» »

kateri DVD??

kateri DVD??

black block ::

Prosim za nasvet razen PIONEERJA ne bom vzel vse drugo ajd može!

KAJ samsung BO ZA KAJ AL NE?
  • premaknil: Tomi ()

BlackHole ::

No, jaz bi ti priporočal pa ravno Pioneerja, ker ga imam sam in dela vse super. DVD-je predvaja brez napak, ripa zelo hitro, bere vse. Kaj še češ? Zakaj pa ga nočeš?

bastadu ::

Imam 3 leta star Pioneerjev DVD rom in še vedno vse prebere, resda ni nevem kako hiter, ampak važno da še prebere vredu. Pa če ga že kupuješ, kupi slotin varianto, ne bo ti žal...

Han ::

Jaz prisegam na Toshibo. :)

Digit-Life ima še kar dober test pogonov. Žal med njimi ni Samsunga...

SmoKey ::

Ne vem zakaj ne Pioneerja. Vsi ga hvalijo tud men dela hudo dobr. Ripa mi DVD-je z najmanj 7x-no hitrostjo, tud en DVD mi še ni ''zašteku'' med glrdanjem-Res Zakon!!!
Živalsk vrt iz silicijeve doline

black block ::

KER JE GLASEN k s... hiter je že samo to ne odtehta nakupa mel sem 105 S, 106 S, vse isti k... u'redu!

zvitorepec ::

Poglej si teste na StorageReview
HOWGH!

icek ::

Pojavil se je teacov DVD-rom. Ga je mogoce kdo ze probal kaj? Kupujem DVD in do zdaj vse kaj je priso od teaca je blo zakon. Problem je v tem, ker je to cist nova zadeva in mogoce ima kaki feler, ki se bo s cajtom pokazal, pa tudi firmware-a se ni.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Frgazor ::

Kakega sonyja odsvetujem, ker so to v bistvu dvd-ji od liteona. Solidno bere samo cdrw in pa glasbene cd-je, z ostalim so pa sami problemi. Še dobro da sem se ga znebil in nabavil pioneerja hehe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater Dual DVD zapisovalec od nastetih?

Oddelek: Kaj kupiti
372429 (1790) Gronder
»

Toshiba 1802 ali 1912?

Oddelek: Kaj kupiti
231675 (1378) TheJack
»

NEC 2500 in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
201664 (1190) e-marko
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656141 (4757) pingo76
»

Kater CD-ROM?

Oddelek: Kaj kupiti
401748 (1212) Clemento

Več podobnih tem