» »

Gmail filter - problem

Gmail filter - problem

Butec123 ::

Ko želim v Gmailu dodati še en filter se zgodi da ne morem ročno vpisati komu naj pošljem določen mail.
Se pravi:
Nastavitve --> Filtri --> Ustvari nov filter --> Od (vnesem določen mail - ročno ali pa CTRL+C) --> Naslednji korak --> Posreduj na (dam kljukico) nato pa imam spustni seznam na koga lahko letijo e-mail_i. Se pravi da v to vnosno polje ne morem dodati neke osebe, katere ni na seznamu (na seznamu je cca 10 oseb). Zanima me kako lahko to storim, oz. kako lahko počistim ta spustni seznam.
hvala

popster ::

Čakaj filtre uporabljaš da filtriraš incoming mail?

Butec123 ::

Uporabljam jih ko dobim mail od določene osebe da mi ga prepošlje na drug mail.
Slika 1

Slika 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Butec123 ()

Butec123 ::

popster ::

to bi potem bil ta seznam ki meni v gmailu napiše


Forward it You have no verified forwarding addresses. Manage your forwarding addresses

najberž bi mogel verificirat email naslov ki ga hočeš dodat. Saj zraven imas "upravljajte naslove za posredovanje"

Butec123 ::

Že že samo prej sem lahko v ta seznam (kateri je na sliki črn) ročno vnesel naslov.
popster: glede "upravljajte naslove za posredovanje" pa bi koristil to opcijo "Namig: Posredujete lahko tudi le del svoje pošte, tako da ustvarite filter!" tvoja opcija pa je da nekdo dobi celoten gmail račun.
Sepravi kako naj vnesem novega prejemnika za željeni filter v črno okno na sliki.

Še vedno me zanima če kdo ve :)

Še vedno me zanima če kdo ve :)

Še vedno me zanima če kdo ve :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Butec123 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10524909 (11539) donvito
»

excel -

Oddelek: Pomoč in nasveti
10940 (748) nejcek74
»

Neznana pisava v sistemu? Pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6792 (681) iggy
»

C# iz form2 v form1,textboxi

Oddelek: Programiranje
131931 (1557) Keki
»

gmail - obupno trapast (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667732 (6291) Tody

Več podobnih tem