» »

Dvig gotovine na bankomatu

Dvig gotovine na bankomatu

jcb ::

Dnevno lahko dvignem do 450 evrov ali mi bo bankomat dal 9x50 evrov ali mi bo dal 22x20 evrov + 10 evrov.
Danes sem recimo dvignil 110 evrov in mi je bankomat dal 2x50 evrov +10 evrov. Ponavadi mi bankomat da po 20 evrov, 110 evrov sem dvignil na bankomatu, ki je poleg banke.

McHusch ::

odvisno od bankomata

ABX ::

McHusch je izjavil:

odvisno od bankomata


Napačen odgovor. Pravilen je "DA". :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

BALAST ::

Pravilen je "DA". :)

Ne razumemo vsi tvojega binarnega sistema. 8-O

T0RN4D0 ::

Odvisno je od bankomata, oziroma od tega s čim je nafilan. (Oziroma kaj mu je še ostalo) Če ima na zalogi pedesetake, ti bo pljunil 9 komadov, če nima bo pa naštukal dvajstke pa desetke. No, najbrž bi ti celo stotke ven nametal, samo ne vem če jih sploh majo not.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

atubbuta ::

Stotke so čudne. Nenavadna barva in format. Še v denarnico jih ne morš lepo pospravt. Pa ful te grdo gledajo, k hočš kej plačat. 50-ke so bolj user friendly.
:)

KandazaR ::

Tko kot so rekli predkhodnik. Odvisn od tega s čim je bankomat nafilan. je pa zanimaivo že tri leta so EUR v obtoku pa nisem še naletel na bankovec za 200EUR. Tud za 500EUR sem že imel v roki (ne dolgo :'(). 200 pa nisem niti videl.

Beli_Zajcek ::

T0RN4D0 je izjavil:

Odvisno je od bankomata, oziroma od tega s čim je nafilan. (Oziroma kaj mu je še ostalo) Če ima na zalogi pedesetake, ti bo pljunil 9 komadov, če nima bo pa naštukal dvajstke pa desetke. No, najbrž bi ti celo stotke ven nametal, samo ne vem če jih sploh majo not.


Stotk nimajo. Donedavnega niso nikdar imeli tudi pedesetakov.

ABX ::

BALAST je izjavil:

Pravilen je "DA". :)

Ne razumemo vsi tvojega binarnega sistema. 8-O


Glede na to da ni vprašanj ampak samo trditve, se popolnoma strinja z navedenim.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

T0RN4D0 ::

Ma veliko je drobiža ja. Čudno mi je, da recimo tudi če greš na banko po par 100 EUR ti velikokrat v drobižu naštejejo. Dvestotakov pa tud jst še nisem velik vidu. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

krneki0001 ::

Starejši Bankomati imajo v dveh kasetah 20 in 10 evrov, novejši imajo 3 kasete 10, 20 in 50. Nekateri veliki bankomati imajo v tujini tudi po 4 kasete in imajo še 100-tke notri.

Odvisno je tudi od banke, kakšne bankomate ima v najemu (bankart ima vse to čez).

jcb ::

Dobil samo po 20 evrov, zato sem šel na banko in na hitro menjal.

jRk0 ::

pol si dal dreku focn, ne? bi sou na banko kar takoj raje =)
You fuck up once, you loose two teeth.

KoMar- ::

Ni vedel, kaj bo dobil, ddd.

jcb ::

jRk0 je izjavil:

pol si dal dreku focn, ne? bi sou na banko kar takoj raje =)


ja pa čakat bi mogu pol ure-gužva.

jest10 ::

jcb je izjavil:

jRk0 je izjavil:

pol si dal dreku focn, ne? bi sou na banko kar takoj raje =)


ja pa čakat bi mogu pol ure-gužva.

Potem pa nisi?

PINki ::

Ali je res da lahko na bankomatu dvigneš samo 210€? Jaz sem en dan rabil 500€ pa ni hotel pljunit ven. Kao dnevni limit dosežen, pa sploh nimam dnevnega limita! Fant za šalterjem mi je pa brez težav dal vsoto, ki sem jo zahteval in mi rekel, da bankomat lahko da samo 210€.

A ni to neumno?

jest10 ::

PINki je izjavil:

Ali je res da lahko na bankomatu dvigneš samo 210€? Jaz sem en dan rabil 500€ pa ni hotel pljunit ven. Kao dnevni limit dosežen, pa sploh nimam dnevnega limita!

Limit na dvig z bankomata je. Koliko je pa odvisno katera banka in kateri račun.

bullet321 ::

PINki je izjavil:

Ali je res da lahko na bankomatu dvigneš samo 210€? Jaz sem en dan rabil 500€ pa ni hotel pljunit ven. Kao dnevni limit dosežen, pa sploh nimam dnevnega limita! Fant za šalterjem mi je pa brez težav dal vsoto, ki sem jo zahteval in mi rekel, da bankomat lahko da samo 210€.

A ni to neumno?



ja dejansko bi moral on za šalterjem od tebe zahtevat dokument da ti lahko da taksno vsoto(pač večjo kot jo lahko dvigneš na bankomatu), bankomat pa ne bo od tebe zahteval dokumenta. gre se za možnost zlorabe najbrž pri tem.

reeves ::

PINki je izjavil:

Ali je res da lahko na bankomatu dvigneš samo 210€? Jaz sem en dan rabil 500€ pa ni hotel pljunit ven. Kao dnevni limit dosežen, pa sploh nimam dnevnega limita! Fant za šalterjem mi je pa brez težav dal vsoto, ki sem jo zahteval in mi rekel, da bankomat lahko da samo 210€.

A ni to neumno?

Sploh ne. Če ti bo kdo sunil kartico al jo boš pa izgubil, boš še vesel za dnevni limit. Seveda ga pa lahko povečaš na banki.

Drugače pa bankomat točno ve koliko je katerih bankovcev v njemu in jih poskuša čimbolj enakomerno izdajati. Včasih mu kakšnih tudi zmanjka, npr. pri Maxi-ju dostikrat nima bankovcev za 10€ in če hočeš dvigniti 10€, 30€, 50€,... ti napiše, da lahko dvigneš samo 20€, 40€, 60€,...

PINki ::

Itak, če mi sune kartico, nima PIN kode. Pustimo zdaj hekerje, govorim, če bi jo našel navaden mulc. Saj za šalterjem pogleda osebni dokument. Sem šel danes spet dvignit pa mi je ena druga rekla, da zaradi študentskega računa kao ne morem dvigniti več kot 150€ na bankomatu. Imam pa račun odprt pri Abanki. Sicer sem označil pri sklepu pogodbe BREZ dnevnega limita. Če nadgradim na drug račun (kakšen odrasli pomoje) pa tega limita ni.

Tako mi je bilo razloženo.

gslo ::

oz. si ga sam nastaviš. jaz lahko npr dvignem na bankomatu do 500e.

STASI ::

krneki0001 je izjavil:

Starejši Bankomati imajo v dveh kasetah 20 in 10 evrov, novejši imajo 3 kasete 10, 20 in 50. Nekateri veliki bankomati imajo v tujini tudi po 4 kasete in imajo še 100-tke notri.

Odvisno je tudi od banke, kakšne bankomate ima v najemu (bankart ima vse to čez).


Bankomati so kar lastniški. Res je v slovenskih bankomatih so pa bankovci samo do 50 €.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

100 EUR dvig na bankomatu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712484 (468) Sindrom
»

Bankomat limit

Oddelek: Loža
4918258 (5626) Luk as
»

Pokerstars - izplačilo

Oddelek: Loža
158904 (2984) baxon
»

PayPal-premajhen limit!

Oddelek: Loža
194128 (3647) MIHAc27
»

Kako dvigniti večjo vsoto denarja na Irskem?

Oddelek: Loža
475155 (4184) St235

Več podobnih tem