» »

Kaj je z SIOL forumom?

Kaj je z SIOL forumom?

mirage ::

Meni kaže, da so vse teme in rubrike zaklenjene???!!
  • spremenil: mirage ()

iration ::

ma ja, sej je najbolš da vse zaklenejo da ni treba postov pregledovat in jih brisat
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

iration ::

resno: ''Zaradi preurejanja forumov, ne bo mogoče dodajanje novih tem in odgovarjanje
na obstoječe, do petka, 20. septembra, do 19. ure.''

Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Robert ::

Izgleda da so Siol forum zaprli za večno........

Machete ::

Čudno, da ga niso 'predali' madžarskim trolom raje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

starfotr ::

Zaprtje forumov o storitvah Telekoma Slovenije na siol.net
21.07.2021

Uporabnike obveščamo, da smo zaprli forum za storitve Telekoma Slovenije na siol.net, saj vas želimo povabiti, da želeno vsebino ali odgovor na svoje vprašanje v zvezi s storitvami Telekoma Slovenije poiščete na spletni strani https://www.telekom.si/pomoc-in-podpora, ki jo tudi redno ažuriramo.

Uporabite lahko iskalnik, preverite najbolj pogosta vprašanja, poiščete rešitev za hitro odpravo najpogostejših težav ali pa izberete področje, ki vas zanima:
Internet
Televizija
Telefonija
Omrežja in priklop storitev
Pametni dom
Moj Telekom
Program zvestobe VALÚ KLUB
Varnost
Računi

Za tehnične težave se obrnite na našega digitalnega svetovalca Maksa, ki ga lahko kontaktirate prek Mojega Telekoma, Facebook Messengerja ali pa mu enostavno pošljete SMS.


https://www.telekom.si/info-in-obvestil...

simoncek ::

Nisem ga veliko uporabljal, vendar pa če je bilo kaj narobe si takoj zvedel če so težave na njihovi strani. Večkrat si izvedel tudi za nove tv kanale ki so jih dodali, še večkrat pa ko so jih premaknili iz ene sheme v drugo ( seveda na škodo uporabnikkov). Očitno jim je šlo v nekaj v nos in so na tak način lepo prekinili forum.
simoncek

Vanadium ::

Škoda da se ni arhiviralo teme siol tv na računalniku. Tam je res bila baza znanja kako naštimat raznorazne variante gledanja multicast prometa... Drugače pa ja očitno jim je šlo v nos oziroma je mogoče tudi problem pri prodaji planet tv (nevem če je portal siol.net tudi del planet tv in s tem blagovna znamka)

barakus ::

Vanadium je izjavil:

Škoda da se ni arhiviralo teme siol tv na računalniku. Tam je res bila baza znanja kako naštimat raznorazne variante gledanja multicast prometa... Drugače pa ja očitno jim je šlo v nos oziroma je mogoče tudi problem pri prodaji planet tv (nevem če je portal siol.net tudi del planet tv in s tem blagovna znamka)


A pa res ni nikjer arhivirana, mogoče kak google cache?

Vanadium ::

Nisem nikoli preverjal, sej je bilo dosti greznice gor samo je pa tudi bilo nekaj neprecenljivih napotkov...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje oddaj (rtvslo,voyo,planettv)

Oddelek: Pomoč in nasveti
83141 (1895) bastadu
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631835 (26617) zuz3k
»

Thunderbird ne pošilja pošte

Oddelek: Programska oprema
171730 (1542) dottor
»

SiOL? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11319967 (12430) goba
»

Internetni mrk po Sloveniji

Oddelek: Omrežja in internet
362806 (1225) Brilko

Več podobnih tem