...si zmagu.

Ancalagon ::

kaj misliš to proc metat?

st0jko ::

Mislil je menjat.

Saj e3300 navit bi moral prezvecit vecino iger na zmernih nastavitvah. Več pa itak grafična ne zmore.
keks?

XKEKAX ::

ModriN96 je izjavil:

Če mislš proc menat zarad špilov pol si uzem enga rablenga E8400 oz E8500 za 150EUR in to je to...si zmagu.

slovenc95 če češ ti prodam 1 leto in 1 mesec starega E8500 :P pa stock hladilnik tudi dam zraven, to itak. no če bo kako zanimanje, piši ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XKEKAX ()

axee ::

Dragi slovenc95, ker vidim da imaš probleme na temu forumu in mnogo nezadovoljnih ljudi nad tabo ti priporočam da naslednič narediš naslednje:

V temo pomoč in nasveti ustvari svojo temo, in notri napiši kaj imaš sedaj, kaj želiš in koliko si pripravljen plačat; npr imam E3300, sprašujem se kako bi dobil boljši performans v igrah, ali ga navijem ali kupim boljšo grafično itd. Tudi vsa nadaljna vprašanja piši v ISTO temo, s čimer bo vsak prebral temo in vedel zakaj se gre, namesto da naokoli delaš temo za vsako svoje vprašanje. Najbrž bi rad upošteval pravila in svoje teme uvrstil v prave oddelke, ampak mislim da bo zate oddelek "Pomoč in nasveti" kamor naslednič daj svojo temo, postavi VSA vprašanja in predvsem kaj želiš doseči. Tako boš dobil korektne odgovore brez pritoževanja drugih uporabnikov.

Lep pozdrav

Cveto ::

Nimajo vsi 775 procesorji enakega hladilnika. Od teh ki sem jih imel jaz doma je imel vsak drugačnega. Če se prav spomnim je imel E2160 nizko varianto brez bakrenega jedra, E6300 podobno zadevo a z bakrenim jedrom, Q6600 pa ima višji hladilnik, prav tako z bakreno sredico. Na zunaj razen višine sicer zgledajo vso podobno.

Aja, 160eur sem dalk jaz Q6600 ene dve leti nazaj, tako da bi danes moral biti cenejši, a tako kot drugje tudi na tem trgu velja zakon ponudbe in povpraševanja in če ga nikjer ne najdeš ceneje pač obvelje ta cena.

rejven ::

al pa kak e6750 za 50E bi bil tud ql razliko pa v boljšo grafo 5770.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko je vreden? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
29847261 (33954) dzinks63
»

katere procesorje ste že imeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727958 (6852) H3ro1n
»

Koliko jeder potrebujete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
6218492 (15621) noraguta
»

Q9400 ali E8500?

Oddelek: Kaj kupiti
162187 (1854) BALAST
»

procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7514885 (13156) IvoJan

Več podobnih tem