» »

win 7 poraz od stabilnosti

win 7 poraz od stabilnosti

Racunalnik ::

Od kar sem dal gor win 7 se mi pc ne postavi vec iz hibernacije, na ostalih sistemih vista,xp it je dalao brez problema.

Sedaj se mi pojavlja da ko hocem kaksne programcek instalirat se mi na polovici instalacije sesuje 7ka, dobim blue screen in vsakic javi drugo napako pri driverjih, odvisno kater program dajes gor.

Zakaj se mi to dogaja, mam 7ko staro 1 leto, a je ta moja slucajno nestabilna al kaj naj naredim!?

st0jko ::

nalozi na novo ane?
keks?

knesz ::

Za tvoje težave zna biti tudi kriva okvara strojne opreme.
Poženi kakšen memtest in diagnostiko diska.
lp

zee ::

Originalna ali gusarska izdaja Windows 7?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Wox ::

zee je izjavil:

Originalna ali gusarska izdaja Windows 7?

Nima veze.

Saintek ::

Če je instalacija stara 1 leto je to beta verzija in to vse pove :)

Dr_M ::

Tipicen PEBKAC oz ID-10T error.

Ampak na koncu so pa windowsi krivi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

blackbfm ::

V bistvu sploh ni tipičen "pebkac" in ja, winsi so krivi.

Racunalnik ::

Ja lahko vam prepisem podatke o winsih sam povejte kje, v systems ne napise nic pametnega.

Ne gre se tukaj kdo je kriv, samo vrjetno so winsi glede na to da nisem nic delal na strojni opremi. Tudi nevem zakaj sem do sedaj lahko instalaril programe gor sedaj pa zmrzne pc.

Memtest traja 1 teden, to raje kupim nov pc.

Vice ::

Memtest traja 1 teden

kaj maš 500k rama? :))

vorantz ::

hm...i smell a troll? :P

Scorpia ::

Tudi sam sem mal razočaran nad win 7, vista je delala ok, xp je delal ok dokler se ni pritoževal nad svojimi napakami. Win 7 mi je prvič na tem prenosniku vrgel bluescreen, enkrat zaradi diska, drugič je kriv driver, danes ne vem kaj si je izmisli. Nato ko je treba prikazat log, pa ne najde napake. Testi diska, memory teste ne prikažeta napake, prav tako cpu in vsega ostalega. Se pa med zagonom dogaja, drugič ko se zaganja pa dela ok in nekaj dni da mir, pol se spet spomni dat bluescreen ven pa vedno druga napaka.
////

Jst ::

Mojemu kolegu je velikokrat, ko je hotel kaj odzipati, javilo napako. Kriv je bil pa disk; od menjave se mu to nikoli ni več ponovilo.

Sam sem pa redno deležen raznih čudnih errorjev. Kriv sem pa seveda jaz, ker imam neizmerno potrebo šariti po kernelu. Odkar so VT ukazi v procesorju, je moje življenje manj stresno. :) Pa še več kernel access violations, posledično blue screeni, v eni uri lahko naklepam. hehehe
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Ciklamen ::

Sam furam Win 7 in sploh nimam težav z stabilnostjo, ker delujejo odlično :)
- End of the Post ->

Šimpanz ::

Jaz isto.

blackbfm ::

Ja in? Vsak moderni os je stabilen, če upoštevamo da je hardware ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Meizu ::

Apliciram na prvi post teme - ne razumem, zakaj ti je računalnik tako "nestabilen", meni se iz hibernacije čisto normalno postavi, sam sistem se mi še ni na nobenem od spodnjih računalnikov sesul, ali pa zmrznil, tako da sam čez win7 nimam nobenih pripomb.

Saintek ::

Racunalnik je izjavil:



Zakaj se mi to dogaja, mam 7ko staro 1 leto, a je ta moja slucajno nestabilna al kaj naj naredim!?


Ste vsi spregledali ta del ? Človek ima gor očitno pred RTM verzijo in se čudi da je neastabilna.

dukenukem ::

jep ,pomoje ma kašno beta verzijo,pa povej kašn comp maš in kere gonilnike


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8726989 (22109) R1710
»

Težave z windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
293083 (2489) mrsofa
»

Računalnik se noče prebudit - AMD

Oddelek: Strojna oprema
375344 (4845) opeter
»

Prvi servisni paket za Windows 7 za končne uporabnike 22. februarja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10929971 (27246) MrStein

Več podobnih tem